Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: Tommy Black » śr lut 06, 2019 2:15 pm

seth13 pisze:Wybór jednego koloru jest tak straszny, jak w koło nas taka paleta, i ja to rozumiem


No tak, a ja dopiero teraz, nie zrozumiałem a wydedukowałem że, :-P Piotrek wcale nie zamierza tworzyć noży i obdarowywać nimi nasze dziewczyny. A szkoda, bo dziewczyny i noże to...

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » śr lut 06, 2019 12:33 pm

Wybór jednego koloru jest tak straszny, jak w koło nas taka paleta, i ja to rozumiem :)
Ale dobrze by było te fuksje i magenty, podać tak do niedzieli, bym mógł mieć trochę czasu na przygotowanie niespodzianek. Po tym czasie kolor będzie dobierany metodą losową, bo jak siądę to bedzie tego więcej, zawsze jest wiecej, a potem moja pani zagarnia po cichu całą resztę :D
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: basika » śr lut 06, 2019 9:40 am

seth13 pisze:Jako że panuje na Salonie rozdawnictwo wszelakie, niebotycznych i wręcz niezdrowych rozmiarów, co sam już zdążyłem doświadczyć, to i mnie naszła chęć by czyjś uśmiech wywołać.

Mój uśmiech już wywołałeś :P :hug:

seth13 pisze:Coś w zamyśle mam, a piękne białogłowy, jedynie o kolor poproszę, by tu w tym wątku podały, najszybciej jak się da, bo i czas na tworzenie potrzebny, by w miesiąc się wyrobić

Nie wiem co to będzie, ale wybieram kolor niebieski, ciemnoniebieski, może być nawet granatowy. Uwielbiam ten kolor, bo przypomina mi szafiry ;)

No i powiem Wam panowie coś na ucho. Łatwo wzruszyć kobietę tym, że się "pamięta" *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić

Postautor: Tommy Black » śr lut 06, 2019 7:21 am

seth13 pisze:Najsamprzód jednak dodam że noże to nie będą, choć kobieta z nożem, atrakcyjnie wyglądać może.


Powiem więcej...kobieta z nożem zawsze wygląda bardzo atrakcyjnie...o proszę...moja przyjaciółka Keira z jednym z noży Piotrka.
Obrazek
A tu Paulina z tasaczkiem od Piotrka.
Obrazek
Tu jedna z naszych byłych moderatorek.
Obrazek

A sam pomysł Piotrka bardzo mi się podoba i sam też coś zrobię dla dziewczyn i podaruję! A co?! *yes*


... :( no tak, tylko co ja mogę zrobić? :((
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » śr lut 06, 2019 6:46 am

Ho! Ho! Ho!
A nie, czekajcie, to nie to święto :D
Jako że zbliża się wielkimi krokami, dzień łapówek, i ogólnego komplementowania, zdwojonych wysiłków w sprawieniu przyjemności, przesciganiu się w pomysłach, by usłyszeć wyczekane "Ooo, pamiętałeś" ,choć i tak najczęściej będzie " a Grażynka dostała pierścionek, wielki jak stodoła, a ty jak wszyscy, goździk i rajstopy, zero polotu, już mnie nie kochasz" :D

Piszę oczywiście o 8 marca, światowym dniu płci pięknej, i niech taką zawsze będzie, ament

Jako że panuje na Salonie rozdawnictwo wszelakie, niebotycznych i wręcz niezdrowych rozmiarów, co sam już zdążyłem doświadczyć, to i mnie naszła chęć by czyjś uśmiech wywołać. Najsamprzód jednak dodam że noże to nie będą, choć kobieta z nożem, atrakcyjnie wyglądać może.

Coś w zamyśle mam, a piękne białogłowy, jedynie o kolor poproszę, by tu w tym wątku podały, najszybciej jak się da, bo i czas na tworzenie potrzebny, by w miesiąc się wyrobić

Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości