Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr sty 16, 2019 7:27 am

stoper3 pisze:...aż wreszcie zrozumiałem że nie tylko można brać ale czasem wypada coś dać tak dla przyzwoitości.


Zaprawdę powiadam Ci że, czytając takie zdanie rośnie serce i duch wzlatuje ponad smog trujący...
Dobry człowiek z dobrego skarbca swego serca wydobywa dobro, a zły człowiek ze złego skarbca wydobywa zło. Bo z obfitości serca mówią jego usta (Łk 6,45).
No i historię Zacheusza Ci przytoczę, albowiem jest tego warta, tak jak Salon jest wart Ciebie a Ty Salonu.

Historia Zacheusza w Ewangelii Łukasza ilustruje efekt, jaki wywiera zbawienie na serce człowieka i jego portfel. „Lecz Zacheusz stanął i rzekł do Pana: Panie, oto połowę mego majątku daję ubogim, a jeśli kogo w czym skrzywdziłem, zwracam poczwórnie. Na to Jezus rzekł do niego: Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu, gdyż i on jest synem Abrahama. Albowiem Syn Człowieczy przyszedł szukać i zbawić to, co zginęło” (Ew. Łukasza 19,8-10).

Witamy w Salonie! *wino*
stoper3
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 16, 2019 12:14 am
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: stoper3 » śr sty 16, 2019 12:30 am

Witajcie
Trafiłem na to forum ponieważ często czytam https://starychemik.wordpress.com ( w sumie to nie często tylko mam otwartą tą stronę cały czas) i co dzień patrzę czy Pan Mirosław dodał coś od siebie i tam znalazłem odsyłacz do tego forum , nie rejestrowałem się ponieważ uważałem że nie mam nic do dodania od siebie aż wreszcie zrozumiałem że nie tylko można brać ale czasem wypada coś dać tak dla przyzwoitości.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » wt sty 15, 2019 12:17 pm

Typowy.Vape.Shop pisze:...a później na 2 lata wylądowałem w ESW.


Nie martw się. Wyroki się zacierają a wielu spośród nas albo już albo dopiero...rozumiesz... :cool:

Typowy.Vape.Shop pisze:Mam nadzieję, że będę w stanie wesprzeć nas w jakiś sposób jeżeli chodzi o branżę E-P


Nie, nie masz nadziei wcale. Masz pewność. Na pewno bowiem będziesz mógł nas wesprzeć. *yes*

Typowy.Vape.Shop pisze:po przeczytaniu wielu wątków w dziale Derektywy Tytoniowej jestem przerażony obrotem spraw.


A tu przerażenie możesz sobie spokojnie darować.Znakomity grecki astronauta Ptolemeusz mylił się sądząc że wszystko kręci się wokół Ziemi. Dopiero nasz Kopernik, ktory nie był astronautą tylko był z Fromborka wszystko obalił. No i napisał De revolutionibus orbium coelestium (pol. O obrotach sfer niebieskich).Tak więc niebawem obroty przyjmą taki obrót jaki my chcemy.

Tobie życzymy w sklepie Salonu a w Salonie obrotów... ;)


Witamy zatem! *wino*
Typowy.Vape.Shop
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 15, 2019 11:17 am
Lokalizacja: Świebodzin
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Typowy.Vape.Shop » wt sty 15, 2019 11:27 am

Przykro mi, że dopiero teraz do Was dotarłem, długi czas byłem nieaktywny i nie udzielałem się zbytnio w sieci.
Jednak biorąc pod uwagę okoliczności, warto wrócić :)

Mam na imię Krystian i obecnie jestem na etapie otwierania VapeShopu w swojej miejscowości.
Użytkownikiem e-Papierosów jestem przeszło od 7 lat, prowadziłem własny sklep internetowy a później na 2 lata wylądowałem w ESW.
Mam nadzieję, że będę w stanie wesprzeć nas w jakiś sposób jeżeli chodzi o branżę E-P gdyż po przeczytaniu wielu wątków w dziale Derektywy Tytoniowej jestem przerażony obrotem spraw.

Przepraszam, że dopiero teraz.
Witajcie :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » wt sty 15, 2019 7:41 am

pepis pisze:W czym jestem dobry? Ciężko powiedzieć, znam się po trochu na wszystkim. Liczę, że dużo jeszcze się nauczę, bo pomimo nie najkrótszego stażu, często odkrywam własne błędy.
Pozdrawiam
Piotr


W wielkim skrócie więc jesteś personifikacją Salonu. My też znamy się na wszystkim a najbardziej na "po trochu". Z "po trochu" to mamy nawet doktorat.Mamy zamiar zrobić. :)
No i też liczymy że się dużo nauczymy. Na razie umiemy trochę już liczyć. Na przykład: dużo, mało, mniej niż mało, jeszcze mniej niż mało ,mnóswo dużo, etc...
Nie odkrywamy jeszcze własnych błędów.Za wcześnie... :-P

Witaj w Salonie! *wino*
pepis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 14, 2019 8:13 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: pepis » pn sty 14, 2019 10:35 pm

Wśród moich znajomych te słowa bardzo często są używane, wiec mi się udziela
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Ramses » pn sty 14, 2019 9:39 pm

Noo ... na ogół się wapuje. Jednak czasem się pali. Szczególnie wtedy, gdy transport na grzałce zaszwankuje. A z liquidu własnej produkcji też czasem potrafi wyjść olejek (silnikowy przepracowany).
Ale to tylko takie wyjątki. W przeważającej części przypadków jest tak, jak pisze @
Awatar użytkownika
basika
.
*wino*
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » pn sty 14, 2019 8:43 pm

pepis pisze:Pierwszy post i już tyle byków :eek:

Nie mart się, bywało gorzej. Mam nadzieję że od tej pory będziesz wapował i robił liquidy. ;)
pepis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 14, 2019 8:13 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: pepis » pn sty 14, 2019 8:43 pm

Pierwszy post i już tyle byków :eek:
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » pn sty 14, 2019 8:36 pm

pepis pisze:Jako, że to mój pierwszy post, to witam wszystkich bardzo serdecznie.
Liczę, że dużo jeszcze się nauczę, bo pomimo nie najkrótszego stażu, często odkrywam własne błędy.


Piotrze, wszyscy tutaj cały czas się uczymy, więc dobrze trafiłeś. I fajnie że do nas dołączyłeś. :P
Witaj w Salonie! *czajniczek*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości