Liquid Tytoniowo-Owocowo-Korzenny. Poszukiwany skład Bazooki od HiLiq'a!

Awatar użytkownika
kanonier92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 21, 2018 5:43 pm
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquid Tytoniowo-Owocowo-Korzenny. Poszukiwany skład Bazooki od HiLiq'a!

Postautor: kanonier92 » pt sty 25, 2019 11:53 pm

STC - Soak That Coil :bry: Mam w domu tytoniowy wariant tego premixu i po opróżnieniu ok. połowy butelki wydaje mnie się, że jest on bardzo podobny do Smooth Tabbaco od #Tag z tą różnicą, że jest dużo mniej słodszy. Wyczuwalny smak karmelu i orzechów, skarpety brak :smile: 19 zł za butelkę to cena porównywalna z kupnem jakiegoś aromatu więc ewentualnie warto samemu przetestować. Od siebie polecam na początek rozrobić go maksymalnie do 80 ml bo jak dla mnie przy 90 ml smak jest zbyt słaby *czajniczek*
Drag 2 + Dead Rabbit RTA
Awatar użytkownika
Wolfie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 28, 2018 1:01 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquid Tytoniowo-Owocowo-Korzenny. Poszukiwany skład Bazooki od HiLiq'a!

Postautor: Wolfie » pt sty 25, 2019 10:03 pm

Dzięki za wskazówki gdzie można jeszcze ten genialny liquid dostać, jednak liczyłem bardziej na to, iż ktoś, kto miał przyjemność skosztować Bazooki podpowie jak zrobić ów liquid w domowych warunkach.

Jeśli chodzi o tytoniowy liquid próbowałem dwóch - polecany przez wielu liquid BM 555 oraz Simpl Tobacoo i oba zamiast przyjemnego, orzeźwiającego, tytoniowego aromatu uraczyły mnie zapachem starych skarpet i stęchlizny o duszącym aromacie.

Pomijając Bazookę... Znacie jakiś świeży i fajny tytoniowy lq? Czytałem ostatnio na naszym forum o nowej linii liquidow SKC (Soak that's cool) w e- *czajniczek* . Czy ktoś z Was testował może tytoniowy wariant? Cena mnie trochę odstrasza (19zl za 60ml premixu. 90ml gotowego liquidu). Wydaje mi się znacznie za tani...
MisiowatyPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 13, 2019 1:29 am
Lokalizacja: UK
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquid Tytoniowo-Owocowo-Korzenny. Poszukiwany skład Bazooki od HiLiq'a!

Postautor: MisiowatyPL » wt sty 22, 2019 9:20 pm

Awatar użytkownika
Wolfie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 28, 2018 1:01 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquid Tytoniowo-Owocowo-Korzenny. Poszukiwany skład Bazooki od HiLiq'a!

Postautor: Wolfie » wt sty 22, 2019 8:51 pm

Czołem Czołem!

Słuchajcie, to już pół roku odkąd nie ma w sprzedaży mojego kochanego liquidu od HiLiq'a - Bazooki...

hiliq-50ml-bazooka-liquidshakers-01.jpeg


Mam nadzieję, że ktoś z Was miał okazję spróbować tego magicznego liquidu. Smaku tego wynalazku nie potrafię nawet określić, chłopaki w sklepie polecając mi go mówili, iż jest to "owocowa tytoniówka", jednak ja bym określił go jako tytoń, ciastka korzenne (bardzo wyczuwalne), lodowa morela i gruszka okraszona dużą dozą coolady. Mogę się mylić, dlatego piszę ten post ;-)

Mianowicie chciałbym chociaż w delikatnym stopniu odtworzyć smak tego (nie produkowanego już) liquidu.
Nie wiem kompletnie jakich składników użyć - dotychczas moja przygoda z samogonami wyglądała tak, że robiłem jedynie liquidy eukaliptusowe i miętowe...

Może macie gdzieś dostęp do receptur gdzie występuje ten liquid? Na wieść o tym, że HiLiq przestał go produkować załamałem się totalnie.

Pomożecie? A może znacie miejsce gdzie można owy liquid jeszcze nabyć? Jeśli tak, poproszę o wiadomość prywatną... Przyznam się szczerze, że mam jedną buteleczkę schowana na czarną godzinę, ale nie mam sumienia jej otworzyć wiedząc, że to być może ostatnia butelka Bazooki w mojej vaperskiej karierze :(

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości