Vandy Vape Kylin Mini RTA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Tommy Black » pt lut 01, 2019 9:51 am

Thijs pisze:Zamotałem :facepalm:

Wyjaśniam: Bąbelki powietrza po zaciągnięciu się, unoszą się tylko z jednego kanału dopływu liquidu wewnątrz atomizera. Czyli jeszcze dokładniej. Wata jest z dwóch stron i z dwóch stron nasącza się liquidem. Ale tylko z jednego miejsca, gdzie wata wciąga liquid, po zaciągnięciu idą bąbelki powietrze.


No to odmotaleś! :) :brawo:

Czyli wszystko jest OK. Nie martw się drobiazgami. Chmurz bo to ma przyszłość. Ty tez masz, pieknie opisany i udokumentowany problem. A że zamotany?
Wszystko jest zamotane dopóki się nie odmota. Tommy Black.
Thijs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz sty 13, 2019 2:21 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Thijs » pt lut 01, 2019 9:48 am

Zamotałem :facepalm:

Wyjaśniam: Bąbelki powietrza po zaciągnięciu się, unoszą się tylko z jednego kanału dopływu liquidu wewnątrz atomizera. Czyli jeszcze dokładniej. Wata jest z dwóch stron i z dwóch stron nasącza się liquidem. Ale tylko z jednego miejsca, gdzie wata wciąga liquid, po zaciągnięciu idą bąbelki powietrze.
Smok Stick AIO -->iJust 3 --> Tesla Punk 220W + Ello Duro Kylin Mini RTA
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Tommy Black » pt lut 01, 2019 9:32 am

Thijs pisze:Czyli to że powietrze idzie z jednej strony (jednego LH) nie jest wadą?


Zaraz zaraz...ja się odniosłem do tego:

Thijs pisze:Problem jest taki, że bąbluje tylko z jednego kanału dopływu LQ


Czyli że bąbelki powietrza unoszą się tylko wewnątrz atomizera nad jednym kanałem?

Ntomiast to co napisaleś w odpowiedzi,
...powietrze idzie z jednej strony (jednego LH) nie jest wadą?
, to jest zupełnie co innego. Znaczyłoby że cos jest nie tak...
Czy chodzi Ci o kanały LH czy o kanały AH ?
Thijs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz sty 13, 2019 2:21 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Thijs » pt lut 01, 2019 9:21 am

Tommy Black pisze:
Thijs pisze:Problem jest taki, że bąbluje tylko z jednego kanału dopływu LQ, wata ułożona na odwrócone V, jakby dwa warkoczyki, po środku mały przesmyk na oddech nośnika. Z obu stron jest tak samo ułożona, a nadal oddycha tylko z jednej. Może to tak być czy macie jakieś rady żeby to naprawić?


Ale w jakim celu naprawić i co naprawić? Opisane przez Ciebie objawy są całkiem prawidłowe.


Czyli to że powietrze idzie z jednej strony (jednego LH) nie jest wadą? Wybaczcie mi, kajam się jeśli błędnie odczytałem to jako objaw złego czegoś. Wolałem dopytać was o to, w końcu moja wiedza to 5% waszej wiedzy. Ale jeśli mam się tym nie przejmować i powinno być ok to bardzo dziękuję.

Chciałbym tylko prosić o ocenę czy setup pokazany na zdjęciach oraz filmikach według was jest rzeczywiście poprawny? To mój drugi setup w życiu jest.
Smok Stick AIO -->iJust 3 --> Tesla Punk 220W + Ello Duro Kylin Mini RTA
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Tommy Black » pt lut 01, 2019 9:13 am

Thijs pisze:Problem jest taki, że bąbluje tylko z jednego kanału dopływu LQ, wata ułożona na odwrócone V, jakby dwa warkoczyki, po środku mały przesmyk na oddech nośnika. Z obu stron jest tak samo ułożona, a nadal oddycha tylko z jednej. Może to tak być czy macie jakieś rady żeby to naprawić?


Ale w jakim celu naprawić i co naprawić? Opisane przez Ciebie objawy są całkiem prawidłowe.
Thijs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz sty 13, 2019 2:21 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Thijs » pt lut 01, 2019 9:07 am

Cześć wam znów :smile:

Na wstępie przepraszam za ogromny post, ale chcę jak najlepiej sytuację opisać i przedstawić *wino*

Będę miał małe pytanko. Kupiłem wczoraj Kylina. Czytałem cały ten temat ale mam malutki problem. Dodam też że to moje pierwsze RTA w życiu. Na wstęp informacje,później opis i zdjęcia i filmy:

- Kylin Mini RTA
- Grzałka Demon Killer Raging fire coil A (0.3+(0.1*32)
- Nośnik Cotton Bacon by Wick 'N' Vape Version 2
- Tesla Punk 220W

Założyłem wczoraj na szybko fabryczną grzałkę, strzelało. Dziś założyłem tą co wyżej. Nie mam wycieków z AH (napełniam to miejsca zwężania Juice Capa na razie tylko), atomizer nie poci się w AH. Dokręcany do pierwszego oporu, nie na siłę do końca ile dam radę. Ddałem waty odrobinkę za dużo, skróciłem ją i na skręconym przy LH widać delikatnie końcówki waty (zakrywa 90% śrubki). Zalałem, jest ok. Smaczek czuć (Luft Waffer 70/30 * 3mg/ml). Wapuję na 50W, wtedy dopiero jak zaczynam ssać to słyszę że LQ paruje, jest chmurka, nie jest za ciepła, smak idzie. Na mniej jak 45-47W nie mam tego odczucia. Grzałka wyszła wedle Tesli po wygrzaniu, braku hot-spotów zalaniu itd. na 0,25 Ohm. Lekko zwoje rozsunąłem, mikroprzestrzenie między nimi są.

Problem jest taki, że bąbluje tylko z jednego kanału dopływu LQ, wata ułożona na odwrócone V, jakby dwa warkoczyki, po środku mały przesmyk na oddech nośnika. Z obu stron jest tak samo ułożona, a nadal oddycha tylko z jednej. Może to tak być czy macie jakieś rady żeby to naprawić?

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
https://www.youtube.com/watch?v=4LRmHZ3gmE4
https://www.youtube.com/watch?v=6sKXhBY2roY
Smok Stick AIO -->iJust 3 --> Tesla Punk 220W + Ello Duro Kylin Mini RTA
Awatar użytkownika
gregg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: czw sty 03, 2019 6:57 am
Lokalizacja: BIA
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 54 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: gregg » śr sty 30, 2019 2:11 pm

Też używam w swoich "wiadrach" Bacona v2. Dla mnie lux nośnik. Angor bardzo podobnie, bez zastrzeżeń. Native troszkę gorzej wspominam. Zła nie była, ale 2 wyżej wspomniane, bardziej mi podpasowały.
Obrazek
Grociuu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: czw sty 17, 2019 7:54 pm
Lokalizacja: Koszalin
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Grociuu » śr sty 30, 2019 12:27 pm

Wzorując się na temacie Haze ,,DUPEK czyli o perystaltyce nośników", z niektórych dostępnych mi nośników wybralem Native Wicks. Zobaczymy jak się sprawuje.
Awatar użytkownika
dwagiel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 10:15 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 42 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: dwagiel » śr sty 30, 2019 12:16 pm

To może Bacon Cotton lub Bacon Cotton v2? Jak dla mnie najlepsze. Kylin Mini z tą watą nigdy mi niespodzianki lejącej lub bobrzącej nie zrobił. Zawsze do pół śrubki i zawsze mocno wyczesane końcówki. WataBawełna raczej łatwo dostępna.

Wysłane z mojego SGS-9
Grociuu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: czw sty 17, 2019 7:54 pm
Lokalizacja: Koszalin
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Grociuu » śr sty 30, 2019 11:17 am

Co myślicie o Native Wicks Platinum? Czy macie coś lepszego do Kylina? Dodam, że mam w moim mieście tylko sklepy edy*, v*p, enz*vapecity i eSm*kingW*rld, i nie posiadają muscle cotton v1, evanmore, watteschnur. Natomiast mam do wyboru Native Wicks Platinum i Angorabbit.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości