Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: Selene » pn lut 11, 2019 8:03 am

seth13 pisze:To się nazywa rzutem na taśmę, w ostatnich min. niedzieli :D
Więc wybieram :bender:

Bardzo przepraszam za to małe opóźnienie, lecz cały tydzień mnie nie było :-P i nie czytałam wszystkich postów.. jeszcze do końca nie wiem czy żyję *mrgreen* no i tak jak Michał powiedział.. Mam chyba problem z pisaniem i czytaniem :shy:
Miłej pracy *friends*
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » pn lut 11, 2019 3:38 am

Madzia pisze:
seth13 pisze:... Prędzej problemu doszukiwał bym się w obdarowującym :D zapewniam, nie gryzę, stalkerem też nie jestem, i czatować pod podanymi adresami nie będę :twisted:

Hej @
Awatar użytkownika
seth13
:db: hmmm w takim razie skoro nie gryziesz, to przestałam się bać *mrgreen* więc wybierz dla mnie proszę taki kolorek, który według Ciebie najbardziej do mnie pasuje :-P Twój wybór :shy:
Podziwiam Cię za ten wspaniały gest..
Pozdrawiam :smile:

To się nazywa rzutem na taśmę, w ostatnich min. niedzieli :D
Więc wybieram :bender:
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: Selene » ndz lut 10, 2019 10:58 pm

seth13 pisze:... Prędzej problemu doszukiwał bym się w obdarowującym :D zapewniam, nie gryzę, stalkerem też nie jestem, i czatować pod podanymi adresami nie będę :twisted:

Hej @
Awatar użytkownika
seth13
:db: hmmm w takim razie skoro nie gryziesz, to przestałam się bać *mrgreen* więc wybierz dla mnie proszę taki kolorek, który według Ciebie najbardziej do mnie pasuje :-P Twój wybór :shy:
Podziwiam Cię za ten wspaniały gest..
Pozdrawiam :smile:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: miblah » ndz lut 10, 2019 3:35 pm

Kobiet logowało się w tym roku na Salonie aż dziewięć (prócz Baśki)... No ... mogły nie zauważyć - z pisaniem u nich problemy, to i nie wiadomo jak jest z czytaniem :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » ndz lut 10, 2019 3:20 pm

basika pisze:
Od razu też informuję, że jeśli cokolwiek z upominków Piotra zostanie, to przekażę je innym kobietom, o których wiem, że z okazji Dnia Kobiet nic nie dostaną, a wbrew pozorom sporo jest takich kobiet, tylko o tym się nie mówi, a same zainteresowane nie mają czym się chwalić. Tak więc Piotrze na pewno tego dnia wywołasz wiele uśmiechów, jestem o tym przekonana.
Wielkie podziękowanie dla Ciebie za pamięć i piękny gest. :*

Ooo, aż się chce pracować :smile:
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: basika » ndz lut 10, 2019 3:01 pm

seth13 pisze:Ale możemy zrobić tak, skoro taka nieśmiałość panuje, że wykonane elementy, wyślę do Basi, a wtedy chętne na obdarowanie, zgłoszą się do niej. Jeśli jakimś cudem, takowych nie będzie, to wszystko zostanie u wyżej wymienionej, jako bonus za heroiczną postawę i ryzykowny udział w zabawie z okazji dnia Kobiet :-P :D


Rzeczywiście niezrozumiała cisza panuje w tym temacie. Przyczyny nie znam i nie będę próbowała jej odgadnąć. Oczywiście zgadzam się na propozycję Piotra i mogę pośredniczyć w wysyłce tych niespodzianek, jeśli nasze koleżanki mają jakiekolwiek obawy. Dziewczyny możecie pisać do mnie na PW. *czajniczek*

Od razu też informuję, że jeśli cokolwiek z upominków Piotra zostanie, to przekażę je innym kobietom, o których wiem, że z okazji Dnia Kobiet nic nie dostaną, a wbrew pozorom sporo jest takich kobiet, tylko o tym się nie mówi, a same zainteresowane nie mają czym się chwalić. Tak więc Piotrze na pewno tego dnia wywołasz wiele uśmiechów, jestem o tym przekonana.
Wielkie podziękowanie dla Ciebie za pamięć i piękny gest. :*

A przy okazji tego fajnego tematu, w dobie memów wyśmiewających Walentynki, czy Dzień Kobiet, chciałabym Wam panowie powiedzieć żebyście dbali o te swoje kobiety. Niech Wasze żony, siostry, matki, córki, przyjaciółki czują, nie tylko z okazji świąt, że je szanujecie, doceniacie i kochacie. I naprawdę dużo nie trzeba, bo drobny gest potrafi zdziałać cuda.

Znacie to panowie?

"Cokolwiek dasz kobiecie, ona uczyni to lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co się da. Wiec jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna"- William Golding

To napisał mężczyzna, a ja powiem to trochę inaczej – jeśli źle traktujesz kobietę, to licz się z tym, że odejdzie od ciebie.

Sorry, jestem kobietą i musiałam to napisać. Obiecuję, że więcej rad nie będzie. :)
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » ndz lut 10, 2019 7:45 am

Tommy Black pisze:PS
Ale Piotrek chyba nie robi butów?


Kurde, jeszcze nie próbowałem :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: Tommy Black » ndz lut 10, 2019 7:36 am

seth13 pisze:Został ostatni dzień, by dziewczęta zdecydowały o wyborze koloru


No właśnie, dobrze byłoby gdyby te dziewczęta, ( najlepiej obie naraz) same wybrały kolory, bo jak wiadomo faceci znają tylko trrzy kolory. A prawdziwy dramat zaczyna się dla nich jeśli chodzi o kolor brązowy.No wybierzcie brązowe buty?
Obrazek
Albo brązowy kolor do włosów kiedy za 10 minut dziewczyna siada na fotelu fryzjerki.
Obrazek
A skoro o kolorach mowa to dam ściągę i wszystko będzie jasne.Poniżej wszystko co powinniśmy wiedzieć o kolorach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dobra, wsiadam w auto i jadę pobiegać...

PS
Ale Piotrek chyba nie robi butów?
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » ndz lut 10, 2019 6:17 am

Został ostatni dzień, by dziewczęta zdecydowały o wyborze koloru, od poniedziałku pracuję na tym co mi w ręce wpadnie, a o ilość się raczej nie martwię :D
Zapewne nie chodzi o to że obdarowywane, obdarowywanymi być nie chcą. Prędzej problemu doszukiwał bym się w obdarowującym :D zapewniam, nie gryzę, stalkerem też nie jestem, i czatować pod podanymi adresami nie będę :twisted:
Ale możemy zrobić tak, skoro taka nieśmiałość panuje, że wykonane elementy, wyślę do Basi, a wtedy chętne na obdarowanie, zgłoszą się do niej. Jeśli jakimś cudem, takowych nie będzie, to wszystko zostanie u wyżej wymienionej, jako bonus za heroiczną postawę i ryzykowny udział w zabawie z okazji dnia Kobiet :-P :D
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » śr lut 06, 2019 2:29 pm

Warsztat zamknięty chwilowo, ale ręce muszą coś robić. Jak ciemno to wiadomo, ale w dzień? Na razie na kolanie dłubię różne takie, a co, to się okaże :)

Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adaberth i 6 gości