Vandy Vape KYLIN V2 RTA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Tommy Black » sob sty 12, 2019 11:07 am

Przemulek1910 pisze:Tomi jakies foto? Dasz rade zrobic i wrzucić? Ile juz baniakow na tym uplynniles? Po pierwszym przewanie nic nie leci dopiero drugi robi problem.


No cholera, to było tak banalne ze nawet nie pomyślałem o poszukaniu nakładek do telefonu...

Po pierwszym baniaku nic nie leci, dopiero przy drugim? Dobrze zrozumialem? A co to ma do rzeczy? Kończę w tej chwili pierwszy baniak i zastanawiam sie jaki problem masz na myśli?
Ja sobie tam wyżej żartowałem z tej śrubki... ;) z tych tekstów: do połowy śrubki czy więcej.... Nigdy nic mi nie ciekło z żadnego Kylina a mam ich kilka. Tę "2" mam tylko z ciekawości waperskiej. I nie sądzę aby tu się coś zmieniło.
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:58 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Przemulek1910 » sob sty 12, 2019 10:56 am

Tommy jakieś foto? Dasz radę zrobić i wrzucić? Ile już baniaków na tym upłynniłes? Po pierwszym przewanie (?) nic nie leci, dopiero drugi robi problem.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Tommy Black » sob sty 12, 2019 10:52 am

Wpadł mi w łapki ten Kylin 2 to postanowiłem, skoro świt, sprawdzić swoją społeczną przydatność i udowodnić sobie oraz ludziom dobrej woli że jeszcze coś potrafię.
A dodatkowo, mój ulubuiony gun metal, pistolet, parasol, sakrpetki, wszystko mam w gun metal... no to do dzieła.
Jedna grzałka Demon Killer Raging fire coil o rezystancji 0,25 oma.Nie udało mi się jej uformować i wyżarzyć na 0,25 ale ostało się na 0,26. Do tego jeden pasek Fiber Freaks Cotton Blend.
Pasek wsunięty w grzalkę i przycięty na końcach tak aby opieraly się one o krawędź szczelin ograniczających na dnie decka. Co za szczęście że tu nie ma żadnej śrubki... :-P
Czyli bawełnę tę widzę po zacumowaniu Kylina na zasilaniu w szczelinach atomizera. Ta grzałka jest leciutka jak piórko więc wielkiej mocy nie potrzebuje. Moja mieszanka VG75/PG25 zadowala się mocą 36 W. Chętnie bym coś zrobił aby chmurę ograniczyć a może i smak? ;) Bo smaku to jest aż nadmiar. Z ostrożności procesowej napisze tylko że nie ma mowy o jakichkolwiek wyciekach czy nawet poceniu się...no ale nie ma śrubki... :lol:
Sam Kylin 2 nie jest nawet zapowiedzią czegoś nowego, innowacyjnego...ot bardzo dobry klasyczny atomizer jakich wiele. Z usprawnień; nieźle funkcjonuje dekiel przy tankowaniu.
Awatar użytkownika
voxel16
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 30, 2018 2:07 pm
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 15 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: voxel16 » sob sty 05, 2019 10:40 am

Dla zainteresowanych, Kylin V2 pojawił się w znanym polskim sklepie e- *czajniczek* za 130 zł :D
Atomizery: Griffin 22, Engine, Kylin Mini, Serpent Elevate, Intake, Kylin Mini, Hellvape Destiny
Boxy: Evic VTC-Mini, Punk 220W, Charon Mini, Aegis Solo, SWAG 2
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Master_PiT » ndz gru 23, 2018 8:22 pm

Skropliny, tego jest tak mało, że gniazda nie zaleje.
Co ciekawe AH jest zawsze suchy.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Azgar » ndz gru 23, 2018 7:42 pm

Oczywiście że bez spiny ale w tym kraju (nieprzyjaznym dla waperów) starajmy się używać określeń prawidłowych.
Unikajmy więc określeń "olej" "sok" "paliwo" bo stąd się biorą nieporozumienia.:)
My mamy poczucie humoru, inni niekoniecznie. :ok:
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:58 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Przemulek1910 » ndz gru 23, 2018 7:34 pm

Rozumiem że komentarz apropo soków jest bez spiny [emoji12] to co teraz wapuję jest słodkie jak soczki, więc tak to nazywam. [emoji16]

Ogólnie słuszna uwaga apropo zaciagania. Poczekamy na opinie i zdjecia użytkowników. Ale dzięki Azgar za poradę.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Azgar » ndz gru 23, 2018 7:27 pm

Soki się pije a nie wapuje.... :lol:

Parownika nie posiadam ale wygląda to na SKROPLINY a nie przeciek więc nie ma się czym martwić.

Spróbuj wapować na troszkę mniejszej mocy i łapać trochę mocniejsze i ciut dłuższe buchy.

Skroplin powinno być trochę mniej. *czajniczek*
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:58 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Przemulek1910 » ndz gru 23, 2018 7:23 pm

Siemanko wszystkim. Do tych co są w posiadaniu, możecie powrzucać zdjęcia swoich setupów? Czy np. po półdniowym wapowaniu odkręcaliście atomizer od boxa i jest czysty? Bo u mnie czy to na jednej, czy na dwóch grzałkach są śladowe ilości soczku liquidu. Ukreciłem już z 10 różnych konfiguracji i za każdym razem to samo, acha i jeszcze podstawowe pytanie: jakie proporcje PG/VG soków płynów wapujecie? ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Piotr2142
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: śr gru 19, 2018 6:21 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: KYLIN 2

Postautor: Piotr2142 » śr gru 19, 2018 6:30 pm

To mój pierwszy kylin, miałem kupić mini ale patrzę jest 2
Więc nabyłem, to prawda setup mega łatwy, za pierwszym razem mi wyszedł, grzałeczka 3,5mm 5 wrapów i smak miodzio, choć następnym razem zrobię 6 wrapów. Liquid który mi średnio smakował, tak od biedy palilem na innym, tutaj naprawdę dobrze smakuje.
Zero wycieków zero bobra , miodzio.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: slop i 24 gości