Smoant Campbell 80W Kit

Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Smoant Campbell 80W Kit

Postautor: Pelikan2 » sob paź 06, 2018 1:17 am

Pomysł absurdalny - hmm no nie wiem.
Działanie tego to coś jak bongo, tylko elektryczne.

Chmura z tego powinna być przede wszystkim znacznie łagodniejsza i mniej sucha - może wybawienie dla tych, co potrzebują nikotyny, a nie lubią drapania, chmura powinna być bardziej "mokra", mniej dusząca a "drapanie nikotynowe mniejsze" - o ile zastosujemy wodę, a nie napój.

A co do przepuszczania przez napój, nie wiem jaki to ma sens, tzn wiem jak ma sens: chmura powinna wyłapać smak napoju i przez co zwiększyć doznania, ale wątpię, że zaprezentowana coca-cola spełni swoje zadanie, może jakiś super zagęszczony aromat dałby radę.

Ciekawostka tak, ale wcale nie głupia, a dla osób, którym przeszkadza drapanie i suchy dym może warte wypróbowania.
Obrazek
Awatar użytkownika
LoCtoR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: czw sie 02, 2018 7:33 am
Lokalizacja: 3miasto
Podziękował: 103 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoant Campbell 80W Kit

Postautor: LoCtoR » ndz wrz 30, 2018 2:21 pm

Przyznam, że gdy pierwszy raz zobaczyłem ten gadżet byłem przekonany, że to żart. A jednak nie :eek:
Nie jestem pewny czy w ogóle ogarniam jak to ma działać ale w skrócie wygląda to tak, że pary naszego liquidu (produkowane w dolnej części gdzie mamy grzałkę i tank) przechodząc przez bufor/filtr z napoju (górna część) mieszają się z jego aromatem, co ma dawać niezapomniane doznania smakowe. Jeśli coś pokręciłem poprawcie mnie proszę :oops:
Być może jestem za stary na takie wynalazki ale pomysł wydaje mi się absurdalny. Do polskich sklepów raczej nie trafi ale pomyślałem, że wstawię to tu jako ciekawostkę :P

Opis producenta:
- Innovative Vaping Mixed flavor with any soft drinks and e-liquids
- Takes single 18650 battery
- Max 80W output power
- Dual adjustable airflow system
- Tanker capacity for e-liquids: 2ML
- Filter capacity for soft drinks: 3ML
- Leaking-proof

Kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Krótka prezentacja video (żadnej recenzji z prawdziwego zdarzenia nie znalazłem)


Cena ok 80$.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości