BSKR od Vandy Vape

Awatar użytkownika
kamyk87
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 01, 2020 10:49 pm
Lokalizacja: Ełk
Podziękował: 1488 razy
Otrzymał podzięk.: 1382 razy
Płeć: Mężczyzna

BSKR od Vandy Vape

Postautor: kamyk87 » sob mar 21, 2020 9:47 pm

Podpisuję się pod tym co napisał skalarek.
Posiadam Berserkera 1.5 od około miesiąca i ŻADNEGO wycieku, oczywiście każde tankowanie poprzedza zamknięcie dopływu powietrza, zaś górny cap zawsze przecieram papierem przed ponownym zakręceniem. Mimo że w Salonie jestem nowy, to przerobiłem już kilka parowników i szczerze mogę (nie)polecić.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: BSKR od Vandy Vape

Postautor: DooshPastesh » wt gru 03, 2019 5:20 pm

W sumie to się nigdy nad tym nie zastanawiałem jak by to usunąć. Nigdy mi to nie przeszkadzało. Dużo parowników przecieka przy nalewaniu, czy to z mojej winy, czy z powodu błędów konstruktorskich. Zawsze każdy parownik przecieram "na wszelaki zaś" po napełnieniu.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: sob maja 05, 2018 11:00 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: BSKR od Vandy Vape

Postautor: Paweu » wt gru 03, 2019 5:10 pm

Pytanie do posiadaczy... Czy opracowaliscie może już jakaś magiczną sztuczkę, tajemną metodę, innowacyjny pomysł, szamańskie zaklęcie, indiański taniec, cokolwiek?! Żeby przy dolewce ten parownik nie wypychał tak liquidu przy górnym capie? Bo parownik jest prawie idealny - przeciąg, gabaryt, ogólny wygląd i jego praca. Mówię tu o wersji 24mm. Pojemnością nie grzeszy, przez co dolewek trzeba więcej, a co dolewka to wycieranie... No irytuje mnie troszkę, choć go bardzo polubiłem i nie chciałbym się z nim rozstawac...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
koala
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: śr maja 16, 2018 10:23 am
Lokalizacja: Warszawa/wschodnie Mazowsze
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

BSKR od Vandy Vape

Postautor: koala » czw lut 14, 2019 8:02 am

Haze pisze:
Haze pisze:Idę też o zakład, że będzie lał przy napełnianiu tak samo jak pierwowzór ...

skalarek pisze:Poza jednym wyciekiem z powodu upadku i korekcie waty w jednym z kanałów nic nie cieknie.

No i wychodzi, że faktycznie muszę odszczekać moje przypuszczenia :mrgreen: Nie żebym narzekał - NARESZCIE Berserker przestał popuszczać po napełnieniu :ed:
Poprawili po prostu szczelność, w jedynce można było wziąć ciasnego sztacha na zamkniętym airholu :lol: Poza tym:

bskr-1.jpg
Deki są dość podobne, aczkolwiek w jedynce jest chyba nieco więcej miejsca na grzałkę i na bawełnę, nowa wersja ma za to śruby lepiej trzymające drut. No i nieco mniejszą średnicę nawiewu na grzałkę. Widać to też na wylocie komina:

bskr-2.jpg
No i bardzo dobrze - przy tak ciasnym przeciągu bez sensu były te wielkie nawiewy. Aczkolwiek oddawanie smaku nie polepszyło się jakoś drastycznie, być może dlatego, że nie było czego polepszać, jedynka jest tu bliska ideału.

Poza tym BSKR jest chyba ładniejszy z tym żebrowanym dripem:

bskr-3.jpg

Tak więc wszystko byłoby fajowo gdyby nie mały drobiazg - POJEMNOŚĆ - ledwo 3 ml to trochę mało na mój dzień w pracy :( 5-ka w jedynce była w sam raz ...


A powiększacz pojemności z jedynki nie pasuje przypadkiem?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

BSKR od Vandy Vape

Postautor: Haze » śr lut 13, 2019 6:14 pm

Haze pisze:Idę też o zakład, że będzie lał przy napełnianiu tak samo jak pierwowzór ...

skalarek pisze:Poza jednym wyciekiem z powodu upadku i korekcie waty w jednym z kanałów nic nie cieknie.

No i wychodzi, że faktycznie muszę odszczekać moje przypuszczenia :mrgreen: Nie żebym narzekał - NARESZCIE Berserker przestał popuszczać po napełnieniu :ed:
Poprawili po prostu szczelność, w jedynce można było wziąć ciasnego sztacha na zamkniętym airholu :lol: Poza tym:

bskr-1.jpg

Deki są dość podobne, aczkolwiek w jedynce jest chyba nieco więcej miejsca na grzałkę i na bawełnę, nowa wersja ma za to śruby lepiej trzymające drut. No i nieco mniejszą średnicę nawiewu na grzałkę. Widać to też na wylocie komina:

bskr-2.jpg

No i bardzo dobrze - przy tak ciasnym przeciągu bez sensu były te wielkie nawiewy. Aczkolwiek oddawanie smaku nie polepszyło się jakoś drastycznie, być może dlatego, że nie było czego polepszać, jedynka jest tu bliska ideału.

Poza tym BSKR jest chyba ładniejszy z tym żebrowanym dripem:

bskr-3.jpg


Tak więc wszystko byłoby fajowo gdyby nie mały drobiazg - POJEMNOŚĆ - ledwo 3 ml to trochę mało na mój dzień w pracy :( 5-ka w jedynce była w sam raz ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
skalarek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 30, 2018 8:12 pm
Lokalizacja: z sieci
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

BSKR od Vandy Vape

Postautor: skalarek » sob lut 02, 2019 9:42 pm

Mam i użytkuję 25 dni :smile: .Poza jednym wyciekiem z powodu upadku i korekcie waty w jednym z kanałów nic nie cieknie.Grzałka nadal z kompletu Ni80.No i jest git. :smile:
Z pięć razy wymieniałem watę i jestem zadowolony z zakupu.Używam go do tytoniówek.Jak pisałem wszystko jest ok nie mam z nim kłopotów. :smile:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

BSKR od Vandy Vape

Postautor: Haze » czw gru 06, 2018 8:20 pm

Brodacz oczywiście zachwycony :mrgreen: :



Ja obstawiam, że Centaura Mini nie przebija... przekonam się jak gdzieś go dopadnę...
Obrazek
koala
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: śr maja 16, 2018 10:23 am
Lokalizacja: Warszawa/wschodnie Mazowsze
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: BSKR od Vandy Vape

Postautor: koala » ndz lis 04, 2018 7:52 pm

I pasuje do niego baza i szkiełko powiększające od Berserkera w wersji pierwszej. Generalnie coś zmienili jednak z tego co się zorientowałem z moim rosyjskim, to usłyszałem, że tylko posthole do montowania grzałek się zwiększa. AlexMD nic nie wspominał w swojej recenzji o likwidacji kwestii wycieków.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

BSKR od Vandy Vape

Postautor: Haze » ndz lis 04, 2018 6:56 pm

A to już nawet trudno nazwać odgrzewaniem kotleta:

bskr.jpg

To raczej fejslifting Berserkera, zresztą nawet nazwa do tego nawiązuje. Szkoda że zajęli się pierdołami, a największa kucha pozostała niezmieniona - przeciąg regulowany jest w dalszym ciągu jednym otworem (zamiast szczeliną, która może objąć więcej otworów). Idę też o zakład, że będzie lał przy napełnianiu tak samo jak pierwowzór ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości