Biuletyn waperski VAP'YOU

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Biuletyn waperski VAP'YOU

Postautor: Haze » czw gru 06, 2018 8:42 pm

Dobrze Ci świtało :smile: , nie wrzucałem linka bo nie dość że cała strona po francusku, to jeszcze żeby ściągnąć biuletyn trzeba przejść proces rejestracji w tymże języku :smile:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Biuletyn waperski VAP'YOU

Postautor: Tommy Black » czw gru 06, 2018 8:37 pm

O, Jacques Le Houezec, bardzo znana i bardzo wybitna postać w świecie ein. Francuski neurobiolog i farmakolog kliniczny.Obecnie w San Francisco zajmuje się nikotyną i terapią odwyku palenia tytoniu od ponad 30 lat. Wielka postać w świecie waperskim!
Kurcze, ale bym chciał dostawać z co 20 choć zakupem taki biuletyn. Dzięki że go wstawileś! :brawo:

Ha...coś mi świtało w czaszce...kiedy to zobaczylem...tak...to jest papierowa forma bloga waperskiego, bardzo znanego bloga Jacquesa Le Houezeca. To papierowe wydanie jest tworzone przez środowisko waperów związanych z blogiem. To co wyżej wrzucił @
Awatar użytkownika
Haze
to jest nr 8 pisma.
A tu adres samego bloga:

https://www.vapyou.com/blog-vape-libre/
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Biuletyn waperski VAP'YOU

Postautor: Haze » czw gru 06, 2018 8:04 pm

Robiłem ostatnio zakupy we francuskim sklepie (przy okazji: dzięki za namiar @
Awatar użytkownika
WE514
:beer:) i razem z zabawkami przysłali mi takie coś:

vap-you.jpg

Coś w stylu biuletynu, 4 szpalty A3, i mimo że w tym pięknym języku rozumiem tylko pojedyncze słowa (więc nie wiem czy przypadkiem nie piszą jakichś herezji :mrgreen:) to w każdym razie IDEA jest bardzo zacna. I jakże daleka od naszych realiów :( Aż chciało by się krzyknąć "my też tak potrafimy!!!" Ale nie, nie potrafimy, jak pokazuje życie wspólnie nie jesteśmy w stanie nakręcić nawet paru filmików na kanał...

Wrzucam jedną stronkę w lepszej jakości, mam nadzieję że wydawca się nie pogniewa:

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości