Wrzutki...

Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzutki...

Postautor: slaviop » pt mar 01, 2019 8:40 am

Tommy Black pisze:Dobra, dość tego pączkowania! Jest piątek, początek dość intensywnego weekendu. Przyniosłem więc porządne śniadanie.

00śniadanko.jpg
Pora śniadaniowa czas karmienia ma się rozumieć. A ja jeść nie mogę. Nic oprócz leków przeciwbólowych...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Tommy Black » pt mar 01, 2019 7:27 am

Dobra, dość tego pączkowania! Jest piątek, początek dość intensywnego weekendu. Przyniosłem więc porządne śniadanie.

00śniadanko.jpg
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Tommy Black » czw lut 28, 2019 6:46 am

Ramses pisze:Tłusty czwartek to dzień w którym większość z nas objada się pączkami i faworkami.


Czas poszukać czegoś hmmm...mniej tuczącego.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Ramses » czw lut 28, 2019 6:45 am

Tłusty czwartek to dzień, w którym większość z nas objada się pączkami i faworkami. Trudno się zresztą dziwić - wszak taka okazja nie zdarza się zbyt często - a tłusty czwartek ma miano najsłodszego dnia w roku.

Obrazek

Tłusty czwartek wypada w ostatni czwartek przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. W tym roku obchodzimy go 28 lutego.

Obrazek

Przez wielu określany jest również mianem najsłodszego dnia w roku, w którym bezkarnie objadamy się najczęściej pączkami i faworkami.

Obrazek
Początkowo zamiast nadzienia, w pączkach ukryty był mały orzech lub migdał, a ten kto go znalazł miał mieć szczęście. Obecnie trudno znaleźć kogoś, kto odmówiłby sobie zjedzenia w tłusty czwartek choćby jednego pączka.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Tommy Black » śr lut 27, 2019 6:50 am

A może tak nie wychodzIć? Zostać w Salonie?

poczatek dnia.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzutki...

Postautor: slaviop » wt lut 26, 2019 11:27 am


Szacunek dla tego kto to zrobił. Lubię takie klimaty...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Ramses » wt lut 26, 2019 10:14 am

Tommy Black pisze:Tylko @
Awatar użytkownika
Ramses
, @Madzia oraz śledczy z Białegostoku, wiedzą dlaczego dałem dziś tę fotografię.

Panie,… skąd mnie takie rzeczy wiedzieć :wow:??? Do Łodzi daleko, do Hiroszimy jeszcze dalej, @Madzia pewnie zajęła już miejscówkę do obserwacji zorzy, a śledczy z Białegostoku nabrali wody w usta… niby dla dobra śledztwa :>: .
Wobec zaistniałych niedogodności, musiałem uruchomić swoją komórkę wywiadowczą. Na chwilę obecną agenci przekazali mi następujące informacje:

Wielka wyrwa pojawiła się w jednym z murów okalających plac przy ul. Zachodniej 82 (przy skrzyżowaniu z ul. Zieloną). Ze względu na wyjątkową szpetotę tego miejsca, które od lat wygląda jak po wybuchu bomby, zyskało ono niechlubną nazwę łódzkiej Hiroszimy. Dziura w ścianie to kolejny dowód na to, że określenie to wcale nie jest bezpodstawne.

Kolejny raport:
Obrazy najbardziej zbliżone do pejzażu ulicy Zachodniej po raz ostatni widziałem w Bośni kilka lat po zakończeniu działań wojennych. Wykastrowane z frontowych budynków, zrujnowane oficyny, stojące przy jednej z głównych arterii Łodzi, były wyrzutem sumienia kolejnych ekip rządzących miastem. 40 lat i nic.
Argumentów przeciw burzeniu "łódzkiej Hiroszimy" jest niemal tyle samo, co tych przemawiających za wysadzeniem jej w całości w powietrze. Trudno nie żywić obaw, że puste place pozostaną puste przez najbliższych kilka lat.

Kilka fotofrafii zrobionych z ukrycia:

Hiroszima po zburzeniu
Obrazek

Łódź – Zachodnia przed zburzeniem
Obrazek

Śledztwo trwa nadal. O jego postępach będę informował w specjalnych, tajnych raportach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Tommy Black » wt lut 26, 2019 7:02 am

Obrazek

Uwaga!

Tylko @
Awatar użytkownika
Ramses
, @Madzia oraz śledczy z Białegostoku, wiedzą dlaczego dałem dziś tę fotografię. Co nie znaczy że nie można usiąść i popaść w jakąś refleksję.
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Ramses » pn lut 25, 2019 6:59 pm

Kilka postów powyżej, wspomniana została pozycja wydawnicza "Poradnik na czas ucieczki". Zgłębiając temat w Internecie, natknąłem się na informację o dostępnym w sprzedaży wysyłkowej, drugim poprawionym wydaniu rzeczonego Poradnika.

Stare wydanie:
Tommy Black pisze:Obrazek

Nowe wydanie zostało uzupełnione o prezentację akcesorium, niezbędnego w wyposażeniu każdego uciekiniera. Prezentacji tej zabrakło w pierwszym wydaniu poradnika z powodu pośpiechu wydawnictwa Obisort i roztargnienia autora - Toma Ciamcy’ego.

Wydanie drugie:
Obrazek

"Przygotowanie do ucieczki według zaleceń z pierwszego wydania mojego poradnika, mogło wiele osób wpędzić w poważne kłopoty" - mówi Autor.
"Nasza opieszałość mogła zniweczyć plany uciekinierów, doprowadzając do fiaska ich przedsięwzięcia" - dodaje Wydawca.

Mając na uwadze dobro klientów, Tom Ciamcy wraz z Wydawcą złożyli swoim czytelnikom propozycję bezpłatnej wysyłki nowego wydania Poradnika. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z oferty, jest odesłanie nieaktualnego już egzemplarza starej publikacji.
Interwencyjnie, dla zapewnienia bezpieczeństwa czytelnikom którzy zdecydowaliby się na ucieczkę przed wymianą Poradnika i zapoznaniem się z jego treścią, Tom Ciamcy na swojej stronie internetowej zamieścił materiały uzupełniające zawarte w wydaniu drugim.

Przedruk materiałów uzupełniających:
► Pokaż Spoiler

Źródło: https://www.ksiazkaniewiedza.pl/

Miejmy nadzieję, że tym razem Autor o niczym nie zapomniał a osoby uciekające, stosując się do zaleceń Poradnika, swą ucieczkę zaplanują oraz przeprowadzą w sposób bezpieczny i w warunkach dużo bardziej komfortowych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Tommy Black » ndz lut 24, 2019 8:11 am

Unikam polityki jak tylko mogę ale czasem, nie mogę...

myd.jpg


tad.jpg


masp.jpg





















śmiech.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości