Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: 13 lis 2018, 15:39:29
Punkty reputacji: 10
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 42 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: 8A5HUD4 » 13 lis 2018, 16:07:42

Cześć wszystkim,

Mam na imię Paweł, mam 22 lata, no już prawie 23 można rzec.
Od przeszło roku jestem nałogowym palaczem elektronicznych cudeniek zwanych e-papierosami, wcześniej przez ponad 3 lata paliłem zwykłe papierosy.
Moja przygoda zaczęła się niewinnie, od zwykłego iJust S kupionego jako Starter Kit na jednej ze stron z e-papierosami, sprzęt posłużył mi kilka miesięcy, po czym spragniony doznań wymieniłem sprzęt na moda eVic Primo Mini oraz tanka Smok TFV8. Na początku tego roku zastąpił go mod Smok X-Priv 225W oraz Wismec Gnome, lecz to wciąż było za mało. Ostatecznie skończyłem na sprzęcie mod GeekVape Aegis Legend 200W oraz tankach GeekVape Griffin 25 Plus RTA oraz GeekVape Zeus RTA Single Coil, z których jestem bardzo zadowolony (z tego drugiego nawet bardziej, Griffin coś czuję, że pójdzie w odstawkę na dniach), a w planach jest kupno jeszcze GeekVape Shield, ale to z czasem.

Nie jest to może jakaś bardzo pokaźna kolekcja sprzętu, lecz jak to mawiają - od czegoś trzeba zacząć.
Już przy komplecie Smok X-Priv & Wismec Gnome ilość spalanego płynu była w stanie przekroczyć 60 ml tygodniowo, więc od jakiegoś czasu stałem się także twórcą własnych olejków na bazie gliceryny, glikolu, bazy nikotynowej oraz aromatu (o zgrozo, 120-140ml olejku schodzi mi teraz w tydzień!).

Geniuszem tworzenia grzałek nie jestem, pierwsza grzałka do Griffina, w sumie to dwie, bo od razu robiłem podwójną zajęła mi bodajże dwie godziny i poświęciłem na nią wiele nerwów, lecz w końcu człowiek uczy się całe życie, więc w końcu może się wprawię.

Na tym forum bywam od około pół roku, bardzo mi zawsze pomagały tematy czytane tutaj, więc w końcu stwierdziłem, że pora abym i ja się tutaj pojawił, a nóż widelec - może i ja w końcu pomogę komuś tak, jak wy mi pomogliście nie wiedząc nawet o tym!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, zarówno wspaniałych dżentelmenów z tego forum jak i wszystkie piękne Kobiety tutaj przebywające (oczywiście wszystkie Kobiety - w końcu każda jest piękna). Życzę miłego dnia i mam nadzieję, że mój pobyt tutaj będzie zarówno dla was jak i dla mnie przyjemny.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 09 lis 2018, 07:43:00

jaaano pisze:Witam uprzejmie szacowne towarzystwo i dla Pań specjalne ukłony


Też zatem witamy Cię w Salonie, też jednym zdaniem, bowiem odpowiedź nie powinna być dłuższa niż zaczepka! :-P
*wino*

zuczek pisze:To tak o mnie, w telegraficznym skrócie.


To było jak Polska Kronika Filmowa o ein.O autorze jak Teleekspress. :P Koniecznie pisuj więcej.
Witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
zuczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 05 lis 2018, 18:37:29
Punkty reputacji: 218
Lokalizacja: Żory
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: zuczek » 08 lis 2018, 23:14:56

Witajcie
Ma na imię Rafał. Dawno temu byłem nałogowym palaczem tytoniu z dość długim stażem. Co sylwestra i jeszcze kilka razy każdego roku, nieudolnie rzucałem palenie. Pewnego dnia kupiłem e-papierosa i się zaczęło ... Mój pierwszy e-pap był zwykłym egonkiem, trafiłem na sztukę z dobrze wykonanym, sznurkowym atomizerkiem, sprzedawca trafnie dobrał mi pierwsze liquidy. Stał się cud bo od tego dnia całkowicie przestałem palić papierosy. Nie miałem z tym żadnego problemu !!!!!
Na rynek zaczęły wchodzić pierwsze dolnogrzałkowe atomizery sznurkowe, później atomizery w których można było tworzyć grzałki własnej roboty, potem mesh i Agatki, następnie różnorodne watki i druty, potem pierwsze Kayfuny, zmyślne tanki i mody, ... cała historia aż po dzień dzisiejszy.

Jestem zdeklarowanym miłośnikiem MTL i wydobywania smaku; aktualnie używam (zasilanie) Box Segelei 100W, (parowniki) Kayfun V5, Hussar End Style clon, Cthulhu Hastur MTL, Galaxies MTL od VapeFly, Merlin MTL od Augvape, Ammit MTL od GeekVape

Z utęsknieniem czekam na Aegis Legend 200W ;-)

To tak o mnie, w telegraficznym skrócie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 07 lis 2018, 19:47:07

jaaano pisze:Witam uprzejmie szacowne towarzystwo i dla Pań specjalne ukłony :bry:


Panie, zwane tutaj Drożdżówkami, czują się zaszczycone :P
Witaj @
Awatar użytkownika
jaaano
w Salonie
*wino*
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 07 lis 2018, 18:57:32
Punkty reputacji: 80
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: jaaano » 07 lis 2018, 19:18:56

Witam uprzejmie szacowne towarzystwo i dla Pań specjalne ukłony :bry:
Luks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 03 lis 2018, 22:40:51
Punkty reputacji: 3
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Luks » 04 lis 2018, 23:37:37

basika pisze: Drożdżówki - najmilsze dziewczyny na świecie :P
*friends*

Nie wątpię, dzięki za miłe „przyjęcie” *wino*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 04 lis 2018, 21:23:34

Error518 pisze:19 lat mam dopiero palę od 4 na początku 10 dziennie jak do pracy poszedłem to 30 lekko szło. Najtrudniej się odzwyczaić od papierosa do kawy na przerwie w pracy i po obiedzie :) .


A żebyś wiedział jak trudno jest na przerwie pomiędzy matematyką a fizyką? Do tego jeszcze nie ma się jak napić a jeśli ktoś lubi whisky on the rock, to ma już całkiem pozamiatane. :-P
No ale Ty już jesteś na wyższym levelu przerw. Jasne. No i jesteś w Salonie. No i masz 19 lat. To uważaj na drożdżówki...poza tym damy radę! :ok:
Witaj w Salonie zatem! *wino*
Szeryfuniu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 03 lis 2018, 13:33:30
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Raczków
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Szeryfuniu » 04 lis 2018, 21:22:25

Jak napisała @
Awatar użytkownika
basika

Pomożemy *yes2*
Error518
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2018, 15:46:28
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Error518 » 04 lis 2018, 21:17:47

19 lat mam dopiero palę od 4 na początku 10 dziennie jak do pracy poszedłem to 30 lekko szło. Najtrudniej się odzwyczaić od papierosa do kawy na przerwie w pracy i po obiedzie :) .
Szeryfuniu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 03 lis 2018, 13:33:30
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Raczków
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Szeryfuniu » 04 lis 2018, 20:43:17

Error518 pisze:Udało mi się zejść do 3 papierosów dziennie.

Witaj *wino*
Nie wiem jak Ty, ale ja miałem najgorzej pozbyć się fajki z samego rana, gdy piłem poranną kawę. Gdy raz się uparłem, tak teraz nie chce już smroda do kawy. Najgorzej u mnie było, bo rano była tylko kawa zaraz po otwarciu oczu i papieroch. Teraz kawa, e-czajnik. Po tym porannym rytuale, śniadanie :-P

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości