Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Sendro
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 03, 2019 8:39 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Sendro » pt sty 04, 2019 1:57 pm

Cześć wszystkim, na forum trafiłem całkiem przypadkiem szukając w googlach recenzji parownika, która spodobała mi się na tyle, że postanowiłem założyć konto :D
Styczność z e-p mam już od kilku lat, aczkolwiek z dużymi przerwami wracając często do analogów.
Zaczynałem od wielu klasycznych eGo, potem był bodajże Vision Spinner i podobne (w tym okresie często wracałem do analogów, bo a to ciekło, a to paliło grzałki itp.), po czym odkryłem przełom - I-Just S, z którego korzystałem bardzo długo, przesiadka na iStick Pico była czymś pięknym, bo ten już był naprawdę bezproblemowym urządzeniem (szkoda, że zakończył swoją przygodę lotem z 5 piętra :boje: ). Aktualnie korzystam z I-Just NexGen, ale w drodze do mnie jest już zestaw SMOK X-Priv, który mam nadzieję będzie jeszcze lepszy, niż Pico i spełni moje oczekiwania, które w sumie nie są raczej wygórowane :)
Moje urządzenia mają raczej ze mną lekkie życie, używam ich w biurze, mieszkaniu, na spacerach, ogólnie w spokojnych warunkach :D
Mam nadzieję, że pobyt na tym forum będzie dla mnie ciekawą przygodą pełną owocnych dyskusji oraz okazją do zdobycia nowej wiedzy, kiedyś miałem konto na trawniku, aczkolwiek z czasem wydaje mi się, że mocno straciło na atmosferze i wszyscy tam się mądrzą i wywyższają - nie przepadam za takim zachowaniem, wolę luźne dyskusje :bender:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt sty 04, 2019 7:29 am

Kajtek pisze:Cześć. Witam Wszystkich.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Więcej informacji dostarcza tekst z czego go wysłano i przy pomocy czego niż, sam Kajtek. Ale może ma trudny dzień i takie tam...nie będziemy go drażnić od razu. Później. :P
Na razie Wszyscy witają w Salonie! *wino*

Mateuszeg1337 pisze: Dopiero można powiedzieć że wchodzę w temat epalenia, bo wcześniej miałem styczność tylko ze sprzętami typu ijust2. Tak więc witam wszystkich


Jest w tym pewna prawidłowość z wykluczeniem nazewnictwa. Na ogół bowiem styczność ze sprzętem powoduje jego użycie. Na przykład młotek, piła łańcuchowa czy sikawka.
Nie epalimy i nie palimy w Salonie ale jednak witamy i może nawet serdecznie! ;) *wino*

Ostry10 pisze:Forum odwiedzam dość długo, aczkolwiek tylko jako obserwator. Pora to zmienić


Oczywiście że pora zmienić. My tu w Salonie to nie ptactwo i obserwować bez końca się nie da. Trza się przyłączyć i polować razem.Kto inny teraz będzie obserwował. :-P
Witamy w Salonie! *wino*
Ostry10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: wt wrz 18, 2018 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Ostry10 » pt sty 04, 2019 1:45 am

Witam wszystkich! Forum odwiedzam dość długo, aczkolwiek tylko jako obserwator. Pora to zmienić :D
Mam na imię Paweł, lat na karku 24, aczkolwiek jeśli chodzi o śmierdziele - siedziałem na nich od czasów gimnazjalnych (młody człowiek glupi, wmawia sobie, że nałogu nie ma i rzuci z dnia na dzień). EIN używam od około roku. Posiadam: evic Vtc mini + taifun gt3, GeekVape shield (aczkolwiek szkło poszło) oraz zestaw który używam na codzień - Wismec Ravage230 + DigiFlavour Themis Mesh RTA.

Na przedstawienie się chyba starczy, bo rozpiszę się za bardzo :D

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w innych tematach :bry:
Awatar użytkownika
Mateuszeg1337
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 04, 2019 12:10 am
Lokalizacja: Starachowice
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Mateuszeg1337 » pt sty 04, 2019 12:21 am

Witam. Jestem Mateusz, forum sobie przeglądam od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłem założyć konto. Dopiero można powiedzieć że wchodzę w temat epalenia, bo wcześniej miałem styczność tylko ze sprzętami typu ijust2. Tak więc witam wszystkich :)
Kajtek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: czw sty 03, 2019 10:18 pm
Lokalizacja: Wrocław
Otrzymał podzięk.: 61 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Kajtek » czw sty 03, 2019 10:25 pm

Cześć. Witam Wszystkich.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr sty 02, 2019 7:34 pm

Baapa pisze:Byłem pewien że przywitałem się jak należy, niestety przeoczenie i nadrabiam w tej chwili:
Witam Wszystkich i dziękuję za już pomocne rady i recenzje.


Jak należy to jest teraz i bardzo nas to wszystkich cieszy. Zapewne jedną z tych pomocnych rad o których wspominasz, była rada aby się przywitać i nie zadzierać z naszymi waperkami, zwanymi tu z powodów dziwnych, drożdżówkami. Jesteś zatem na dobrej drodze.Reszta to już drobiazgi... :P
Witaj zatem w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Baapa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 10, 2018 8:37 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Baapa » śr sty 02, 2019 7:20 pm

Witajcie.
Mam na imię Bartek. Od 30 lat rzucam palenie a od trzech tygodni nie zapaliłem analoga.
Na forum już chwilkę siedzę i dzięki Wam nie błądzę w świecie EIN. Wcześniejszy kontakt
z e-papierosami niestety kończył się awariami czy wręcz szybkim zgonem sprzętu, także
efektywność była słaba...to było parę lat temu. Czasy się zmieniły i po ok. miesiącu palenia
hybrydowego odstawiłem tytoń z czego się bardzo cieszę. Mam nadzieję a nawet wiarę
w to że tym razem ostatecznie żegnam tytoń a z czasem także nikotynę.
Byłem pewien że przywitałem się jak należy, niestety przeoczenie i nadrabiam w tej chwili:
Witam Wszystkich i dziękuję za już pomocne rady i recenzje. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr sty 02, 2019 6:38 pm

skalarek pisze: Kiedyś tu byłem. Niestety tak się stało, że ponownie wróciłem do nałogu.


To nie Twoja wina. To ten nałóg podstępny, on wrócił i Cię porwał, zniewolił, gwałcił i wyniszczał. Ale teraz już się obronisz prawda? I pamietaj że teraz jest SKD, ten Klub...no wiesz...
Masz zapewnioną całodobową ochronę.I nie próbuj się nawet bronić... :P Możesz próbować tylko dziękować. ;)
Ponownie witaj w Salonie i pierwszy raz w SKD. *wino*

PS
W SKD drugiego razu nie ma. :(
skalarek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 30, 2018 8:12 pm
Lokalizacja: z sieci
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: skalarek » śr sty 02, 2019 5:58 pm

Witam wszystkich kolegów. Kiedyś tu byłem. Niestety tak się stało, że ponownie wróciłem do nałogu.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie w nowym roku.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr sty 02, 2019 11:10 am

Piotr24 pisze:Witam wszystkich.Vapuję już jakiś czas ale chciałbym dalej poznać inne rodzaje atomizerów,tanków oraz robić własne liquidy do nich.Życzę wszystkim Wesołych i Spokojnych Świąt.

Spoko. Poznasz. Inne rodzaje świąt też poznasz. Co prawda gorzej będzie ze spokojem, trawieniem, koncentracją oraz podzielnością uwagi. Dobra wiadomość jest taka że NFZ zwiększa budżet. :-P

Witaj zatem w Salonie! *wino*

Skowron49 pisze:Z przerwami e-papierosy użytkuję od ok.3 lat.

Nie trać więcej czasu na przerwy! :P

Witaj w Salonie! *wino*

Kubu pisze:Mam nadzieję, że będzie to wspaniała podróż, a forum to niech służy mi za mapę (wraz ze wspaniałymi użytkownikami)


Ufff, dobrze że nie napisałeś że ma Ci służyć jako drogowskaz.Bo wiesz, są już Google maps. A drogowskaz? A widziałeś kiedyś drogowskaz który podąża tam gdzie wskazuje? ;)
Witamy w Salonie! *wino*

Sixtysix pisze:Uczęszczam na forum dość regularnie od dłuższego czasu, jednak ostatnio stwierdziłem, że nadszedł czas na "wstąpienie do rodziny" i założenie konta


Dobrze że zaczynasz od konta w rodzinie a nie od zdjęcia. Też jednak będzie Ci trudno. Choć...w zasadzie płeć nie jest tak istotna jak uczucia. Tak na wszelki wypadek piszę, bo waperek u nas mało i stare są już... ;) :-P

Mimo to witamy w Salonie! *wino*

Czarek Tesla pisze: Moim pierwszym urządzeniem był legendarny I Just S później był evic vtc mini z górą od justa 2 potem jeszcze smok osub 80 wat znowu evic z górą od limitlesa RDTA...


I tak moglibyśmy wyliczać i wyliczać...ale trafiłeś na absolutną legendę i wystarczy. :-P
Witamy zatem w legendarnym Salonie Rozchmurzonych! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości