Vaperzy zaoszczędzą tysiące...

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaperzy zaoszczędzą tysiące...

Postautor: Pelikan2 » wt paź 30, 2018 11:43 pm

A jak powiem, że nie palę, a tak naprawdę paliłem :mrgreen: :mrgreen:
Przecież i tak mi nie udowodnią :ed: :ed: :ed:

Edit:
P.S
Te tańczące parówki są świetne :ed: :ed: :ed:
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Vaperzy zaoszczędzą tysiące...

Postautor: basika » wt paź 30, 2018 7:49 pm

Wielka Brytania.jpg


To dobra wiadomość z....... Anglii. Ten kraj jest najbardziej przyjazny vaperom. Do tej pory większość firm ubezpieczeniowych traktowała vaperów tak samo jak palaczy. W Wielkiej Brytanii to ulegnie zmianie. Po raz pierwszy vaperzy zaoszczędzą tysiące funtów, korzystając z tych samych stawek ubezpieczeniowych co osoby niepalące, o czym informuje The Sun.
Dla porównania. 40-letni palacz który wykupił ubezpieczenie na życie na kwotę 200 000 funtów płaci miesięcznie 38,09 funtów, co przez 25 lat daje kwotę 11 427 funtów.
Osoba niepaląca płaci miesięcznie 16,06 £ za ten sam poziom ochrony ubezpieczeniowej i w ciągu 25 lat zapłaci 4 818 funtów.
Jak widzimy różnica jest kolosalna i możemy tylko cieszyć się z naszymi brytyjskimi kolegami. :smile:

Rzeczniczka brytyjskiego stowarzyszenia Vaping Industry Association powiedziała: "To fantastyczna wiadomość dla vaperów w całej Wielkiej Brytanii, którzy wreszcie będą sprawiedliwie traktowani”.

Mam nadzieję, że ten przykład pójdzie w świat. Może dotrze i do nas ? Na pewno teraz jest większa szansa.

Źródło:
https://www.thesun.co.uk/news/7441013/v ... insurance/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości