Hellvape Dead Rabbit RTA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Tommy Black » pt kwie 26, 2019 2:32 pm

Moim zdaniem Rabbit dużo lepiej pracuje na jednej grzałce niż na dwóch.Fiber Freaks jest świetną bawełną do tych grzałek. A ile jej dawać? Hmmm...odpowiedną ilość. To zawsze metoda prób i błędów. :-P Jesli sam do tego nie dojdziesz, wszelkie podpowiedzi sa tylko czystą teorią.

matix1994 pisze:A i w przypadku tych grzałek co mam bawić sie w single? Czy od razu dwie zakładać? Jakie będą zasadnicze różnice w vapowaniu?

Różnic będzie sporo. Od zwiększenia zapotrzebowania na moc, konieczność silniejszego zaciągania się, szybszego ubywania płynu, doznania smakowe też mogą być mocniejsze. To też kwestia czysto indywidualna.

matix1994 pisze:Mogę, w razie W liczyć na pomoc jakby coś poszło nie tak?


Wszystko idzie nie tak dopóki nie zacznie iść tak. Najpierw licz na siebie a potem wyślij alert "W". Jeśli wszystko pójdzie na tak to jasne, że będziesz mógł na nas liczyć. Fakturę też dostarczymy.
matix1994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 10:40 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: matix1994 » pt kwie 26, 2019 2:23 pm

Teraz kolejna sprawa - wata i jej ilość. Posiadam Fiber Freaks original oraz Demon Killer Slacker, paseczki gotowe. Która będzie lepsza? Dużo jej dawać (single coil)? Otwory muszą być dokładnie wypełnione watą? Gdzieś na forum wyczytałem, że jest sporo zabawy z wickowaniem w przypadku singla w tym parowniku. Mógłbyś coś więcej o tym powiedzieć?

A i w przypadku tych grzałek czy mam bawić się w single? Czy od razu dwie zakładać? Jakie będą zasadnicze różnice w vapowaniu?

PS: Awizo już w skrzynce :cool: Wracam z z roboty i się bawię :D Mogę, w razie W liczyć na pomoc jakby coś poszło nie tak?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Tommy Black » pt kwie 26, 2019 12:53 pm

matix1994 pisze:Który typ? Bo nie napisałeś. Dual czy single? Jakieś wskazówki jak ją uformować?

Cholera, duże sorry i małe piwo! *friends* Myślałem o typie B.
Jak uformować?
Założyć porządnie w bazę i pulsacyjnie wciskać power, tak aby grzałka coraz bardziej się rozgrzewała. Ceramiczną pęsetą wypoziomować ją i sprawdzać miernikiem lub zasialniem jak daleko od deklarowanej znajduje się jej rezystancja. Jeśli uzyskasz dokladną albo zbliżoną, pozwolić grzałce wystygnąć i dopiero wtedy założyc bawełnę. Staraj sie jak namniej dotykac grzałkę palcami. Ta operacja zajmuje czasem kilka dobrych minut ale dobrze wygrzana i uformowana grzałka, bez hot spotów, służy długo.Tu trzeba jednak nabrac trochę wprawy i uważac aby grzałki nie spalić, nie ma bowiem płynu czyli chłodzenia. Grzałka w czasie przepalania nie moze z koloru czerwonego przejść w niemal biały.Czyli czas jednego nacisku power nie powinien być dłuższy niż 3-4 sekundy. Ale to też oczywiście zależy, głównie od masy grzałki i grubości drutów.
matix1994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 10:40 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: matix1994 » pt kwie 26, 2019 11:52 am

Który typ? Bo nie napisałeś. Dual czy single? Jakieś wskazówki jak ją uformować?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Tommy Black » pt kwie 26, 2019 5:36 am

Ja wybrałbym typ do Królika.
Obrazek

Ma cieńsze druty i dużo łatwiej dobrać sobie odpowiednią moc. Grzałkę tę jednak trzeba dobrze wyżarzyć i uformować.
matix1994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 10:40 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: matix1994 » czw kwie 25, 2019 10:46 pm

Panowie, niedługo przyjdzie do mnie mój króliczek i w związku z tym mam pytanie - czy coile "Raging fire coils A" sprawdzą się w tym parowniku, czy zakupić inne? Do tej pory używałem ich w Kylinie Mini i było ok na około 35 watach . Polecacie zrobić z nich setup na single czy dualu? Kylin był moim pierwszym parownikiem RTA, więc jestem zielony w tym temacie. Chciałbym jechać na maks. 50 watach.
Einheart
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: sob sie 11, 2018 5:13 am
Lokalizacja: Lubin
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Einheart » sob kwie 13, 2019 6:20 am

Dziś zakupiłem https://alienstore.pl/pl/p/Hellvape-Dead-Rabbit-RTA/442 i jestem w szoku na singlu masakra - smak, łatwość setupu i tankowania bardzo wysoko oceniam - doskonały zakup.

Co do zakręcania, jak jest podstawa wkręcona w moda to nie potrafię tego przykręcić :) natomiast skręcając go w ręce nie ma najmniejszego problemu - czary jakieś :)

Polecam, to bardzo dobry parownik.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: slaviop » wt sty 15, 2019 4:16 am

Wziąlem ale za pieniądze...

Pisane mobilnie
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Łysy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: wt wrz 25, 2018 1:28 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Łysy » pn sty 14, 2019 9:25 pm

slaviop pisze:
Tommy Black pisze:
Łysy pisze:A nie masz czasem dwóch sztuk ?


Tak, a może 3 sztuk? :-P
Ta łajza jak zwykle kupiła jedną, jak zwykle ostatnią i jak zwykle srebrną sztukę! :-P :evil:
Od łajzy mnie gargamel jeden zwyzywał...
Przykro mi ale ostatni psrownik wziąłem
Nie moja wina...

Pisane mobilnie


Jak nie Twoja ? Przyznałeś się , że wziąłeś . Gubisz się w zeznaniach :lol:
Jak Ci się znudzi ... ;)
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: slaviop » pn sty 14, 2019 8:37 pm

Tommy Black pisze:
Łysy pisze:A nie masz czasem dwóch sztuk ?


Tak, a może 3 sztuk? :-P
Ta łajza jak zwykle kupiła jedną, jak zwykle ostatnią i jak zwykle srebrną sztukę! :-P :evil:
Od łajzy mnie gargamel jeden zwyzywał...
Przykro mi ale ostatni psrownik wziąłem
Nie moja wina...

Pisane mobilnie
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości