Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 986
Rejestracja: 11 sty 2019, 23:02:24
Punkty reputacji: 17194
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 160 razy
Otrzymał podzięk.: 232 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Ramses » 12 sty 2019, 10:12:39

Tommy Black pisze:Czy aby na pewno napisałeś o Salonie? O nas? A jak z Twoją temperaturą ciała oraz okolic? Ja tak pytam, bo kiedy ostatnio się tu pojawiłem to było tylko tych dwóch..

Nie jestem bywalcem zbyt wielu Salonów, tak że chyba się nie pomyliłem :bry:
Temperatura ciała w normie; okolice - w zależności od frontu atmosferycznego :smile:
Ci dwaj goście - spooko. Jest gril, jest woda, jest dobrze. A że wody mało? ... no cóż jak ryba bierze, to i wody niewiele trzeba.
Jak się pojawią następną razą na Salonie, to pozdrów ich ode mnie :P

Tommy Black pisze:A lubisz Prosiaczka?

Prosiaczek? Kto zacz? :wow: Nie kojarzę, ale jeśli jest bywalcem Salonu :mrgreen: , to już ma u mnie kredyt sympatii *yes2*

Witajcie *wino*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 12 sty 2019, 08:25:02

Ramses pisze:Zauważyłem, że panuje tu fajna atmosfera, tworzona przez życzliwych ludzi z dużym doświadczeniem.


Czy aby na pewno napisałeś o Salonie? O nas? A jak z Twoją temperaturą ciała oraz okolic? Ja tak pytam, bo kiedy ostatnio się tu pojawiłem to było tylko tych dwóch...

bariera.jpg


A lubisz Prosiaczka?

Witaj Krzysiu w Salonie! *wino*
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 986
Rejestracja: 11 sty 2019, 23:02:24
Punkty reputacji: 17194
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 160 razy
Otrzymał podzięk.: 232 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Ramses » 12 sty 2019, 00:15:41

Witam Szanownych Rozchmurzonych.

Mam na imię Krzysztof. Chmurzę od ponad sześciu lat. Na Salonie bywam już od dawna jako gość (przed wejściem zawsze wycieram buty ... żeby nie było ... :P ). Zauważyłem, że panuje tu fajna atmosfera, tworzona przez życzliwych ludzi z dużym doświadczeniem. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego grona *friends* .

*czajniczek*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 05 sty 2019, 22:03:04

Hanka pisze:Hej! Z tej strony Hanka.
O ja durnowata... Za dużo tego wszystkiego. Spadła na mnie mnogość możliwości,
A im więcej czytam, tym mniej rozumiem, więc pewnie na początku będę zadawała mnóstwo głupich pytań.


Hej Haniu !
A ja na wstępie od razu polecam Ci poradnik, który został napisany właśnie dla takich osób jak Ty. Powinien Ci pomóc, a na pewno przegoni "durnowatość" o której piszesz ;)
Tu masz link do tematu : viewtopic.php?f=20&t=4938

Podobno nie ma głupich pytań - choć są - ale tutaj nie musisz się niczego obawiać. Wszyscy cały czas się uczymy.

No to witaj Haniu w Salonie *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 05 sty 2019, 20:58:47

Hanka pisze:Styczność z e-papierosami mam od lat, pamiętam jeszcze czasy Mildów, gdzie liquid zakrapiało się na watkę wsadzaną do ustnika a baterie reagowały na klaskanie


O kurcze, ale fajnie. I komu to przeszkadzało? Można było na coś przerobić i klaskać nie tylko na Milda... :-P

Hanka pisze:. O ja durnowata... Za dużo tego wszystkiego. Spadła na mnie mnogość możliwości, zaglądnęłam na forum, licząc, że dzięki temu jakoś temat ogarnę.


O, pasujesz tu. Też jesteśmy skromni i samokrytyczni. :)

Hanka pisze:Poczytałam Was Trochę i stwierdzam, że jakoś tak miło tutaj, więc zostaję.


Skoro takie jest Twoje postanowienie.Imię Twoje z hebrajskiego słowa Chana czyli „wdzięk, łaska”. Mamy juz sporo wdzięku i łaskawi jesteśmy niemożliwie ale przyda się zapas. :P

Witaj w Salonie! *wino*
Hanka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:51:40
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Hanka » 05 sty 2019, 20:14:01

Hej! Z tej strony Hanka.
Styczność z e-papierosami mam od lat, pamiętam jeszcze czasy Mildów, gdzie liquid zakrapiało się na watkę wsadzaną do ustnika a baterie reagowały na klaskanie :)
Od chyba pięciu, czy sześciu lat regularnie używam a czasem i nadużywam, ale tak naprawdę nic o nich nie wiem. Zatrzymałam się na etapie Ego AIO. Maluch już mocno wysłużony, więc postanowiłam się rozglądnąć za czymś nowym... O ja durnowata... Za dużo tego wszystkiego. Spadła na mnie mnogość możliwości, zaglądnęłam na forum, licząc, że dzięki temu jakoś temat ogarnę. Poczytałam Was Trochę i stwierdzam, że jakoś tak miło tutaj, więc zostaję. A im więcej czytam, tym mniej rozumiem, więc pewnie na początku będę zadawała mnóstwo głupich pytań.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 05 sty 2019, 15:37:20

tawriabnk pisze:Myślę że teraz będę bardziej aktywny, oraz że w miarę dobrze się wpasuje w to forum.


Bardzo nas cieszy kolejny myślący człowiek w Salonie. Co prawda jest to dość abstrakcyjne myślenie, mało w Salonie jeszcze używane, albowiem większość osiąga aktywność poprzez działanie nie myślenie...ale może tak też się da wpasować. A nawet w miarę dobrze... :-P
Witamy Cię ponownie! W miarę uprzejmie i ciepło bo zimno. :-P *wino*
tawriabnk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2016, 09:33:28
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: tawriabnk » 05 sty 2019, 15:30:41

Witam wszystkich.
Na forum trafiłem już dawno temu.Konto założyłem ale o nim zapomniałem bo przestałem interesować się e papierosami.
Po dość długim czasie zajawka powróciła, konto się zablokowało ale po rozmowie z moderatorem na szczęście mi je odblokował :)
Trafiłem tu ponownie z powodu poszukiwania nowego sprzętu i trafiłem na testy @
Awatar użytkownika
Haze
(za które bardzo chciałem podziękować).
Myślę że teraz będę bardziej aktywny, oraz że w miarę dobrze się wpasuje w to forum.
No nie lubię się rozwleczyście witać wiec to by było na tyle.
Liczę na owocną współprace.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 04 sty 2019, 19:02:10

Faekr pisze:Historię z wapowaniem mam dość sporą, nie zawsze stabilną...


Ufff...to jednak nie fragment z historii pooperacyjnej... ;)

Faekr pisze:...mam nadzieję, że jeśli będzie potrzebna komuś pomoc, to chętnie Jej udzielę.


A to już brzmi jak fragment przysięgi Hipokratesa. :-P

Faekr pisze:Widzę, że panuje tutaj miła atmosfera, nic tylko wziąć herbatkę...


A jednak nie kojarzysz się tylko ze szpitalem. To bardzo dobrze, bo jest tu wielu koneserów choć pewnie herbata jest tu słowem trudnym. :-P

Faekr pisze:...mam nadzieję, że jeśli będzie potrzebna komuś pomoc, to chętnie Jej udzielę.


No dobra, bo gdybym nie wiedział gdzie pracujesz napisałbym że w Pogotowiu Ratunkowym. :P

No to witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 04 sty 2019, 18:56:08

Sendro pisze:Mam nadzieję, że pobyt na tym forum będzie dla mnie ciekawą przygodą pełną owocnych dyskusji oraz okazją do zdobycia nowej wiedzy

I ja mam taką nadzieję. Witaj @
Awatar użytkownika
Sendro
w Salonie :smile:

Faekr pisze:Widzę, że panuje tutaj miła atmosfera, nic tylko wziąć herbatkę, czytać i debatować na różne tematy :D.
Miło mi Was wszystkich poznać i mam nadzieję, że jeśli będzie potrzebna komuś pomoc, to chętnie Jej udzielę.


Wiesz, chyba nie każdy popija tu tylko herbatkę :lol: Ale na pewno wszyscy chętnie z Tobą podebatują na różne tematy.
Witaj Natan w Salonie *czajniczek*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości