Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 12 sty 2019, 08:25:02

Ramses pisze:Zauważyłem, że panuje tu fajna atmosfera, tworzona przez życzliwych ludzi z dużym doświadczeniem.


Czy aby na pewno napisałeś o Salonie? O nas? A jak z Twoją temperaturą ciała oraz okolic? Ja tak pytam, bo kiedy ostatnio się tu pojawiłem to było tylko tych dwóch...

bariera.jpg


A lubisz Prosiaczka?

Witaj Krzysiu w Salonie! *wino*
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: 11 sty 2019, 23:02:24
Punkty reputacji: 17204
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 272 razy
Otrzymał podzięk.: 233 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Ramses » 12 sty 2019, 00:15:41

Witam Szanownych Rozchmurzonych.

Mam na imię Krzysztof. Chmurzę od ponad sześciu lat. Na Salonie bywam już od dawna jako gość (przed wejściem zawsze wycieram buty ... żeby nie było ... :P ). Zauważyłem, że panuje tu fajna atmosfera, tworzona przez życzliwych ludzi z dużym doświadczeniem. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego grona *friends* .

*czajniczek*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 494 razy
Otrzymał podzięk.: 318 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 05 sty 2019, 22:03:04

Hanka pisze:Hej! Z tej strony Hanka.
O ja durnowata... Za dużo tego wszystkiego. Spadła na mnie mnogość możliwości,
A im więcej czytam, tym mniej rozumiem, więc pewnie na początku będę zadawała mnóstwo głupich pytań.


Hej Haniu !
A ja na wstępie od razu polecam Ci poradnik, który został napisany właśnie dla takich osób jak Ty. Powinien Ci pomóc, a na pewno przegoni "durnowatość" o której piszesz ;)
Tu masz link do tematu : viewtopic.php?f=20&t=4938

Podobno nie ma głupich pytań - choć są - ale tutaj nie musisz się niczego obawiać. Wszyscy cały czas się uczymy.

No to witaj Haniu w Salonie *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 05 sty 2019, 20:58:47

Hanka pisze:Styczność z e-papierosami mam od lat, pamiętam jeszcze czasy Mildów, gdzie liquid zakrapiało się na watkę wsadzaną do ustnika a baterie reagowały na klaskanie


O kurcze, ale fajnie. I komu to przeszkadzało? Można było na coś przerobić i klaskać nie tylko na Milda... :-P

Hanka pisze:. O ja durnowata... Za dużo tego wszystkiego. Spadła na mnie mnogość możliwości, zaglądnęłam na forum, licząc, że dzięki temu jakoś temat ogarnę.


O, pasujesz tu. Też jesteśmy skromni i samokrytyczni. :)

Hanka pisze:Poczytałam Was Trochę i stwierdzam, że jakoś tak miło tutaj, więc zostaję.


Skoro takie jest Twoje postanowienie.Imię Twoje z hebrajskiego słowa Chana czyli „wdzięk, łaska”. Mamy juz sporo wdzięku i łaskawi jesteśmy niemożliwie ale przyda się zapas. :P

Witaj w Salonie! *wino*
Hanka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:51:40
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Hanka » 05 sty 2019, 20:14:01

Hej! Z tej strony Hanka.
Styczność z e-papierosami mam od lat, pamiętam jeszcze czasy Mildów, gdzie liquid zakrapiało się na watkę wsadzaną do ustnika a baterie reagowały na klaskanie :)
Od chyba pięciu, czy sześciu lat regularnie używam a czasem i nadużywam, ale tak naprawdę nic o nich nie wiem. Zatrzymałam się na etapie Ego AIO. Maluch już mocno wysłużony, więc postanowiłam się rozglądnąć za czymś nowym... O ja durnowata... Za dużo tego wszystkiego. Spadła na mnie mnogość możliwości, zaglądnęłam na forum, licząc, że dzięki temu jakoś temat ogarnę. Poczytałam Was Trochę i stwierdzam, że jakoś tak miło tutaj, więc zostaję. A im więcej czytam, tym mniej rozumiem, więc pewnie na początku będę zadawała mnóstwo głupich pytań.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 05 sty 2019, 15:37:20

tawriabnk pisze:Myślę że teraz będę bardziej aktywny, oraz że w miarę dobrze się wpasuje w to forum.


Bardzo nas cieszy kolejny myślący człowiek w Salonie. Co prawda jest to dość abstrakcyjne myślenie, mało w Salonie jeszcze używane, albowiem większość osiąga aktywność poprzez działanie nie myślenie...ale może tak też się da wpasować. A nawet w miarę dobrze... :-P
Witamy Cię ponownie! W miarę uprzejmie i ciepło bo zimno. :-P *wino*
tawriabnk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2016, 09:33:28
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: tawriabnk » 05 sty 2019, 15:30:41

Witam wszystkich.
Na forum trafiłem już dawno temu.Konto założyłem ale o nim zapomniałem bo przestałem interesować się e papierosami.
Po dość długim czasie zajawka powróciła, konto się zablokowało ale po rozmowie z moderatorem na szczęście mi je odblokował :)
Trafiłem tu ponownie z powodu poszukiwania nowego sprzętu i trafiłem na testy @
Awatar użytkownika
Haze
(za które bardzo chciałem podziękować).
Myślę że teraz będę bardziej aktywny, oraz że w miarę dobrze się wpasuje w to forum.
No nie lubię się rozwleczyście witać wiec to by było na tyle.
Liczę na owocną współprace.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 04 sty 2019, 19:02:10

Faekr pisze:Historię z wapowaniem mam dość sporą, nie zawsze stabilną...


Ufff...to jednak nie fragment z historii pooperacyjnej... ;)

Faekr pisze:...mam nadzieję, że jeśli będzie potrzebna komuś pomoc, to chętnie Jej udzielę.


A to już brzmi jak fragment przysięgi Hipokratesa. :-P

Faekr pisze:Widzę, że panuje tutaj miła atmosfera, nic tylko wziąć herbatkę...


A jednak nie kojarzysz się tylko ze szpitalem. To bardzo dobrze, bo jest tu wielu koneserów choć pewnie herbata jest tu słowem trudnym. :-P

Faekr pisze:...mam nadzieję, że jeśli będzie potrzebna komuś pomoc, to chętnie Jej udzielę.


No dobra, bo gdybym nie wiedział gdzie pracujesz napisałbym że w Pogotowiu Ratunkowym. :P

No to witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 494 razy
Otrzymał podzięk.: 318 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 04 sty 2019, 18:56:08

Sendro pisze:Mam nadzieję, że pobyt na tym forum będzie dla mnie ciekawą przygodą pełną owocnych dyskusji oraz okazją do zdobycia nowej wiedzy

I ja mam taką nadzieję. Witaj @
Awatar użytkownika
Sendro
w Salonie :smile:

Faekr pisze:Widzę, że panuje tutaj miła atmosfera, nic tylko wziąć herbatkę, czytać i debatować na różne tematy :D.
Miło mi Was wszystkich poznać i mam nadzieję, że jeśli będzie potrzebna komuś pomoc, to chętnie Jej udzielę.


Wiesz, chyba nie każdy popija tu tylko herbatkę :lol: Ale na pewno wszyscy chętnie z Tobą podebatują na różne tematy.
Witaj Natan w Salonie *czajniczek*
Awatar użytkownika
Faekr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 18 gru 2018, 12:17:49
Punkty reputacji: 23
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Faekr » 04 sty 2019, 18:07:35

Hej :bry:
Nazywam się Natan, jestem nowym użytkownikiem forum, choć już od jakiegoś czasu je obserwuję i czytam posty.
Widzę, że panuje tutaj miła atmosfera, nic tylko wziąć herbatkę, czytać i debatować na różne tematy :D.

Historię z wapowaniem mam dość sporą, nie zawsze stabilną, ale to i owo wiem, i o sprzętach, i o różnych płynach. Sprzęty różnego rodzaju już naprawiałem, ale dla siebie, na swój użytek.
Miło mi Was wszystkich poznać i mam nadzieję, że jeśli będzie potrzebna komuś pomoc, to chętnie Jej udzielę.

Aktualnie używam sobie Draga z Drugą RDA, taki krótki opis tego co posiadam, nic specjalnego :-P

Pozdrawiam wszystkich z salonu!

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości