Vandy Vape KYLIN V2 RTA

Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:58 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: KYLIN 2

Postautor: Przemulek1910 » sob sty 12, 2019 8:17 pm

Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:58 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Przemulek1910 » sob sty 12, 2019 6:26 pm

Tommy ok to ja nagram filmik jak go dzisiaj ogarnę i tu wrzucę, a Ty ocenisz co robię nie tak. Ok? Bo mówię Ci szczerze dwa tygodnie walki, kg bawełny i się poci. Może coś robię źle co łatwo wyłapiesz i będzie po problemie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Tommy Black » sob sty 12, 2019 5:23 pm

Przemulek1910 pisze:Tomy chcesz mi powiedzieć ze jak teraz odkręcisz po tym 3 baniaczku parownik od boxa to jest sucho? Nie masz nawet kropelki na boxsie?


Od dość dlugiego czasu nie mam żadnych form liquidów na zasilaniu a szczególnie kropelek; kropelka to dużo. :P Co nie znaczy że nie miałem kiedy poznawalem te wszystkie waperskie tajemnice... ;) Ale ok, zmusiłeś mnie do odkręcenia dopiero co przykręconego Kylina. Nawet nie zauważyłem przy montażu tej folii tomofanowej pod jego dnem. I ta folia jest sucha i Kylin jest suchy. To że jej nie zauważyłem nie jest dziwne z moim wzrokiem czy raczej jego brakiem, ale że nie wyczułem? :(
Wiesz co, tu naprawdę nie ma żadnej wielkiej filozofii, przeczytaj uważnie mój pierwszy tu wpis, potem jeszcze raz w całości zacytowany i zrób tak jak ja zrobiłem. I przede wszystkim, kiedy w zbiorniku będzie już 1/3 liquidu rób dolewki. Z taką metodą jak Twoja to w Zeusie będziesz miał kropelki...wszędzie. :P
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:58 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Przemulek1910 » sob sty 12, 2019 1:50 pm

Tommy chcesz mi powiedzieć że jak teraz odkręcisz po tym 3 baniaczku parownik od boxa to jest sucho? Nie masz nawet kropelki na boxsie? Musisz wrzucić jakiś filmik instruktażowy. Co do waty to,weź nie pytaj- przez 2 tygodnie wyrzuciłem chyba całe opakowanie Fireballa.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Tommy Black » sob sty 12, 2019 1:42 pm

Tommy Black pisze:Wpadł mi w łapki ten Kylin 2 to postanowiłem, skoro świt, sprawdzić swoją społeczną przydatność i udowodnić sobie oraz ludziom dobrej woli że jeszcze coś potrafię.
A dodatkowo, mój ulubuiony gun metal, pistolet, parasol, sakrpetki, wszystko mam w gun metal... no to do dzieła.
Jedna grzałka Demon Killer Raging fire coil o rezystancji 0,25 oma.Nie udało mi się jej uformować i wyżarzyć na 0,25 ale ostało się na 0,26. Do tego jeden pasek Fiber Freaks Cotton Blend.
Pasek wsunięty w grzalkę i przycięty na końcach tak aby opieraly się one o krawędź szczelin ograniczających na dnie decka. Co za szczęście że tu nie ma żadnej śrubki... :-P
Czyli bawełnę tę widzę po zacumowaniu Kylina na zasilaniu w szczelinach atomizera. Ta grzałka jest leciutka jak piórko więc wielkiej mocy nie potrzebuje. Moja mieszanka VG75/PG25 zadowala się mocą 36 W. Chętnie bym coś zrobił aby chmurę ograniczyć a może i smak? ;) Bo smaku to jest aż nadmiar. Z ostrożności procesowej napisze tylko że nie ma mowy o jakichkolwiek wyciekach czy nawet poceniu się...no ale nie ma śrubki... :lol:
Sam Kylin 2 nie jest nawet zapowiedzią czegoś nowego, innowacyjnego...ot bardzo dobry klasyczny atomizer jakich wiele. Z usprawnień; nieźle funkcjonuje dekiel przy tankowaniu.


Edit a cytowanie w całości aby było zrozumiałe.

Po 3 opróżnionym baniaczku grzałka się już wyprofilowała temperaturowo, moc zwiekszyłem więc do 40 W i tak już zostanie. I mała uwaga...pomimo jednej grzałki i niezbyt dużej mocy, Kylin 2 to straszny smok. Dawno tak często nie tankowałem... :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Tommy Black » sob sty 12, 2019 1:02 pm

Przemulek1910 pisze:Nie denerujcie sie na mnie po prostu staram sie byc perfekcjonista i czysciochem a nie ubrudzony caly w liquidzie.


Zwariowałeś? Kto tu miałby się denerwować? Tu wszyscy o tej porze już po tabletkach.

Przemulek1910 pisze:ja zmieniam liquidy, nie vapuje caly czas jednego, przeważnie jak juz sie kończy to zalewam drugim. Staram sie wypalic do konca bo jak niektóre smaki sie zmieszaja to jest slabo.


Rozumiem też że rozkręcasz i zmieniasz bawełnę? Bo jeśli nie, to tekst:
po prostu staram sie byc perfekcjonista
może już nie denerwować ale...gorzej A na gorzej nie wszyscy mają tabletki... :-P
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:58 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: KYLIN 2

Postautor: Przemulek1910 » sob sty 12, 2019 12:56 pm

Nie jest trudno Tomy ale ja zmieniam liquidy, nie vapuje caly czas jednego, przeważnie jak juz sie kończy to zalewam drugim. Staram sie wypalic do konca bo jak niektóre smaki sie zmieszaja to jest slabo. Generalnie to w mini nie bylo z tym problemu i myslalem ze tutaj tez nie bedzie. A tu taki psikus. Nie denerujcie sie na mnie po prostu staram sie byc perfekcjonista i czysciochem a nie ubrudzony caly w liquidzie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Tommy Black » sob sty 12, 2019 12:12 pm

Przemulek1910 pisze:No kończy sie baniak jest tak z 1mm olejku i zaczyna sie pocic i delikatnie zalewac.


Na wskutek sugestii moich ale i setek waperów, Smoktech na swoich grzałkach bardzo wyraźnie, laserowo, oznacza minimalny poziom liquidu przy jakim musi pracować grzałka.
Zakręcać air hole nie musisz faktycznie, ale tylko przy dobrym i pewnym setupie, natomiast nie rozumiem znów, po jaką cholerę czekasz do końca, do tego 1mm poziomu płynu?
Przy takim poziomie nie ma siły aby Kylin nie przeciekał.
Tak trudno dotankować wcześniej?
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:58 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Przemulek1910 » sob sty 12, 2019 11:57 am

Nie zakrecałem nigdy AH, muszę przetestować. No kończy się baniak, jest tak z 1 mm olejku liquidu i zaczyna się pocić i delikatnie zalewać. Widać na pierścieniu który mam na 1/3 zamknięty że jest kropla liquidu. A jak odkręcę go od boxa to są skropliny. Chyba tego nigdy nie ogarnę. Wczoraj to już się wkurwił**m i spakowałem go do pudełka i lecę na mini. Chłopaki potrzebuję zdjęcia albo filmiki instruktażowe. Im więcej tym lepiej.


Proszę o stosowanie się do regulaminu w punkcie czwartym. basika
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Master_PiT » sob sty 12, 2019 11:41 am

@
Awatar użytkownika
Przemulek1910

Poci się pod pierścieniem, czy wyciek z AH?
Przy tankowaniu liquidu zawsze zakręcaj AH. Staraj się robić dolewki dopiero przy końcówce baniaka.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości