Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 25 sty 2019, 12:54:26

Epalacz0700 pisze:Witam wszystkich. Jestem tu nowy i mam nadzieje że będę mógł służyć pomocą.


Każdy człowiek, nawet nowy, którego tu zsyłają siły nie do końca czyste, obdarzony imperatywem moralnym pomocy oraz posłannictwem służby, jest mile widziany. Przynajmniej na samym początku.Bo później, kiedy opadnie już z sił...a tu trzeba poczytać o Sparcie. :-P

Witamy w Salonie! *wino*
Epalacz0700
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2019, 10:22:14
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Epalacz0700 » 25 sty 2019, 11:40:49

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i mam nadzieje że będę mógł służyć pomocą. Obrazek

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 sty 2019, 08:50:19

mm10 pisze:Witam.
Jestem świeżym posiadaczem e-papierosa, znudzonym palaczem tradycyjnych. Jest to mój pierwszy krok do całkowitego rzucenia palenia przez wieloletniego palacza tradycyjnych fajek.
Pozdrawiam *no_1*


Pierwszy krok dobry, drugi jeszcze lepszy. Małe te kroki ale tylko małe kroki wiodą do wielkich celów.
Witamy więc w Salonie! *wino*

wojtek8710@gmail.com pisze:Tak więc Witam Szanownych bywalców Salonu i proszę o wyrozumiałość jeżeli zdarzy mi się zadać głupie pytanie


Nie ma obawy.Nikt tu jeszcze nie zadał głupiego pytania mimo że nawet kilka konkursów zrobiliśmy. Nasze arcymądre odpowiedzi wyprzedzające wszystkie pytania nie pozostawiają złudzeń ani pustki. Chyba że w kieszeni...ale to nie temat na ten moment podniosły...

Witaj w Salonie! *wino*

klekoczacyTDI pisze:więc odpaliłem starego dobrego ML Classa z szafy (niestety uszkodziło się w nim usb ) ... i zobaczymy jak to będzie bo trochę wypadłem z rynku.


Jeśli chodzi o rynek szaf, to też trochę wypadliśmy ale do niedawna królowało drewno venga. Może z powodu samochodu KIA Venga? Jedno się jak widać nie zmieniło, awaryjność USB.

Witaj w Salonie a USB się naprawi. *wino*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 494 razy
Otrzymał podzięk.: 318 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 23 sty 2019, 21:01:55

mm10 pisze:Witam.
Jestem świeżym posiadaczem e-papierosa, znudzonym palaczem tradycyjnych.

Takie znudzenie, to ja popieram i całkowicie rozumiem. Wszyscy tutaj znamy to uczucie. Dlatego @
Awatar użytkownika
mm10
ciesz się z faktu, że jesteś już waperem, a przy okazji trafiłeś do fajnego miejsca jakim jest Salon. ;)

wojtek8710@gmail.com pisze: Nie zapaliłem analoga do 1 stycznia i mnie nie ciągnie póki co, z czego się ogromnie cieszę :)

Wojtku, i tylko od Ciebie zależy czy zapalisz, ale ja wierzę w Ciebie. :P

klekoczacyTDI pisze:Witam
Mam na imię Mateusz, lat 22. Paliłem od technikum zwykłe fajki później przerzuciłem się na ein - pierwszym sprzętem był Mild m 401

Ja zaczynałam na Trendy. To były czasy dla prawdziwych desperatów :lol: , ale niektórym się udało.

Panowie witam Was serdecznie w Salonie! *czajniczek*
*friends*
Awatar użytkownika
klekoczacyTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2019, 20:15:33
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: klekoczacyTDI » 23 sty 2019, 20:49:31

Witam
Mam na imię Mateusz, lat 22. Paliłem od technikum zwykłe fajki później przerzuciłem się na ein - pierwszym sprzętem był Mild m 401 :P później Spinner i Aspire Nautilus (do dziś pamiętam jak ciężko się odkręcał) a później już iStick 20/50 IPV DNA SX Mini...aż rzuciłem całkiem, ale studia/praca i znowu pojawiły się zwykłe fajki, więc odpaliłem starego dobrego ML Classa z szafy (niestety uszkodziło się w nim usb :( ) ... i zobaczymy jak to będzie :P bo trochę wypadłem z rynku.
Pozdrawiam Was serdecznie :)
wojtek8710@gmail.com
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2018, 14:43:55
Punkty reputacji: 7
Lokalizacja: Mielec
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: wojtek8710@gmail.com » 23 sty 2019, 18:36:53

Witam serdecznie.
Mam na imię Wojtek, lat 31 i jestem (byłem) nałogowym palaczem wyrobów tytoniowych odkąd rozpocząłem technikum. Pewnego grudniowego poranka ubiegłego roku, obudziłem się i stwierdziłem że mam dość palenia papierosów. Jednak dla kogoś, kto nie musiał się ograniczać z paleniem gdziekolwiek (dom,praca), rzucenie śmierdziuchów było ciężkie. Dawno dawno temu miałem przyjemność (tudzież nieprzyjemność) wapować z epapierosów Mild i jakieś inne wynalazki, ale to jednak nie było to. Przypomniałem sobie o tych czasach i zacząłem zgłębiać temat, na początku tylko wertując internet w poszukiwaniu informacji, czy coś się zmieniło od tamtych czasów. Po lekturze stwierdziłem, że może jednak warto spróbować jeszcze raz. I tak o to w mojej małej miejscowości trafiłem do vapeshop'u z prawdziwego zdarzenia, gdzie po rozmowie ze spoko gościem, nie chcąc wydawać od razu ciężko zarobionych monet, nabyłem drogą kupna króla polskich gimnazjów Eleaf iJust 3. Tak z czystej ciekawości czy mi to podejdzie. I jak się okazuje, podeszło. Nie zapaliłem analoga do 1 stycznia i mnie nie ciągnie póki co, z czego się ogromnie cieszę :)
Tak więc Witam Szanownych bywalców Salonu i proszę o wyrozumiałość jeżeli zdarzy mi się zadać głupie pytanie :)
mm10
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2019, 13:07:21
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mm10 » 23 sty 2019, 13:24:28

Witam.
Jestem świeżym posiadaczem e-papierosa, znudzonym palaczem tradycyjnych. Jest to mój pierwszy krok do całkowitego rzucenia palenia przez wieloletniego palacza tradycyjnych fajek. Kupiłem Smok x- priv i na razie uczę się jego obsługi, tj. ustawiania parametrów aby dopasować go do siebie. Wielu rzeczy na ten temat jeszcze nie wiem.
Pozdrawiam *no_1*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 23 sty 2019, 08:48:45

Cukiernick pisze: Po testach stwierdzam, że nie lubię deserówek, tytoniówki są neutralne, a lubię owocówki


Bez żadnych testów i bez zbędnej zwłoki, nie siląc się nawet na neutralność, oświadczamy że już Cię lubimy. :)

Witaj w Salonie! *wino*
Cukiernick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2018, 22:55:08
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Lublin
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Cukiernick » 22 sty 2019, 20:43:47

Z tej strony Jakub, lat prawie 26(w lutym), nałogu palenia brak, lecz amator tabaki. Red Bulla, Gawith'a i Ozony wiśniowej przede wszystkim. Od października 2018 nie niucham, a wapuję na Coil Father Q Stick czyli klonie Smoka i od niedawna na modzie Cuboid Mini. Po testach stwierdzam, że nie lubię deserówek, tytoniówki są neutralne, a lubię owocówki :)

Wysłane z mojego S55 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
gregg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 03 sty 2019, 07:57:43
Punkty reputacji: 60
Lokalizacja: BIA
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: gregg » 22 sty 2019, 20:25:28

Otóż to :smile:
Tommy Black pisze:A co powiesz o Merkavie IV Barak?

Powiem, że cieszę się, że nie jesteśmy sąsiadami Izraela :roll:

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości