Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
slaweuszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 05, 2016 3:49 pm
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: slaweuszek » ndz sty 27, 2019 9:54 am

Tommy Black pisze: A próbowałeś kiedyś służyć nie swoją pomocą? :)


Próbowałem, w momencie kiedy coś gdzieś usłyszałem lub wyczytałem, a nie doświadczyłem tego na własnej skórze ;)

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: seth13 » ndz sty 27, 2019 9:14 am

Tommy Black pisze:Rzadko wypraszamy kogoś kto tu czołgiem...ale też kolokwialnie powiem że, jeśli napiszesz gdziekolwiek że Salon jest beauty a administarcja wspaniała, to na pewno przetrwasz.
A jeszcze możesz zebrać jakieś punkty. Punkty są ważne, bo można je wymieniać na jakieś dobra, coś jak szmal.

No i witamy w Salonie!


Oj tam, rozpychać się zamiaru nie mam, gąsienice już za stare :D
A administracja zapewne wspaniała jest i takia beauty, prawie tak wspaniała jak ja. :jupi:
A paletę z punktami poproszę wysłać na adres.... :D
Czas odświeżyć sobie wiedzę bo świat vaperski do przodu pomknął a ja w tyle zostałem. *wino*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz sty 27, 2019 8:13 am

seth13 pisze:Czołgiem wiara!


O, to dobre powitanie, pisownia już mniej! :-P
Czołg to ulubiony pojazd salonowiczów. Zwłaszcza Merkava IV Barak albo Merkava Windbreaker with Rafael Trophy APS (Active Protection System).

seth13 pisze: gdzie coś jeszcze napisać by dobić do 3 postów i aby szanowne gremium mnie że tak powiem kolokwialnie, nie wyprosiło


Rzadko wypraszamy kogoś kto tu czołgiem...ale też kolokwialnie powiem że, jeśli napiszesz gdziekolwiek że Salon jest beauty a administarcja wspaniała, to na pewno przetrwasz.
A jeszcze możesz zebrać jakieś punkty. Punkty są ważne, bo można je wymieniać na jakieś dobra, coś jak szmal. :P

No i witamy w Salonie! *wino*

slaweuszek pisze:Wapuję już od 2350 dni i mam nadzieję, że będę mógł w razie potrzeby służyć swoją pomocą.



Do służenia swoją pomocą brakuje Ci jeszcze 11 dni.No i każdy stara się służyć swoją pomocą.To nie jest wielka sztuka ale my staramy się doceniać. A próbowałeś kiedyś służyć nie swoją pomocą? :)

Bardzo pomocnie witamy w Salonie! *wino*
slaweuszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 05, 2016 3:49 pm
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: slaweuszek » ndz sty 27, 2019 7:34 am

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wapuję już od 2350 dni i mam nadzieję, że będę mógł w razie potrzeby służyć swoją pomocą.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: slaviop » sob sty 26, 2019 11:48 am

Epalacz0700 pisze:Witam wszystkich. Jestem tu nowy i mam nadzieje że będę mógł służyć pomocą.


Witam. Tutaj każdy każdemu pomaga jak może...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: seth13 » sob sty 26, 2019 11:08 am

Czołgiem wiara!
Po sporej przerwie od forów epapierosowych wracam sobie do czytania. Powodów było sporo, znalezienie swojego gralla jakim był Tarot 200 z TFV8, normalnie mi to wystarczało, jak i pochłonięcie całego czasu na noże i ich robienie. Przez ten czas nie sięgałem po analogi i zostałem wierny czajniczkom :D
Ale przyszła pora na zmiany i zakupy nowego zestawu z racji że po prawie 3 latach sprzęt zaczął się sypać ( choć mam zamiar go reanimować i odrobinę modować ).
Aktualnie jadę na modzie Nova i Zeusie, choć dobry setup chwilę trwał aż znalazłem.
W między czasie zaczęło się szukanie info, próby odpalania dla zabawy tego co w kartonie zostało, czyli Ajata i Squape. nie wiem co się stało że trawnikowe forum lekko przysiadło, więc metodą prób i błędów trafiłem tu, jak za starych dobrych czasów najpierw sporo poczytam zanim coś napiszę, i tu może jakaś rada, gdzie coś jeszcze napisać by dobić do 3 postów i aby szanowne gremium mnie że tak powiem kolokwialnie, nie wyprosiło :D
Tak że dzień dobry.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt sty 25, 2019 11:54 am

Epalacz0700 pisze:Witam wszystkich. Jestem tu nowy i mam nadzieje że będę mógł służyć pomocą.


Każdy człowiek, nawet nowy, którego tu zsyłają siły nie do końca czyste, obdarzony imperatywem moralnym pomocy oraz posłannictwem służby, jest mile widziany. Przynajmniej na samym początku.Bo później, kiedy opadnie już z sił...a tu trzeba poczytać o Sparcie. :-P

Witamy w Salonie! *wino*
Epalacz0700
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 25, 2019 9:22 am
Lokalizacja: Częstochowa
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Epalacz0700 » pt sty 25, 2019 10:40 am

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i mam nadzieje że będę mógł służyć pomocą. Obrazek

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » czw sty 24, 2019 7:50 am

mm10 pisze:Witam.
Jestem świeżym posiadaczem e-papierosa, znudzonym palaczem tradycyjnych. Jest to mój pierwszy krok do całkowitego rzucenia palenia przez wieloletniego palacza tradycyjnych fajek.
Pozdrawiam *no_1*


Pierwszy krok dobry, drugi jeszcze lepszy. Małe te kroki ale tylko małe kroki wiodą do wielkich celów.
Witamy więc w Salonie! *wino*

wojtek8710@gmail.com pisze:Tak więc Witam Szanownych bywalców Salonu i proszę o wyrozumiałość jeżeli zdarzy mi się zadać głupie pytanie


Nie ma obawy.Nikt tu jeszcze nie zadał głupiego pytania mimo że nawet kilka konkursów zrobiliśmy. Nasze arcymądre odpowiedzi wyprzedzające wszystkie pytania nie pozostawiają złudzeń ani pustki. Chyba że w kieszeni...ale to nie temat na ten moment podniosły...

Witaj w Salonie! *wino*

klekoczacyTDI pisze:więc odpaliłem starego dobrego ML Classa z szafy (niestety uszkodziło się w nim usb ) ... i zobaczymy jak to będzie bo trochę wypadłem z rynku.


Jeśli chodzi o rynek szaf, to też trochę wypadliśmy ale do niedawna królowało drewno venga. Może z powodu samochodu KIA Venga? Jedno się jak widać nie zmieniło, awaryjność USB.

Witaj w Salonie a USB się naprawi. *wino*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » śr sty 23, 2019 8:01 pm

mm10 pisze:Witam.
Jestem świeżym posiadaczem e-papierosa, znudzonym palaczem tradycyjnych.

Takie znudzenie, to ja popieram i całkowicie rozumiem. Wszyscy tutaj znamy to uczucie. Dlatego @
Awatar użytkownika
mm10
ciesz się z faktu, że jesteś już waperem, a przy okazji trafiłeś do fajnego miejsca jakim jest Salon. ;)

wojtek8710@gmail.com pisze: Nie zapaliłem analoga do 1 stycznia i mnie nie ciągnie póki co, z czego się ogromnie cieszę :)

Wojtku, i tylko od Ciebie zależy czy zapalisz, ale ja wierzę w Ciebie. :P

klekoczacyTDI pisze:Witam
Mam na imię Mateusz, lat 22. Paliłem od technikum zwykłe fajki później przerzuciłem się na ein - pierwszym sprzętem był Mild m 401

Ja zaczynałam na Trendy. To były czasy dla prawdziwych desperatów :lol: , ale niektórym się udało.

Panowie witam Was serdecznie w Salonie! *czajniczek*
*friends*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość