Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
DasNiko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: wt paź 30, 2018 9:14 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 17 razy
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: DasNiko » wt paź 30, 2018 9:57 pm

Czołem, kompania! :bry:



Mam na imię Kacper, pochodzę z Dolnego Śląska, interesuję się kodowaniem, mechaniką samochodową i wszyscy wiemy, czym jeszcze. Wydaje mi się, że mam doświadczenie na poziomie 7/10, ale pewne forum o e-papierosach nazwało mnie gimbusem, który nie ma doświadczenia, bo na pierwszego e-papierosa, który ma oddawać idealnie smak do 200zł doradziłem iJusta 3 :lol:



Chmura z Wami! *girl_f*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » śr paź 24, 2018 7:38 pm

przemek98 pisze:Witam, jestem Przemek, mam 20 lat. Z e papierosami swoją przygodę rozpocząłem w lipcu tego roku. Obecnie posiadam zasilanie od smoka stick x8 i do tego kylina mini.

Witaj Przemku w Salonie. Mam nadzieję, że polubisz nas i to miejsce. Wpadaj często. :P
*czajniczek*
przemek98
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 24, 2018 10:08 am
Lokalizacja: Białystok
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: przemek98 » śr paź 24, 2018 7:26 pm

Witam, jestem Przemek, mam 20 lat. Z e papierosami swoją przygodę rozpocząłem w lipcu tego roku. Obecnie posiadam zasilanie od smoka stick x8 i do tego kylina mini.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr paź 24, 2018 5:17 pm

dudi_virus pisze:O dziwo udało się już przy pierwszym podejściu - nic nie kapie ani nie cieknie.


Znaczy jesteś zdolna bestia. Większość ludzi w czasie rejestracji płacze albo wręcz ryczy. Stąd częste powodzie oraz kapanie pospolite nieustannie drażniące. I niektórzy to mają sporo podejść, zupełnie jak niektóre bombowce w czasie I Wojny Mandżurskiej. Większość jednak usiadła.
Witamy Cię zatem bombowo w Salonie! *wino* Już i nick Twój jest na miarę Salonu. :-P
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » śr paź 24, 2018 1:13 pm

dudi_virus pisze:Witam serdecznie
od pewnego czasu przeglądam już forum, czytam co i jak, chłonę teorię. Dzisiaj złożyłem w końcu swego pierwszego e-papierosa. Aegis Legend 200W + Kylin Mini na swojej pierwszej własnoręcznie ukręconej grzałce :) .... mam nadzieję że zagrzeję tu miejsce na dłużej.


Hmm.... czy jest tu miła atmosfera ? Lepiej żebyś nie widział jak używam swojej miotły moderatorskiej ;) Bardzo się cieszę, że masz już swojego pierwszego e-papierosa, o grzałce nie wspominając. Oczywiście grzej swoje miejsce, podrzucę Ci nawet kocyk, żeby było cieplutko. :P

No i witaj @
Awatar użytkownika
dudi_virus
w Salonie ! *czajniczek*
Awatar użytkownika
dudi_virus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 17, 2018 11:29 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: dudi_virus » śr paź 24, 2018 1:06 pm

Witam serdecznie
od pewnego czasu przeglądam już forum, czytam co i jak, chłonę teorię. Dzisiaj złożyłem w końcu swego pierwszego e-papierosa. Aegis Legend 200W + Kylin Mini na swojej pierwszej własnoręcznie ukręconej grzałce :) O dziwo udało się już przy pierwszym podejściu - nic nie kapie ani nie cieknie. Z Gearbesta leci już do mnie Creed, więc mam nadzieję że zagrzeję tu miejsce na dłużej, tym bardziej że jest bardzo miła atmosfera co jest coraz rzadziej spotykane na forach.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » śr paź 17, 2018 6:35 pm

@
Awatar użytkownika
Demogorgon
, cieszę się że szukałeś "drutu który ma sens", bo dzięki temu do nas trafiłeś. Nie wiem czy mamy tu fajnie – każdy może myśleć inaczej, ale na pewno w grupie raźniej i jakoś sobie wspólnie radzimy. Wiesz, ja też jestem milczkiem i też nie mam astronomicznej wiedzy o chmurzeniu, ale gdy chodzi o EIN nie mogę siedzieć cicho, bo my tu, oprócz tego że sobie pomagamy, walczymy o prawdę o e-papierosach, a w tym każdy może mieć swój udział. Na Ciebie też liczę. :)
Łukasz, witaj w Salonie *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr paź 17, 2018 2:51 pm

Demogorgon pisze:...ale przeglądając forum uznałem, że fajnie tu macie i miło będzie z Wami pobyć



Też czasem przeglądamy forum, no bo nie mając nic mądrego do napisania, przeglądamy. :-P

Demogorgon pisze:- po 1 szukajka zamiast po raz n-ty pytać o to samo


Tak, bo kiedy już o wszystko zapytaliśmy, to szukajka nam znalazła o co można jeszcze pytać. :P

Ale w sumie to Twoje podejście bardzo nam się podoba i chętnie się do Ciebie przyłączymy.
Witaj zatem w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Demogorgon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: ndz paź 14, 2018 11:27 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Demogorgon » śr paź 17, 2018 1:38 pm

Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imię Łukasz, mam 34 lata a moja przygoda z chmurzeniem zaczęła się w styczniu 2013 roku. Po 11 latach palenia śmierdziuchów, kilku latach przerwy i powrocie do nałogu kolega namówił mnie na spróbowanie "czegoś lepszego" i tak już mi zostało do dzisiaj.
Trafiłem do Was poszukując "drutu który ma sens" ale przeglądając forum uznałem, że fajnie tu macie i miło będzie z Wami pobyć :mrgreen:
Być może moja wiedza i doświadczenie nie są na takim poziomie jak u Was i raczej jestem obserwatorem niż kimś kto się jakoś bardzo udziela, ale postaram się w miarę mojej wiedzy i możliwości coś od siebie dorzucić.
Jeśli okażę się milczkiem to bardzo przepraszam ale to takie moje spaczenie, przez kilka lat administrowałem i moderowałem różne fora i jakoś zostało mi tak, że:
- po 1 szukajka zamiast po raz n-ty pytać o to samo
- po 2 nie ma nic mądrego do napisania w danym temacie to po co klepać bez sensu.

Tak czy inaczej jeszcze raz witam, niech chmurka i smak będą z Wami a zwierzak przepadnie na wieki w czeluściach Mordoru :lol: :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » wt paź 16, 2018 6:56 am

zorro102 pisze:Witam wszystkich na forum mam na imię Adam
wapuję od... piątku - postanowiłem po wielu wielu latach rzucić analogi
dokonałem odpowiednich zakupów - niestety nie zbyt chyba udanych...
kupiłem 3 sprzęty
pierwszy całkiem spoko to Joyetech Exceed D19 - małe miłe sympatyczne bezproblemowe urządzenie
drugi... to problem 75W Joyetech eVic AIO VT Kit - byłoby spoko gdyby nie pluł i nie strzelał - i tu moja prośba doradźcie jakiś dobry mały atomizer na gotowe grzałki do DL aby zamontować w tym Joytechu - bo mnie szlak z nim trafi za moment - w akcie rozpaczy zamówiłem i czekam na Aspire Zelos Kit


Sorry Adam ale czy możesz bez trudu przeczytać to co napisałeś?
Nie uznajesz z powodów religijnych wielkich liter, kropek, przecinków? Czy to po prostu tak "na szybko" ?
Potrafisz to napisać jeszcze raz w formie choć zbliżonej do poprawnej?

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Makzie i 1 gość