Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
DarkPanther
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 15 lip 2018, 09:27:06
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Lubelskie
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: DarkPanther » 15 lip 2018, 09:44:57

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mam na imię Kamil, 35 lat, zamieszkuję w centralnej części województwa lubelskiego. Wapuję od 7-eg stycznia tego roku, po 18-stu latach palenia śmierdziuchów. Zarejestrowałem się, by pogłębiać wiedzę w branży EIN i myślę, że już powoli ta dziedzina staje się moim hobby. Początek od Volisha Alpha (wiem, to wstyd), ale szybko się z niego wycofałem. Teraz Wismec RX 2/3 który obecnie leżakuje w serwisie (Check Battery), do niego podłączony był Smok Cloud Beast oraz Voopoo Drag Resin 157W z podpiętym Blitzen'em.
Awatar użytkownika
werc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 14 lip 2018, 16:06:02
Punkty reputacji: 185
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: werc » 14 lip 2018, 18:14:39

Miło :)
Ciężka... Jakieś 30 lat z tych 40-tu próbowałem, ale chyba tak naprawdę nie chciałem (wygodnie było powiedzieć "nie da rady")
Raczej trudno nie było (chociaż nieraz się łapię, że może by..) - po prostu znudziło mi się bieganie w środku nocy na Statoil po paczkę papierosów hi, hi.
Komfort psychiczny - bezcenny!!!
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 494 razy
Otrzymał podzięk.: 318 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 14 lip 2018, 18:02:31

werc pisze:Na imię mam Sławek, elektronik, po 50-tce...
Paliłem 40 lat smrody...
Od stycznia b.r. przesiadłem się bezproblemowo na e-papierosy - ze względów zdrowotnych (i już przekonałem się, że poprawa jest znaczna).


Witaj @
Awatar użytkownika
werc
. Sporo o sobie napisałeś, co jest rzadkością. Jak widzę wcześnie zacząłeś palić, więc walka z nałogiem pewnie też nie była łatwa. Tym bardziej gratuluję - zwłaszcza że, jak sam piszesz, odnotowałeś poprawę stanu zdrowia. Cieszę się że do nas dołączyłeś, a Ty możesz być z siebie dumny, bo pokonałeś śmiertelny nałóg.
Serdecznie Cię witam w Salonie - miejscu, gdzie każdy z nas ma swoją historię.... *wino*
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: 15 maja 2017, 12:38:50
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: sikor » 14 lip 2018, 17:05:26

Witaj @
Awatar użytkownika
werc
*friends*
Awatar użytkownika
werc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 14 lip 2018, 16:06:02
Punkty reputacji: 185
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: werc » 14 lip 2018, 16:56:52

Cóż, wypadałoby się przywitać :)
Na imię mam Sławek, elektronik, po 50-tce...
Paliłem 40 lat smrody, z chwilą pojawienia się "egonów" próbowałem trochę ale nie wyszło - to były początki e-papierosów. Sprzedawał każdy co chciał i co miał...
Od stycznia b.r. przesiadłem się bezproblemowo na e-papierosy - ze względów zdrowotnych (i już przekonałem się, że poprawa jest znaczna).
Przez prawie pół roku kompletowałem sprzęt opierając się na opiniach bardziej doświadczonych.
W zasadzie już mogę być zadowolony - posiadam w zasadzie wszystko (nałogowcy wiedzą, że to iluzja hi,hi) od boxa, po drut.
Dzisiaj skończyłem mieszadło magnetyczne DIY (z zalegających części w serwisie) ...
Obrzydło mi "machanie buteleczkami" w parę m-cy zjechałem z 18 mg. do 4 mg. nikotyny w bazie (kupuję 36) wię mieszania trochę było/jest, a zadowalającego wyniku brak :)
Ale to chyba przypadłość ogólna większości bimbrowników na Forum.
Na dzisiaj jestem posiadaczem eVica VTC dual (trzeba coś na zapas upatrzeć) na VTC4 i LG HG2, baniaki Kayfun V5 (dobry klon z grawerem) i Lemo2, składniki do lq biorę z Inavery.
To, by było chyba na tyle :bry:
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: 15 maja 2017, 12:38:50
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: sikor » 14 lip 2018, 15:55:08

Witaj @
Awatar użytkownika
pielson
*friends*
pielson
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2018, 15:41:09
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: pielson » 14 lip 2018, 15:46:51

Cześć, witam wszytskich.
Mam na imię Sebastian, zaczynam dopiero przygodę z wapowaniem, aczkolwiek dalej smole cygary.
Zrobiłem duży krok w tym celu kupując jakiś początkowy zestaw i jak na razie łykam wiedzę jak pelikan i pewnie za niedługo zacznę wkręcać się bardziej.
Pozdawiam serdecznie ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 12 lip 2018, 08:55:09

jeffrey pisze:Ze względów zdrowotnych w styczniu tego r. postanowiłem wrócić do e-papierosa jak na razie idzie mi to średnio i palę hybrydowo.


Dlaczego średnio? Z czym masz problem? Napisz o tym w odpowiednim Dziale a natychmiast znajdziemy jakieś rozwiązanie.

jeffrey pisze:Bardzo lubię wasze forum i zaglądam tu codziennie


W zasadzie sam znalazłeś. Tu trzeba zaglądać więcej niż codziennie. ;) Ale poważniej, opisz swoje problemy, to może pomóc też innym. My tu jesteśmy jak Samopomoc Chłopska albo Koło Gospodyń Wiejskich. Pomagamy każdemu obojętnie czy chce czy nie. :P

Witamy w Salonie zatem!
Awatar użytkownika
jeffrey
Patronauta
Patronauta
Posty: 303
Rejestracja: 12 lip 2018, 08:20:59
Punkty reputacji: 341
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: jeffrey » 12 lip 2018, 08:41:02

Dzień dobry wszystkim.
Nazywam się Paweł mam 39 lat a moja przygoda z EIN zaczęła się w 2012 roku wapowałem tylko 8 miesięcy.
Ze względów zdrowotnych w styczniu tego r. postanowiłem wrócić do e-papierosa jak na razie idzie mi to średnio i palę hybrydowo.
Bardzo lubię wasze forum i zaglądam tu codziennie :smile:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 12 lip 2018, 08:29:13

lincolnsixecho pisze:Podoba mi się misja tego forum "Chcemy zaistnieć w sieci po to aby odkłamać opinię o e-papierosach" - sam przeciągnąłem już 2 osoby z pracy na "jasną stronę mocy".


To tylko na początek...nie możemy już tak na starcie ujawniać prawdziwych zamiarów i celów.Świetnie że przeciągnąłeś na naszą stronę dwie osoby. Działaj dalej.Dodatkowe instrukcje zostawimy Ci niebawem, musimy jednak zmienić skrzynkę kontaktową.

Witamy w Salonie ( to taka ściema, a razie ) *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości