Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 843 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: Alchemik » śr sie 15, 2018 10:09 am

Bimaczow pisze:Wystarczy stosować oleje suche jak z nasion marchwi dzikiej bodźców z nasion malin, słodkie migdały itp ale trzeba pamiętać że olej nie nawilża tylko odżywia więc przy długotrwałym olejowaniu tak czy inaczej może wysuszyć bez znaczenia czy olej suchy czy nie mówię tutaj z czystego doświadczenia z setkami klientek :-)


No nie do końca się tutaj zgodzę... Trzeba tylko wiedzieć co i z czym zmieszać, a synergia załatwi resztę :)

A rozwiązanie (w trakcie składania zgłoszenia patentowego) jest proste (nie mylić z prostackie) i nawet miałeś jeden z takich preparatów w swoich rękach :)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: Bimaczow » śr sie 15, 2018 9:31 am

Jakiej części ciała ?? :oops: :D :D :cycki:
Awatar użytkownika
PaniChmurka
Waperka
Waperka
Posty: 143
Rejestracja: sob lip 28, 2018 9:11 am
Lokalizacja: centralne zamieszanie
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podzięk.: 104 razy
Płeć: Kobieta

Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: PaniChmurka » śr sie 15, 2018 9:28 am

O ! mam ! nowe zastosowanie brody dla Pań których drugie połówki mają brodaczy ? jako peeling :D
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: Bimaczow » śr sie 15, 2018 9:28 am

Wystarczy stosować oleje suche jak z nasion marchwi dzikiej bodźców z nasion malin, słodkie migdały itp ale trzeba pamiętać że olej nie nawilża tylko odżywia więc przy długotrwałym olejowaniu tak czy inaczej może wysuszyć bez znaczenia czy olej suchy czy nie mówię tutaj z czystego doświadczenia z setkami klientek :-) pamietajmy że skóra faceta jest mniej delikatna jak kobiet. Co do strzyżenia brody zgadzam się w 100% :-D jak ładnie wyprowadzisz to masz spokój przez tydzień czy półtora a potem wchodzisz w tryb rumcajsa ... :-)
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 843 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: Alchemik » śr sie 15, 2018 9:16 am

Ja na szczęście od ponad 20 lat nie mam problemu z goleniem i dumnie obnoszę się z (różnej długości) szczeciną :) Nie jest to jednak twór bezobsługowy i wymaga sporo atencji w celu uzyskania schludnego efektu końcowego. Na szczęście jako chemik (i pasjonat green chemistry) mogłem sobie stworzyć serię naturalnych kosmetyków i nie wyglądam jak zbój z Żacholeckiego lasu :)

A co do wcześniejszych postów, to nie demonizujmy stosowania czystych olejków na suchą skórę, gdyż nie wszystkie oleje zatykają pory powodując reakcję obronną organizmu w postaci wysuszania skóry. Trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić :)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: Bimaczow » śr sie 15, 2018 8:28 am

Ewentualnie dużo żałować bo podobno żal dupę ściska :-D...
Awatar użytkownika
PaniChmurka
Waperka
Waperka
Posty: 143
Rejestracja: sob lip 28, 2018 9:11 am
Lokalizacja: centralne zamieszanie
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podzięk.: 104 razy
Płeć: Kobieta

Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: PaniChmurka » wt sie 14, 2018 9:27 pm

Na piękne sprężyste pośladki rada taka : stanąć w lekkim rozkroku ( ok 10-15 cm) , naprężać i rozluźniać pośladki - czynność potarzać kilka razy dziennie - zacząć od 10 naprężeń i robić coraz więcej :D ha!


Tommy Black pisze:Nareszcie coś dla facetów dbających o swoje ciała a nie tylko dla kobiet z wolnych wybiegów! Ponieważ tylu tu dobrych fachowców, jak widzę, a co niektóre fachowce to zawodowcy, to ja z taką wrodzoną niesmiałością poproszę o przepis na pielegnację pośladków.Nie jakieś anty cellulity, bo to tak brzydko wygląda że faceci nie noszą cellulitu. Coś na jędrność, gładkość, aksamitność, coś co położy od razu wszystkie kobiety na wieczorze panieńskim.Nie sądzę aby facet potrzebował coś do twarzy. Prawdziwy facet nie jest jakimś Greyem. Ma jedną twarz i jedno lustro. To lustro to oczy kobiety w których się przegląda.
Awatar użytkownika
LoCtoR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: czw sie 02, 2018 7:33 am
Lokalizacja: 3miasto
Podziękował: 103 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: LoCtoR » wt sie 14, 2018 1:46 pm

Bimaczow pisze:Ta i się nie myją i nie zmieniają majtek u na ogół śmierdzą :?: :-)

No nie, tego to ja nie powiedziałem. *bicz*
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: Bimaczow » wt sie 14, 2018 12:39 pm

Chciałem edytować ale nie mogę :-) dziewczyny pamiętajcie że przy olejowaniu ciała czy twarzy stosować oleje na hydrolat bądź na wode, twarz musi być mokra i ma mokrą twarz olej ! Bo sam olej nie nawilży a może prowadzić do nadmiernego wysuszenia ( nie wiem czy pisałem )
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: Bimaczow » wt sie 14, 2018 11:27 am

Ta i się nie myją i nie zmieniają majtek u na ogół śmierdzą :?: :-) . To ja jedynie się nie gole bo jestem brodacz :-P

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości