Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
apotoniec14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 24 lis 2016, 07:56:48
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: apotoniec14 » 12 gru 2018, 09:22:40

Witam wszystkich vaperów.
Jestem Andrzej i jestem kierowcą, interesuje mnie wszystko co jest związane z e-papierosami.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 12 gru 2018, 08:30:29

Witcherx pisze:...mam nadzieję, że znajdę tu osoby z którymi będę mógł śmiało, bez spiny popisać o e-papierosach i znajdę tutaj pomoc, oraz pomocy ze swojej strony będę mógł udzielić


Trafiłeś dobrze jeśli więcej nauczyć musisz się.Pamiętaj czego się nauczyłeś. Ocalić cię to może!

basika pisze:Myślę, że nie będzie z tym problemu, o czym przekonasz się szybko Witaj @
Awatar użytkownika
Witcherx
w Salonie !


Nie tak szybko, bo aby dotrzeć do celu, prostą ścieżką nie pójdziemy... :-P

Witaj w Salonie. With you may the force be. *wino*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 11 gru 2018, 22:58:02

Witcherx pisze:... mam nadzieję, że znajdę tu osoby z którymi będę mógł śmiało, bez spiny popisać o e-papierosach i znajdę tutaj pomoc, oraz pomocy ze swojej strony będę mógł udzielić :)

Myślę, że nie będzie z tym problemu, o czym przekonasz się szybko ;) Witaj @
Awatar użytkownika
Witcherx
w Salonie ! *czajniczek*
Awatar użytkownika
Witcherx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 11 gru 2018, 22:34:51
Punkty reputacji: 10
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Witcherx » 11 gru 2018, 22:55:33

Witam.
Mam na imię Konrad. Jednak wolę jak ludzie mówią do mnie Witcher (ze względu na wielkie zamiłowanie do Wiedźmina). Wapuję od około roku, ale nigdy jakoś specjalnie nie zagłębiałem się w ten temat. Od dwóch tygodni jak kupiłem pierwszego boxa (Smok X-Priv, góra - Joyetech Aries) Postanowiłem zagłębić się bardziej w tematy związane z E-papierosami. Moim wielkim celem jest robienie własnych liquidów, ale przeraża mnie to jak może to wyjść w praktyce i czy sobie z tym poradzę (nigdy nie byłem mocny w sprawach "alchemicznych" :p). Mam nadzieję, że znajdę tutaj ludzi, którzy by zdołali mi z tym pomóc. Ja od siebie jedynie mogę dać wiedzę na tematy związane z firmowym liquidami, których wapowałem dość sporo. Moimi ulubionymi kategoriami liquidów są tytoniówki oraz owocowe (te bardziej słodkie). To tyle o mnie, mam nadzieję, że znajdę tu osoby z którymi będę mógł śmiało, bez spiny popisać o e-papierosach i znajdę tutaj pomoc, oraz pomocy ze swojej strony będę mógł udzielić :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 10 gru 2018, 18:35:33

Andy pisze:Cześć.
Mam na imię Daniel lat 44 wapuje od miesiąca tylko MTL.

Cześć !
Tu Salon Rozchmurzonych. Mamy 3 lata. Wapujemy od dawna. I MTL i DTL i JSUL.
Witaj w Salonie! *wino*
Andy
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2018, 20:16:04
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Andy » 10 gru 2018, 17:52:17

Cześć.
Mam na imię Daniel lat 44 wapuje od miesiąca tylko MTL.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 07 gru 2018, 20:50:50

@
Awatar użytkownika
Whitedany
zrobiłam dla Ciebie gniazdko, będzie dobrze.... :smile:

@
Awatar użytkownika
Wolfie
ja na ViVinova Slim byłam już pełną gębą waperką, bo zaczynałam na czymś takim, że już nawet nazwy nie pamiętam. Cieszę się że dwa miesiące temu rzuciłeś śmierdziele, choć na moje oko powinieneś już to dawno zrobić. ;)

Panowie witajcie w Salonie !
*wino*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 07 gru 2018, 18:41:15

Wolfie pisze:Pierwsze skrzypce jeśli chodzi o forum mam...

No nie. Zaczekaj chwilę. Tu juz jest kilka osób co grają pierwsze skrzypce albo na.Ale możesz się starać co rozwija Ciebie i nas.Nas bardziej.

Wolfie pisze:Strasznie kręci mnie tworzenie własnych liquidów, aczkolwiek doświadczenie w tej materii mam niewielkie, dopiero raczkuję (mój samogon miętowy - eukaliptus z miętą gości w moim tanku już ponad miesiąc). Aktualnie studiuję nowe receptury!


Nie trzymaj tak długo samogonu w tanku. Miesiąc to duża przesada.Nie studiuj receptur, twórz własne! I uważaj na czerwone kapturki...

Wilczo witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Wolfie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 28 lis 2018, 02:01:16
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Wolfie » 07 gru 2018, 18:34:22

Czołem Waperzy! :)

Pierwsze skrzypce jeśli chodzi o forum mam już za sobą na innych sub-forach, jednak kultura nakazuje się oficjalnie przywitać!
Z tej strony waper, który w świat ep wszedł już dawno temu, zaczynałem od Spinnerów z clearomizerami ViVinova Slim (ach te czasy!) później przesiadłem się na swój pierwszy "prawdziwy" sprzęt, czyli KIT Smok Stick V8 z parownikiem V8 Big Baby, a aktualnie dzięki Wam na forum (i dzięki długiej lekturze) wybrałem GeekVape Zeus'a, box VooPoo DRAG (który niestety musiałem zwrócić do sklepu, usterka przycisku), a aktualnie jestem świezo po zakupie Wismec'a Reuleaux rx gen3 dual 230w tc i mam nadzieję, że będzie okej!

Dzięki epapierosom kompletnie udało mi się rzucić analogi 2 miesiące temu i traktuję to jako osobiste zwycięstwo - kondycja w górę!

Strasznie kręci mnie tworzenie własnych liquidów, aczkolwiek doświadczenie w tej materii mam niewielkie, dopiero raczkuję (mój samogon miętowy - eukaliptus z miętą gości w moim tanku już ponad miesiąc). Aktualnie studiuję nowe receptury!

Pozdrawiam wszystkich! Woof Woof!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 07 gru 2018, 18:26:57

Whitedany pisze: Gdzieś w końcu trzeba się zagnieździć po dłuższym czasie


Tu jest taka opcja zagnieżdzanie z zaklinowaniem. Co wybrałeś przy rejestracji?

Whitedany pisze:Od razu zacząłem od kręconego ręcznie moda i twórczości własnej z liqudami.


Juz na wstępie wzbudzisz tu dziką zazdrość. Większość zaczynała od modów fabrycznych, kto by tu ukręcił moda? Liquid to co innego. Kilku waperów w Salonie też uprawia twórczość własną z liquidami ale więcej jest takich co uprawiają twórczość z tymi którzy uprawiają twórczość własną, z liquidami oczywiście.

Twórczo witamy Cię zatem w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości