Nasącz swoją grzałkę! Nowe premixy w e-dymie.

Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nasącz swoją grzałkę! Nowe premixy w e-dymie.

Postautor: Master_PiT » pt gru 21, 2018 8:09 pm

No to Tomaszu skoro już spróbowałeś. Czy możesz bliżej przedstawić nam owy płyn? Mianowicie, czy tak jak tribeca jest tam nawalona chaotyczna ilość acetylpyrazine ? Szczerze przyznam ostatnimi czasy bardzo nie podchodzi mi ten składnik.
W efekcie pełny premix tribeci musiałem odsprzedać, bo nie dałem rady wziąć nawet kilku buchów. Cena niska, dlatego boję się tych produktów. Póki co żaden premix, liquid z edymu mi nie smakuje
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Nasącz swoją grzałkę! Nowe premixy w e-dymie.

Postautor: Tommy Black » pt gru 21, 2018 6:26 pm

Tak naprawdę to nazywają się Soak that coil i występują na razie w pięciu smakach.

STC Premix Fruit Mix 60mlMix owocowy

Obrazek

STC Premix Fruit Punch 60ml Smak ponczu owocowego

Obrazek

STC Premix Icecurrant 60ml Smak czarnej porzeczki z orzeźwiającą nutą.

Obrazek

STC Premix Strawberry Cake 60ml

Obrazek

STC Premix Tobbacco 60ml

Obrazek

Premixy te mają nieco inny sposób przyrządzania niż większość obecnych na rynku!

Płyny typu Shake and Vape (Premix) nie nadają się do bezpośredniego spożycia, przed użyciem należy bezwzględnie dodać do nich 30 ml bazy. Aby uzyskać płyn o mocy:

0mg/ml dodaj 30 ml bazy bez nikotyny,
1mg/ml dodaj 30 ml bazy o zawartości nikotyny 3mg/ml,
2mg/ml dodaj 30 ml bazy o zawartości nikotyny 6mg/ml,
4mg/ml dodaj 30 ml bazy o zawartości nikotyny 12mg/ml,
6mg/ml dodaj 30 ml bazy o zawartości nikotyny 18mg/ml.

Butelka o pojemności 90 ml zawiera 60ml płynu, jest przygotowana w taki sposób aby zmieścić odpowiednią ilość bazy rozcieńczającej.


Cena za butelkę 19,90 zł, ale do końca roku kupując 1 butelkę, drugą otrzymujemy za 1/2 ceny.

Ja miałem okazję poznać jeden ze smaków. STC Premix Tobbacco, podobno miał byc podobny do Tribeci. Hmmm...owszem, trochę podobny jest. Tylko trochę. Ale ogólnie muszę powiedzieć że jest to całkiem fajna tytoniówka ( nareszcie) którą można spokojnie chmurzyć nawet cały dzień!

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości