Squid Industries PeaceMaker RTA

Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Squid Industries PeaceMaker RTA

Postautor: ErNOL » pt mar 06, 2020 10:58 pm

Minirecenzja.

Jak na wstępnie stoi napisane... Firma nieczęsto u Nas gości, a szkoda...
Dziś tytułowy Peacemaker RTA 25mm trafił do mojej stajni.

Wykonanie.
Nie można się do czegokolwiek przyczepić. Stoi na naprawdę wysokim poziomie. Spasowanie części idealne. Wszystko działa z odpowiednim oporem. Ciekawie pomyślane - żłobienia na capie pasują do żłobień na metalowej tubce - mała rzecz a cieszy. :)

Baza.
Parownik jest na jedną grzałkę. Konstrukcja bazy bardzo zbliżona do Revolver RTA od Vandy Vape - tego się trochę obawiałem, gdyż tamten parownik nie przypadł mi do gustu. Jednak nie, mimo podobnej budowy, tutaj rozwiązania konstrukcyjne są prostsze, przez to moim zdaniem lepsze. Grzałko mocowana za pomocą ceramicznego "dingsa" - działa jak powinno.

Setup.
Bez mierzenia nóżek grzałki, bez kombinowana. Wkładamy grzałkę, ustawiamy jej wysokość i odległość od mocowania (centrujemy na wlotem powietrza), zakręcamy i ucinamy. Koniec. Zrobione. Ilość bawełny tradycyjnie jak przy grzałkach o średnicy 3mm. Jedynie warto wyczesać jej końce, gdyż otwory na bawełnę nie są wielkich rozmiarów.

Nawiew.
Tutaj wyrażę się w formie - dla mnie. Dla mnie jest bardzo ekstra. Jest luźno, ale zaraz czuć odpowiedni opór, nie jest jednak restrykcyjnie. Oczywiście mówię o w pełni otwartym wlocie. Jest cicho, jest smooth. Czyli to, co każdy lubi. Pierścień do regulacji działa z fajnym oporem, na obu końcach ma stoper.

Wapowanie.
I ponownie - dla mnie. Dla mnie jest super. Z zasady jestem miłośnikiem parowników na jedną grzałkę, choć mam też wiele na dwie. Jednak opisywany Peacemaker ląduje od razu w pierwszej trójce, mojej pierwszej trójce. Smak oddaje bardzo fajnie, może go minimalnie spłaszcza, co mi wręcz odpowiada, gdyż moje ulubione liquidy są cholernie słodkie, więc tutaj mnie to wręcz cieszy. Chmura gęsta, ciepła, rzakłbym - miękka, przyjemna... :)

Ocena ogólna.
Parownik świetny, przez rodzaj tubki metalowej, można rzecz - pancerny. Zresztą trafił do pancernej szóstki. Polecam wszystkim - używanie go, to naprawdę czysta przyjemność.
Trafił do mnie dzięki uprzejmości ekipy z Wrocławia - Vape'N'Roll - w końcu muszę jechać i ich odwiedzić!
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Squid Industries PeaceMaker RTA

Postautor: Tommy Black » czw lis 22, 2018 8:10 am

Obrazek
Niezbyt często firma Squid Industries u nas gości, z przyjemnościa więc pokażę ich nowy produkt, bardzo ciekawy atomizer na jedną grzałkę.
Obrazek
Peacemaker Sub-Ohm Tank jest wysokiej jakości atomizerem, prezentującym konstrukcję ze stali nierdzewnej, podwójną regulację przepływu powietrza i bezpieczny gwintowany system napełniania dla niezawodnie szczelnego zbiornika. Peacemaker Tank jest zbudowany ze stali nierdzewnej i wzorowany na Colt Revolver, wprowadzając metalową obudowę z okienkami do obserwacji poziomu płynu. Okna są radełkowane aby umożliwić lepszą chwytność w celu usunięcia górnej pokrywy lub regulacji przepływu powietrza. U podstawy zbiornika Peacemaker 24 mm znajduje się podwójny regulowany dolny przepływ powietrza, który zmienia natężenie przepływu powietrza przez zainstalowaną grzałkę.
Obrazek
Features:
24mm Diameter
3mL Juice Capacity
Superior Stainless Steel Construction
Pyrex Glass Reinforcement
Squid Industries Peacemaker Coil System
Compatible with SMOK TFV8 Baby Coil System
Threaded Top Fill System - Single Fill Port
Dual Adjustable Bottom Airflow Control
GOON-Style 810 Widebore Drip Tip
510 Connection
Available in Silver or Black
Obrazek
Obrazek
Szkło bąbelkowe znacznie zwiększa pojemność.
Obrazek
Tak się prezentuje dość ciekawy deck ( baza) PeaceMakera.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kolejny kanał debiutuje dziś w recenzjach - Felix Vapes - USA:

https://youtu.be/TSdHNqmvUQs

Cena ok. $ 40.00

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 4 gości