Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 18 sty 2019, 08:10:17

Devlin pisze:Pozdrawiam i mam nadzieje,ze z mojej strony bedzie jak najmniej banalnych pytan


No ok. To z Twojej strony. A czy jesteś przygotowany na pytania z naszej strony? Na pewno nie będą banalne. *czajniczek*
Na początek zatem.Dlaczego pierogi są jak seks?

Witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Devlin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 sty 2019, 00:24:04
Punkty reputacji: 23
Lokalizacja: Rzepin
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Devlin » 18 sty 2019, 00:38:50

Dzien dobry wieczor.

Nazywam sie Kamil, choc wole swoj nick. Wiosen na karku 31.

Tematem zainteresowalem sie calkiem niedawno, a wlasciwie to kilka dni temu. Wciagniety,a bardziej zarazony przez brata. Aktualny i pierwszy zarazem sprzet to Tesla Punk 220W + Smok TFV12. Po 15 latach palenia zwyklych postanowilem,ze pora z tym skonczyc i przerzucic sie na cos mniej szkodliwego i smierdzacego. Na forum dolaczylem z checi nauki, jakby nie bylo jestem totalnie zielony.

Zainteresowania glownie gry komputerowe. Choc wiedze na temat PC rowniez posiadam.

Pozdrawiam i mam nadzieje,ze z mojej strony bedzie jak najmniej banalnych pytan ;)
Thijs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:21:10
Punkty reputacji: 12
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Thijs » 16 sty 2019, 10:52:42

Tommy Black pisze:Powtórzę za reputacją: :)

No to "piątka" na dobry początek i za melomaństwo sprzętowe w kategorii polska muzyka rozrywkowa oraz sprzęt. Wszystko retro, bo ani sprzętu ani muzyki teraz... :-P


Dzięki wielkie :D

No sprzęt audio bardzo lubię. Co do muzyki, jest ona i nowa jak i starsza. Płyty CD, kasety magnetofonowe a i winyle są jakieś :) Stąd też wybór między Vzone eMask a Tesla Punk 220W jest mocno w stronę Tesli. Kocham taki wygląd.
Smok Stick AIO -->iJust 3 --> Tesla Punk 220W + Ello Duro Kylin Mini RTA
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 16 sty 2019, 10:44:55

Powtórzę za reputacją: :)

No to "piątka" na dobry początek i za melomaństwo sprzętowe w kategorii polska muzyka rozrywkowa oraz sprzęt. Wszystko retro, bo ani sprzętu ani muzyki teraz... :-P
Thijs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:21:10
Punkty reputacji: 12
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Thijs » 16 sty 2019, 10:38:23

No to cześć wszystkim :papa:

To mój drugi post, zacząłem od innego na temat wyboru zasilania dla siebie, które mam nadzieję do końca stycznia będzie u mnie w dłoni. Ale że warto się przedstawić i coś o sobie to tego, no... może wyjść pokaźny post :-P

Jestem Maciej, tak na początek to... przebywam w Poznaniu, studiuję (wiecznie i bez końca).

Paliłem pierwszego e-p w lutym 2016 roku, był to na pewno MILD, ten cienki patyk, ale już ładowany na USB :D Pierwszy był jakiś olejek poziomka i malina. Później English Black Tea i nic innego nie chciałem. Tak sobie chmurzyłem miesiąc, ale stwierdziłem że od zawsze byłem anty papierosowy więc i e-pet mnie nie przekona. Sprzedałem. Później, w czerwcu tego samego roku zapaliłem zwykłego papierosa. Niestety, skończyło się na kupieniu swoich fajek. I tak było do sierpnia 2018. Wtedy to miałem dość tego. Smród, brak pieniędzy, niszczenie zdrowia... i kupiłem SMOK Stick AIO. i w sumie, fajny był, ale po 3 tygodniach był iJust 3, do dziś używany. Teraz czas kupić zasilanie, coś na górę i jechać dalej. Do tego chyba zacznę robić swoje olejki, jakieś bazy, aromaty i do przodu. To taka historia z kopceniem, chmurzeniem, paleniem itp.

Co do mojej osoby.

Interesuję się (i też się znam i pomocny jestem) na sprzęcie komputerowym. Dużo jeśli chodzi typowo o sprzęt, oprogramowanie raczej średnio. Mogę pomóc dobrać sprzęt, mogę złożyć PC, wyczyścić PC, zrobić format (to każdy umie), odnowić coś, wymienić podzespoły itd. Laptopy tak samo ;)

Drugie co kocham (no, teraz już uwielbiam) to stary, polski sprzęt audio. Jeśli ktoś kojarzy nazwy: Unitra, Diora, Radmor, ZRK, ŁZR, Fonica, Tonsil, Eltra, to te osoby już lubię. Sam posiadam trochę sprzętu z dawnych lat. Nieskromnie pochwalę się, jak ktoś chce zobaczyć w necie, że mam wieżę Diora SSL700 i kolumny Tonsil Scherzo 200. To takie moje małe hobby.


Co do tematyki forum, zamierzam trochę jeszcze poczytać tematów, niektóre może stworzyć, może opiszę też liquidy, które miałem okazję próbować. Zobaczymy

Co by nie było. Heja wszystkim ! :P
Smok Stick AIO -->iJust 3 --> Tesla Punk 220W + Ello Duro Kylin Mini RTA
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 16 sty 2019, 08:27:40

stoper3 pisze:...aż wreszcie zrozumiałem że nie tylko można brać ale czasem wypada coś dać tak dla przyzwoitości.


Zaprawdę powiadam Ci że, czytając takie zdanie rośnie serce i duch wzlatuje ponad smog trujący...
Dobry człowiek z dobrego skarbca swego serca wydobywa dobro, a zły człowiek ze złego skarbca wydobywa zło. Bo z obfitości serca mówią jego usta (Łk 6,45).
No i historię Zacheusza Ci przytoczę, albowiem jest tego warta, tak jak Salon jest wart Ciebie a Ty Salonu.

Historia Zacheusza w Ewangelii Łukasza ilustruje efekt, jaki wywiera zbawienie na serce człowieka i jego portfel. „Lecz Zacheusz stanął i rzekł do Pana: Panie, oto połowę mego majątku daję ubogim, a jeśli kogo w czym skrzywdziłem, zwracam poczwórnie. Na to Jezus rzekł do niego: Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu, gdyż i on jest synem Abrahama. Albowiem Syn Człowieczy przyszedł szukać i zbawić to, co zginęło” (Ew. Łukasza 19,8-10).

Witamy w Salonie! *wino*
stoper3
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2019, 01:14:07
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: stoper3 » 16 sty 2019, 01:30:36

Witajcie
Trafiłem na to forum ponieważ często czytam https://starychemik.wordpress.com ( w sumie to nie często tylko mam otwartą tą stronę cały czas) i co dzień patrzę czy Pan Mirosław dodał coś od siebie i tam znalazłem odsyłacz do tego forum , nie rejestrowałem się ponieważ uważałem że nie mam nic do dodania od siebie aż wreszcie zrozumiałem że nie tylko można brać ale czasem wypada coś dać tak dla przyzwoitości.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 15 sty 2019, 13:17:36

Typowy.Vape.Shop pisze:...a później na 2 lata wylądowałem w ESW.


Nie martw się. Wyroki się zacierają a wielu spośród nas albo już albo dopiero...rozumiesz... :cool:

Typowy.Vape.Shop pisze:Mam nadzieję, że będę w stanie wesprzeć nas w jakiś sposób jeżeli chodzi o branżę E-P


Nie, nie masz nadziei wcale. Masz pewność. Na pewno bowiem będziesz mógł nas wesprzeć. *yes*

Typowy.Vape.Shop pisze:po przeczytaniu wielu wątków w dziale Derektywy Tytoniowej jestem przerażony obrotem spraw.


A tu przerażenie możesz sobie spokojnie darować.Znakomity grecki astronauta Ptolemeusz mylił się sądząc że wszystko kręci się wokół Ziemi. Dopiero nasz Kopernik, ktory nie był astronautą tylko był z Fromborka wszystko obalił. No i napisał De revolutionibus orbium coelestium (pol. O obrotach sfer niebieskich).Tak więc niebawem obroty przyjmą taki obrót jaki my chcemy.

Tobie życzymy w sklepie Salonu a w Salonie obrotów... ;)


Witamy zatem! *wino*
Typowy.Vape.Shop
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2019, 12:17:57
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Świebodzin
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Typowy.Vape.Shop » 15 sty 2019, 12:27:15

Przykro mi, że dopiero teraz do Was dotarłem, długi czas byłem nieaktywny i nie udzielałem się zbytnio w sieci.
Jednak biorąc pod uwagę okoliczności, warto wrócić :)

Mam na imię Krystian i obecnie jestem na etapie otwierania VapeShopu w swojej miejscowości.
Użytkownikiem e-Papierosów jestem przeszło od 7 lat, prowadziłem własny sklep internetowy a później na 2 lata wylądowałem w ESW.
Mam nadzieję, że będę w stanie wesprzeć nas w jakiś sposób jeżeli chodzi o branżę E-P gdyż po przeczytaniu wielu wątków w dziale Derektywy Tytoniowej jestem przerażony obrotem spraw.

Przepraszam, że dopiero teraz.
Witajcie :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 15 sty 2019, 08:41:35

pepis pisze:W czym jestem dobry? Ciężko powiedzieć, znam się po trochu na wszystkim. Liczę, że dużo jeszcze się nauczę, bo pomimo nie najkrótszego stażu, często odkrywam własne błędy.
Pozdrawiam
Piotr


W wielkim skrócie więc jesteś personifikacją Salonu. My też znamy się na wszystkim a najbardziej na "po trochu". Z "po trochu" to mamy nawet doktorat.Mamy zamiar zrobić. :)
No i też liczymy że się dużo nauczymy. Na razie umiemy trochę już liczyć. Na przykład: dużo, mało, mniej niż mało, jeszcze mniej niż mało ,mnóswo dużo, etc...
Nie odkrywamy jeszcze własnych błędów.Za wcześnie... :-P

Witaj w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości