Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Faekr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 18 gru 2018, 12:17:49
Punkty reputacji: 23
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Faekr » 04 sty 2019, 18:07:35

Hej :bry:
Nazywam się Natan, jestem nowym użytkownikiem forum, choć już od jakiegoś czasu je obserwuję i czytam posty.
Widzę, że panuje tutaj miła atmosfera, nic tylko wziąć herbatkę, czytać i debatować na różne tematy :D.

Historię z wapowaniem mam dość sporą, nie zawsze stabilną, ale to i owo wiem, i o sprzętach, i o różnych płynach. Sprzęty różnego rodzaju już naprawiałem, ale dla siebie, na swój użytek.
Miło mi Was wszystkich poznać i mam nadzieję, że jeśli będzie potrzebna komuś pomoc, to chętnie Jej udzielę.

Aktualnie używam sobie Draga z Drugą RDA, taki krótki opis tego co posiadam, nic specjalnego :-P

Pozdrawiam wszystkich z salonu!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 04 sty 2019, 16:25:59

Sendro pisze:Cześć wszystkim, na forum trafiłem całkiem przypadkiem szukając w googlach recenzji parownika, która spodobała mi się na tyle, że postanowiłem założyć konto


To mi przypomina historię kumpla który szukał recenzji kołowrotka i tak mu się spodobało że zapisał się do Klubu Anonimowych Hodowców Konia Przewalskiego.
Sendro pisze:Moje urządzenia mają raczej ze mną lekkie życie, używam ich w biurze, mieszkaniu, na spacerach, ogólnie w spokojnych warunkach


Takie życie jak opisaleś, to dokładnie mają tu nasze waperki, zwane drożdżówkami ze wględu na wiek.Tylko sexu w Twoim opisie brak. :P

Sendro pisze:Mam nadzieję, że pobyt na tym forum będzie dla mnie ciekawą przygodą pełną owocnych dyskusji oraz okazją do zdobycia nowej wiedzy...


Tak, to niewątpliwie będzie ciekawa przygoda, przygoda która wystawi na ciężką próbę Twój optymizm i pożądanie wiedzy, oczywiście.

Witamy Cię zatem, póki możemy, serdecznie, w Salonie! *wino*
Sendro
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2019, 21:39:01
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Sendro » 04 sty 2019, 14:57:36

Cześć wszystkim, na forum trafiłem całkiem przypadkiem szukając w googlach recenzji parownika, która spodobała mi się na tyle, że postanowiłem założyć konto :D
Styczność z e-p mam już od kilku lat, aczkolwiek z dużymi przerwami wracając często do analogów.
Zaczynałem od wielu klasycznych eGo, potem był bodajże Vision Spinner i podobne (w tym okresie często wracałem do analogów, bo a to ciekło, a to paliło grzałki itp.), po czym odkryłem przełom - I-Just S, z którego korzystałem bardzo długo, przesiadka na iStick Pico była czymś pięknym, bo ten już był naprawdę bezproblemowym urządzeniem (szkoda, że zakończył swoją przygodę lotem z 5 piętra :boje: ). Aktualnie korzystam z I-Just NexGen, ale w drodze do mnie jest już zestaw SMOK X-Priv, który mam nadzieję będzie jeszcze lepszy, niż Pico i spełni moje oczekiwania, które w sumie nie są raczej wygórowane :)
Moje urządzenia mają raczej ze mną lekkie życie, używam ich w biurze, mieszkaniu, na spacerach, ogólnie w spokojnych warunkach :D
Mam nadzieję, że pobyt na tym forum będzie dla mnie ciekawą przygodą pełną owocnych dyskusji oraz okazją do zdobycia nowej wiedzy, kiedyś miałem konto na trawniku, aczkolwiek z czasem wydaje mi się, że mocno straciło na atmosferze i wszyscy tam się mądrzą i wywyższają - nie przepadam za takim zachowaniem, wolę luźne dyskusje :bender:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 04 sty 2019, 08:29:04

Kajtek pisze:Cześć. Witam Wszystkich.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Więcej informacji dostarcza tekst z czego go wysłano i przy pomocy czego niż, sam Kajtek. Ale może ma trudny dzień i takie tam...nie będziemy go drażnić od razu. Później. :P
Na razie Wszyscy witają w Salonie! *wino*

Mateuszeg1337 pisze: Dopiero można powiedzieć że wchodzę w temat epalenia, bo wcześniej miałem styczność tylko ze sprzętami typu ijust2. Tak więc witam wszystkich


Jest w tym pewna prawidłowość z wykluczeniem nazewnictwa. Na ogół bowiem styczność ze sprzętem powoduje jego użycie. Na przykład młotek, piła łańcuchowa czy sikawka.
Nie epalimy i nie palimy w Salonie ale jednak witamy i może nawet serdecznie! ;) *wino*

Ostry10 pisze:Forum odwiedzam dość długo, aczkolwiek tylko jako obserwator. Pora to zmienić


Oczywiście że pora zmienić. My tu w Salonie to nie ptactwo i obserwować bez końca się nie da. Trza się przyłączyć i polować razem.Kto inny teraz będzie obserwował. :-P
Witamy w Salonie! *wino*
Ostry10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2018, 14:42:01
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Ostry10 » 04 sty 2019, 02:45:49

Witam wszystkich! Forum odwiedzam dość długo, aczkolwiek tylko jako obserwator. Pora to zmienić :D
Mam na imię Paweł, lat na karku 24, aczkolwiek jeśli chodzi o śmierdziele - siedziałem na nich od czasów gimnazjalnych (młody człowiek glupi, wmawia sobie, że nałogu nie ma i rzuci z dnia na dzień). EIN używam od około roku. Posiadam: evic Vtc mini + taifun gt3, GeekVape shield (aczkolwiek szkło poszło) oraz zestaw który używam na codzień - Wismec Ravage230 + DigiFlavour Themis Mesh RTA.

Na przedstawienie się chyba starczy, bo rozpiszę się za bardzo :D

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w innych tematach :bry:
Awatar użytkownika
Mateuszeg1337
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2019, 01:10:30
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Starachowice
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Mateuszeg1337 » 04 sty 2019, 01:21:39

Witam. Jestem Mateusz, forum sobie przeglądam od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłem założyć konto. Dopiero można powiedzieć że wchodzę w temat epalenia, bo wcześniej miałem styczność tylko ze sprzętami typu ijust2. Tak więc witam wszystkich :)
Kajtek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 03 sty 2019, 23:18:43
Punkty reputacji: 38
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Kajtek » 03 sty 2019, 23:25:47

Cześć. Witam Wszystkich.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 02 sty 2019, 20:34:30

Baapa pisze:Byłem pewien że przywitałem się jak należy, niestety przeoczenie i nadrabiam w tej chwili:
Witam Wszystkich i dziękuję za już pomocne rady i recenzje.


Jak należy to jest teraz i bardzo nas to wszystkich cieszy. Zapewne jedną z tych pomocnych rad o których wspominasz, była rada aby się przywitać i nie zadzierać z naszymi waperkami, zwanymi tu z powodów dziwnych, drożdżówkami. Jesteś zatem na dobrej drodze.Reszta to już drobiazgi... :P
Witaj zatem w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Baapa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2018, 21:37:21
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Baapa » 02 sty 2019, 20:20:40

Witajcie.
Mam na imię Bartek. Od 30 lat rzucam palenie a od trzech tygodni nie zapaliłem analoga.
Na forum już chwilkę siedzę i dzięki Wam nie błądzę w świecie EIN. Wcześniejszy kontakt
z e-papierosami niestety kończył się awariami czy wręcz szybkim zgonem sprzętu, także
efektywność była słaba...to było parę lat temu. Czasy się zmieniły i po ok. miesiącu palenia
hybrydowego odstawiłem tytoń z czego się bardzo cieszę. Mam nadzieję a nawet wiarę
w to że tym razem ostatecznie żegnam tytoń a z czasem także nikotynę.
Byłem pewien że przywitałem się jak należy, niestety przeoczenie i nadrabiam w tej chwili:
Witam Wszystkich i dziękuję za już pomocne rady i recenzje. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 02 sty 2019, 19:38:17

skalarek pisze: Kiedyś tu byłem. Niestety tak się stało, że ponownie wróciłem do nałogu.


To nie Twoja wina. To ten nałóg podstępny, on wrócił i Cię porwał, zniewolił, gwałcił i wyniszczał. Ale teraz już się obronisz prawda? I pamietaj że teraz jest SKD, ten Klub...no wiesz...
Masz zapewnioną całodobową ochronę.I nie próbuj się nawet bronić... :P Możesz próbować tylko dziękować. ;)
Ponownie witaj w Salonie i pierwszy raz w SKD. *wino*

PS
W SKD drugiego razu nie ma. :(

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości