VandyVape Jackaroo Kit - Aegis Killer?

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VandyVape Jackaroo Kit - Aegis Killer?

Postautor: Tommy Black » pn lut 18, 2019 7:11 pm

Obsidian Black VandyVape Jackaroo Kit jest mój.
Obrazek
Nie da się uniknąć skojarzeń z Aegisem ale to w końcu nic złego...dopóki VV nie zrobi Jackaroo Legend lub Jackaroo Mini. :P :lol:
A przy okazji, jackaroo to wyjątkowo atrakcyjny mężczyzna...ale jest też i inne znaczenie... :-P
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

VandyVape Jackaroo Kit - Aegis Killer?

Postautor: Ramses » pn lut 18, 2019 5:54 pm

Haze pisze:@Ramses, mój portfel przestaje Cię lubić :mrgreen:

Nic nowego. Mój już od dawna się na mnie boczy, choć nie doję go zbyt często, w pogoni za nowościami :mrgreen:.
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

VandyVape Jackaroo Kit - Aegis Killer?

Postautor: Haze » pn lut 18, 2019 5:42 pm

Spodobał mi się jeszcze zanim zobaczyłem, że jest na 21700 :ed: Kolejny MUST HAVE. @
Awatar użytkownika
Ramses
, mój portfel przestaje Cię lubić :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

VandyVape Jackaroo Kit - Aegis Killer?

Postautor: Ramses » pn lut 18, 2019 5:38 pm

Obrazek

Vandy Vape, współpracując z najlepszymi projektantami, takimi jak Tony B. z Vapor Trail Channel i Mike Vapes, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów dla vaperów.
15 lutego firma zaprezentowała swój nowy wyrób - Jackaroo Kit. Czy mod stanie się godnym następcą poprzedników tej klasy, produkowanych przez konkurencję?
Ma ku temu wszelkie predyspozycje.

Box produkowany jest w dziesięciu wersjach kolorystycznych.

Obrazek

Od pierwszego do szóstego, materiałem z którego wykonane są panele, jest kompozyt G10, od siódmego do dziesiątego - Resin.

Obrazek
Obrazek

We wszystkich wersjach, dekoracyjne panele boczne są elementem demontowalnym i wymiennym.

Obrazek

Korpus moda wykonany został ze stopu cynku pokrytego czarnym gumowanym tworzywem sztucznym. Konstrukcja korpusu o klasie szczelności IP67, zapewnia ochronę wrażliwych elementów urządzenia przed wilgocią, kurzem a także przed uszkodzeniami mechanicznymi. IP67 to stopień ochrony, jaki powinien brać pod uwagę użytkownik chcący kupić wodoszczelne urządzenie. Takie oznaczenie jest informacją, że obudowa jest całkowicie wodo- i pyłoszczelna, a podzespołom w żaden sposób nie powinno zagrozić „krótkotrwałe zanurzenie w wodzie”.

Obrazek

Przednia strona boxa została wyposażona w znany zestaw - okrągły przycisk Fire, wyświetlacz i klawisze "+/-".
Gniazdo USB przeniesiono ze zwykłego dla niego miejsca, i umieszczono na boku moda. Dla zapewnienia szczelności, zabezpieczono je silikonową zatyczką.

Obrazek

Przykręcana pokrywa baterii została wyposażona w składany uchwyt - klucz.

Obrazek

Elektronika moda obsługuje wszystkie popularne tryby pracy, tj. VV, VW, Bypass i TC...,

Obrazek

... posiada wszystkie typowe rodzaje zabezpieczeń...

Obrazek

... i pozwala na dopasowanie koloru wyświetlacza do własnych preferencji.

Obrazek

Maksymalna moc urządzenia, to 100 watów. Do zasilania boxa można użyć jednego z trzech rodzajów baterii - 21700, 20700 i 18650. Akceptowany opór grzałki atomizera zawiera się w zakresie od 0,05 do 3,0 Om.

Obrazek

Wykonany ze stali nierdzewnej, barwiony na czarno atomizer...,

Obrazek

... wyposażony jest w Resin-owy drip tip, który doskonale kolorystycznie komponuje się z panelami bocznymi boxa.

Obrazek

Zdejmowany top cap skręca się o 90 stopni, odsłaniając w ten sposób szczelinę do uzupełniania liquidu.

Obrazek

Pojemność parownika – w zależności od zastosowanego szkła pyrex – odpowiednio 3,5 ml przy prostym i 5 ml przy typie bulb.
Dołączone do atomizera grzałki typu mesh, mają 0,15 i 0,3 Ω. Regulacja dopływu powietrza za pomocą pierścienia regulacyjnego.

Obrazek

Specyfikacja moda:

Wymiary: 91 x 48 x 29 mm (bez atomizera)
Materiał korpusu: stop cynku + tworzywo sztuczne + G10 lub Resin
Zasilanie: 1 x 18650/1 x 20700/1 x 21700
Moc wyjściowa: 5 - 100 W
Zakres napięcia: 0,5 - 8,0V
Prąd szczytowy: 40A
Tryb pracy: POWER, TC (NI200, SS, TI), TCR, tryb VV, tryb Bypass
Zakres temperatury: 200 ℉ - 600 ℉ / 100 ℃ - 315 ℃
Obsługiwana rezystancja: 0,05 - 3,0 Ω
Ochrona: niska / wysoka rezystancja, przegrzanie, zwarcie, niepoprawna biegunowość, przeładowanie / rozładowanie
Typ złącza: 510, pozłacane sprężynowe
Ekran: 0,91 " kolorowy

Atomizer:

Obrazek

Materiał korpusu: stal nierdzewna, barwiona
Typ atomizera: bezobsługowy
Grzałki: 0,15 / 0,3 Ω
Pojemność: 3,5 / 5ml
Średnica: 26 mm
Wysokość: 45 mm
Złącze: 510, pozłacane

First look:

Crash test :smile: :

Review:

Cena zestawu ok. 60,00 USD
Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości