Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
skalarek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 30 gru 2018, 21:12:32
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: z sieci
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: skalarek » 02 sty 2019, 18:58:14

Witam wszystkich kolegów. Kiedyś tu byłem. Niestety tak się stało, że ponownie wróciłem do nałogu.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie w nowym roku.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 02 sty 2019, 12:10:27

Piotr24 pisze:Witam wszystkich.Vapuję już jakiś czas ale chciałbym dalej poznać inne rodzaje atomizerów,tanków oraz robić własne liquidy do nich.Życzę wszystkim Wesołych i Spokojnych Świąt.

Spoko. Poznasz. Inne rodzaje świąt też poznasz. Co prawda gorzej będzie ze spokojem, trawieniem, koncentracją oraz podzielnością uwagi. Dobra wiadomość jest taka że NFZ zwiększa budżet. :-P

Witaj zatem w Salonie! *wino*

Skowron49 pisze:Z przerwami e-papierosy użytkuję od ok.3 lat.

Nie trać więcej czasu na przerwy! :P

Witaj w Salonie! *wino*

Kubu pisze:Mam nadzieję, że będzie to wspaniała podróż, a forum to niech służy mi za mapę (wraz ze wspaniałymi użytkownikami)


Ufff, dobrze że nie napisałeś że ma Ci służyć jako drogowskaz.Bo wiesz, są już Google maps. A drogowskaz? A widziałeś kiedyś drogowskaz który podąża tam gdzie wskazuje? ;)
Witamy w Salonie! *wino*

Sixtysix pisze:Uczęszczam na forum dość regularnie od dłuższego czasu, jednak ostatnio stwierdziłem, że nadszedł czas na "wstąpienie do rodziny" i założenie konta


Dobrze że zaczynasz od konta w rodzinie a nie od zdjęcia. Też jednak będzie Ci trudno. Choć...w zasadzie płeć nie jest tak istotna jak uczucia. Tak na wszelki wypadek piszę, bo waperek u nas mało i stare są już... ;) :-P

Mimo to witamy w Salonie! *wino*

Czarek Tesla pisze: Moim pierwszym urządzeniem był legendarny I Just S później był evic vtc mini z górą od justa 2 potem jeszcze smok osub 80 wat znowu evic z górą od limitlesa RDTA...


I tak moglibyśmy wyliczać i wyliczać...ale trafiłeś na absolutną legendę i wystarczy. :-P
Witamy zatem w legendarnym Salonie Rozchmurzonych! *wino*
teklan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2018, 22:21:53
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: teklan » 01 sty 2019, 22:26:49

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku...pięknej chmurki Wszystkim życzę :)
Czarek Tesla
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2018, 17:15:59
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Czarek Tesla » 30 gru 2018, 13:53:38

Witam z tej strony Mateusz. Od 1 roku i paru miesięcy jestem użytkownikiem e papierosów. Moim pierwszym urządzeniem był legendarny I Just S później był evic vtc mini z górą od justa 2 potem jeszcze smok osub 80 wat znowu evic z górą od limitlesa RDTA i jakieś RTA. Od około 4 miesięcy użytkowałem tylko smoka stick v8 baby a obecnie posiadam Tesle punk 85 wat oraz Smoka TV 12 Prince. Pozdrawiam wszystkich na forum i zarazem życzę Szczęsliwego Nowego Roku. Chmura z Wami .
Awatar użytkownika
Sixtysix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 27 gru 2018, 17:30:37
Punkty reputacji: 238
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Sixtysix » 30 gru 2018, 13:40:21

Witam wszystkich forumowiczów! :bry: Uczęszczam na forum dość regularnie od dłuższego czasu, jednak ostatnio stwierdziłem, że nadszedł czas na "wstąpienie do rodziny" i założenie konta *yes2*
Na imię mi Adrian, do 30stki już nie daleko, inż. Budownictwa, programista i fotograf hobbysta. Jako, że forum zdążyłem "poznać" to i użytkowników już lekko poznałem i wiem co i od kogo będę potrzebował :D
Zaczynam od nowa przygodę z chmurzeniem, na nową drogę wybrałem geek shielda i zdążyłem go nawet odkupić od @
Awatar użytkownika
Gregory
'a (P.S. czekam z niecierpliwością na paczuszkę :-P ).
A do shielda będę potrzebował zasilania no i dokładnie wiem kto mi w tym temacie pomoże *yes*
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2437
Rejestracja: 03 mar 2016, 12:41:34
Punkty reputacji: 6416
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podzięk.: 124 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: slaviop » 30 gru 2018, 09:26:26

Jest niedziela. Przedostatni dzień roku. Witam wszystkich nowych użytkowników salonu i pozdrawiam starych wyjadaczy.
Bawcie się u nas dobrze...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Kubu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 27 gru 2018, 04:57:43
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Kubu » 29 gru 2018, 23:41:23

Cześć wszystkim, Kuba z tej strony. Dosłownie dwa dni temu zacząłem przygodę z elektronikami. Mam nadzieję, że będzie to wspaniała podróż, a forum to niech służy mi za mapę (wraz ze wspaniałymi użytkownikami). Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna, kłaniam się :-)
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 29 gru 2018, 21:03:35

Skowron49 pisze:Cześć tu Krzyszof

Mamy tu już @
Awatar użytkownika
sikor
-ka, dlatego cieszy nas niezmiernie przybycie @
Awatar użytkownika
Skowron49
;)
Niech rodzina ptaków powiększa się ku chwale Salonu !
Witaj Krzysiu :P
*wino*
Skowron49
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:20:51
Punkty reputacji: 10
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Skowron49 » 29 gru 2018, 20:58:30

Cześć tu Krzyszof lat 24. Z przerwami e-papierosy użytkuję od ok.3 lat. Na początku był Smok Stick V8 Big Baby (mi sprawował się idealnie :)), później przerzuciłem się na zasilanie Aegisa 100W + atomizer Kylin Mini i to był strzał w 10. Trzy tygodnie temu wymieszałem też pierwszą partie liquidów, 15x10ml. Jeżeli wyjdzie coś godnego uwagi na pewno się podzielę na forum :)

Pozdrawiam wszystkich i zawczasu wesołego Nowego Roku :)
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 24 gru 2018, 23:00:11

Piotr24 pisze:Witam wszystkich.Vapuję już jakiś czas ale chciałbym dalej poznać inne rodzaje atomizerów, tanków oraz robić własne liquidy do nich.Życzę wszystkim Wesołych i Spokojnych Świąt.

Piotrze, w tym miejscu dzielimy się wiedzą na temat sprzętu i wszystkiego co się łączy z waperstwem, więc trafiłeś dobrze. Witaj w Salonie *czajniczek*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości