Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Anjinsan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:12:20
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Poznań
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Anjinsan » 18 mar 2019, 14:36:31

Witam.
Mam na imię Artur, mieszkam w Poznaniu, po 50-tce. Staż: 25 lat analogi, 9 lat EIN. Pomimo sporego stażu, z powodu posiadania dwóch lewych rąk i totalnie antytechnicznego umysłu, raczej nie będę zasypywał Was dobrymi radami i recenzjami, raczej będę czytał (choć, jak wynika z regulaminu, te trzy posty będę musiał nabić). Jeżeli już, to odezwę się czasem w dziale liquidów i aromatów, wśród których to czuję się bardziej pewnie. Cieszę się, że znajduję tutaj sporo znajomych nicków z Trawnika.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Anjinsan.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 18 mar 2019, 14:11:29

VapeLab pisze:(zgłaszam brak emotikonu z wizerunkiem Obcego vel Pasażera "Nostromo", proszę o naprawę tego rażącego zaniedbania i wysłania mi drogą pisemną zaświadczenia o wykonaniu zadania).


Nie mamy emoticona. Mamy ostnią fotografię. Proszę i ...nie dziękuj. ;)

Obrazek

Co do pisemnego wysłania...uczynimy to bez zbędnej zwłoki jeśli tylko znajdziemy zwłoki na których da się pisać! :wow:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Wampir z Pniew » 18 mar 2019, 13:52:57

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
Tak jest, użyłem niczym nieuzasadnionej nowoczesnej formy "wszem i wobec", zatem: wszem wobec i każdemu z osobna ;)
W kwestii głosów - niestety są to najczęściej głosy (ba! wrzaski!) żony, która wyzywa mnie za chaos, który zostawiam wszędzie tam, gdzie się pojawię :twisted:
Jeśli natomiast mówimy o dolnej odnodze wychodzącej z korpusu Szanownej Pani Maryny to chyba jednak to takie nasze polskie Yeti. Przecież nie możemy być gorsi :)
Na szczęście @
Awatar użytkownika
Ramses
widział i potwierdza zapewne. Pozostaje jeszcze do rozwiązania sprawa kręgów na polu ziemniaków i jesteśmy w domu (zgłaszam brak emotikonu z wizerunkiem Obcego vel Pasażera "Nostromo", proszę o naprawę tego rażącego zaniedbania i wysłania mi drogą pisemną zaświadczenia o wykonaniu zadania).
Konkludując, dzięki za przyjęcie! Nie zaśmiecam zatem tego miejsca, żeby inni się nie ewakuowali po przeczytaniu tych wszystkich wypocin :glaszcze:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 18 mar 2019, 13:32:16

VapeLab pisze:Dzień dobry wszem i wobec


Ten związek frazeologiczny ma prawidłową postać wszem wobec. I my tu za cholerę tej frazeologii nie możemy zrozumieć albowiem wobec wszego to my mało wobec.Ale nic to. :-P

VapeLab pisze:Mam nadzieję, że uda mi się wnieść trochę kolorytu tutaj, gdyż głosy podpowiadają mi, że nie muszę trzymać się tylko i wyłącznie swojego gratowiska


Ach więc Ty też slyszysz te głosy? :boje:

VapeLab pisze:Człek też czasem potrzebuje pogadać o tylnej części Maryny


O tak. Wiemy o tym. Ba, najczęściej o tym właśnie tu gadamy. Albo o idealnych grzałkach i liquidach. Ale to takie trochę rozmowy z dziedziny SF. Choć @
Awatar użytkownika
Ramses
podobno widział...

Obrazek

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 986
Rejestracja: 11 sty 2019, 23:02:24
Punkty reputacji: 17194
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 160 razy
Otrzymał podzięk.: 232 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Ramses » 18 mar 2019, 12:33:03

VapeLab pisze:Człek też czasem potrzebuje pogadać o tylnej części Maryny :cool:

No widzisz, a my czasem mamy ochotę pogadać o aromatach, ein i innych tego typu rzeczach, bo o różnych częściach Maryny, to gadamy na co dzień.
*wino*
Witaj w Salonie.
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Wampir z Pniew » 18 mar 2019, 12:12:01

Dzień dobry wszem i wobec :bender:
Mam nadzieję, że uda mi się wnieść trochę kolorytu tutaj, gdyż głosy podpowiadają mi, że nie muszę trzymać się tylko i wyłącznie swojego gratowiska :-P
Człek też czasem potrzebuje pogadać o tylnej części Maryny :cool:
Z pozdrowieniami!
Piotr
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 17 mar 2019, 15:49:21

xnHaZE pisze:Ciesze sie, ze znalazlem Salon Rozchmurzonych - z tego co widze to wspaniale miejsce w sieci gromadzace polskich waperow.


I są Oni tu w większości dobrowolnie, wyobrażasz sobie?

xnHaZE pisze:Jako, ze Brodacz wciaz nadaje - 'namowil' mnie na Wotofo Profile RDA - niedawno do mnie dotarl i ciesze sie jak dziecko z klockow LEGO.


Znaczy Rip przybył z klockami Lego czy ten Profile RDA?

xnHaZE pisze:Od jakiegos czasu zagladalem tutaj zaczerpnac wiedzy i opinii o sprzecie, naturalnym krokiem byla rejestracja, aby moc czasami dodac cos od siebie.


Słowo czasami, zastąpłbym słowem, codziennie. :-P

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
xnHaZE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 12 mar 2019, 18:49:57
Punkty reputacji: 14
Lokalizacja: DK
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: xnHaZE » 17 mar 2019, 15:43:02

Witam Wszystkich,

Mialem dluga przerwe w e-paleniu - wiele rzeczy sie zmienilo w branzy...
Ciesze sie, ze znalazlem Salon Rozchmurzonych - z tego co widze to wspaniale miejsce w sieci gromadzace polskich waperow.
Od jakiegos czasu zagladalem tutaj zaczerpnac wiedzy i opinii o sprzecie, naturalnym krokiem byla rejestracja, aby moc czasami dodac cos od siebie.

Jako, ze Brodacz wciaz nadaje - 'namowil' mnie na Wotofo Profile RDA - niedawno do mnie dotarl i ciesze sie jak dziecko z klockow LEGO.


Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 17 mar 2019, 08:27:04

bomba pisze:Witam Wszystkich. Jestem Radek, lat 39, wapuje od 2012. Salon przeglądam od dłuższego czasu (przez okno), czas zapukać i wejść do środka.


Spodziewaliśmy się Twojej rejestracji. Zaraz kiedy tylko Magda powiesiła darowane nam przez Koło Gospodyń Waperskich, nowe, stylowe zasłony z mesha.
Choć spodziewaliśmy się nieco bardziej "bombowej" ... :-P no ale ważne że jesteś w środku i zegar...no wiesz... :-P

Witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Demogorgon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 15 paź 2018, 01:27:05
Punkty reputacji: 4
Lokalizacja: Skoczów
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Demogorgon » 17 mar 2019, 01:51:18

Witamy bombowego kolegę :) Salon jest fajny.
Pomimo, że mało się tu udzielam a jestem obecny od jakiegoś czasu to wiele można się tu nauczyć i porozmawiać z fajnymi, pomocnymi i doświadczonymi ludźmi.
Vandy Vape Pulse 80w box squonk + ASMODUS C4 LP SINGLE COIL RDA + Wotofo Profile RDA

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 42 gości