Smok TFV8 Baby V2

Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Smok TFV8 Baby V2

Postautor: robert » śr mar 27, 2019 5:44 pm

....wszyscy mają mambę, mam i ja.
Tfu, miało być V2.
Fajnie i solidnie wygląda. Niestety ,dopiero nasączam grzałkę ,więc pierwsze odpalenie jutro.
Szkoda mi zepsuć nową grzałkę.
Patrzcie co to się porobiło? Ja wielbiciel ciumkaczy, 1 omowych grzałek i 14 W, zajeżdżam Shilda. Co będzie jak się dorwę do V2? Masakra.
Wracaj baranie do zagrody, nie dla ciebie górskie przygody.
Maciej
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 22, 2019 10:53 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: nieokreślona

Smok TFV8 Baby V2

Postautor: Maciej » sob mar 23, 2019 12:27 pm

robert pisze:Czy można gdzieś w Polsce kupić ten atomizer? Nigdzie nie widziałem, a Wy macie.


Ja kupiłem w Gdyni w iSmoking.
Mają w różnych kolorach i duży wybór grzałek...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Smok TFV8 Baby V2

Postautor: Haze » śr mar 20, 2019 9:33 pm

Jak chcesz @
Awatar użytkownika
robert
to mogę Ci odpalić moją sztukę (z paroma grzałkami), dla mnie za duży przeciąg ...
Obrazek
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Smok TFV8 Baby V2

Postautor: robert » śr mar 20, 2019 9:05 pm

Czy można gdzieś w Polsce kupić ten atomizer? Nigdzie nie widziałem, a Wy macie.
plastikk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 12:21 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Smok TFV8 Baby V2

Postautor: plastikk » śr mar 20, 2019 8:28 pm

Czy te grzałki S1/V2 i bulbglass są/jest już dostępne w PL?Bo chmurzenie na ciągłym dolewaniu nie uśmiecha mi się.Mam tą V2 - w mojej opinii atomizer lepszy niż taki Ello Duro ale...I tak Shielda nie przebija.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Smok TFV8 Baby V2

Postautor: Tommy Black » ndz mar 17, 2019 7:55 am

Haze pisze:wersję 2 od jedynki dzieli PRZEPAŚĆ.


Nigdy nie miałem jedynki bo trzymałem się z daleka od wszelkich smokowych Baby. Nie smokowych zresztą też. TFV8 V2 jest pierwszym Baby i to od razu bardzo udanym. Wraz z trzema otworami powietrznymi zmienił się też przepływ tego powietrza co ja wyraźnie zauważam, porównując choćby z dwuotworowym TFV12 Prince.Przy czym ja w obu atomizerach "jadę" na full throttle, bo tak lubię. :P

Haze pisze: jak spojrzeć na grzałki:to widać, że może być JAZDA


No nie da się ukryć. Zwłaszcza jeśli przeniesie się to spojrzenie z grzałki do V1 na grzałkę do V2.To jak dziś, porównać Mercedesa z z Williamsem. :-P

Haze pisze:jadąc na grzałce A1 otwory mam otwarte w POŁOWIE a przeciąg jest i tak WIĘKSZY niż na w pełni otwartym Shieldzie no i na razie jestem w okolicach 80 W i widzę, że grzałka dopiero się rozkręca... aż się boję


Tu jednak swoje robią też cztery Wicking Holes w tej grzałce a sam Smok uważa że A1 jest dla tych co lubią niższe moce... ;) i zaleca dla niej 90-130 W. Cenię Smoków za poczucie humoru i ja sobie jednak poprzestałem na marnych 65 W. Owszem, na 90 W nie było źle ale wyraźnie cieplejsza chmurka jakoś mi nie odpowiada. Na 120 W ten atomizer wymaga zmiany dripa... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Smok TFV8 Baby V2

Postautor: Haze » sob mar 16, 2019 8:11 pm

Ja tylko uzupełnię, że jeśli chodzi o chmurę (i przeciąg) to wersję 2 od jedynki dzieli PRZEPAŚĆ. Przy czym samo porównanie parowników:

Obrazek

niespecjalnie to zapowiada (chociaż rozmiar wlotów powietrza w v2 daje do myślenia, a są takie TRZY), ale jak spojrzeć na grzałki:

Obrazek

to widać, że może być JAZDA :mrgreen:. No i jest. Na razie powiem tylko, że jadąc na grzałce A1 otwory mam otwarte w POŁOWIE a przeciąg jest i tak WIĘKSZY niż na w pełni otwartym Shieldzie :wow: no i na razie jestem w okolicach 80 W i widzę, że grzałka dopiero się rozkręca... aż się boję :boje:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Smok TFV8 Baby V2

Postautor: Tommy Black » pn mar 11, 2019 7:47 pm

krogoth pisze:- Na grzałce v2 jest kreska "min" wypadająca w połowie zbiornika czyli realnie mamy 2ml do dyspozycji. Czyżby nie wyrabiał transport pomimo wielkich otworów w grzałce?


Tu nie tyle chodzi o sam transport co o równomierność nasączania grzałek nowej generacji. Zauważ że te grzałki mają nieco inną konstrukcję. Zbudowane są też z innej bawełny ułożonej w kilku warstwach i te warstwy pełnią różne role. Stąd konieczność ich w miarę równomiernego nasączania.Większość nowych grzałek Smoka, zwłaszcza tych do TFV12 Prince posiada takie oznaczenie wygrawerowane na grzałce.Kilkunastu waperów, ja również, zauważyło że poniżej tego oznaczonego poziomu liquidu, Prince dziwnie się zachowywał, przeciekał, zdarzało się dostać liquidem w usta.Po uzupełnieniu liquidu wszystko wracało do normy. Napisaliśmy o tym do Smoków i Oni się z tym zgodzili. A ja pisałem już o tym w Salonie przy okazji grzałek Smoków do TFV 12 Prince typu Dual Mesh i Triple Mesh.
krogoth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 26, 2019 10:20 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Smok TFV8 Baby V2

Postautor: krogoth » pn mar 11, 2019 7:38 pm

Dodam swoje "obserwacje" po dwóch dniach użytkowania na Aegis Legend z grzałką A1.

- Jakość wykonania bardzo dobra, zamknięcie szczelne.
- Bardzo dobry przeciąg.
- Pożera astronomiczne ilości liquidu, 3x szybciej od Shield'a z grzalką mesh od Smoka.
- Na grzałce v2 jest kreska "min" wypadająca w połowie zbiornika czyli realnie mamy 2ml do dyspozycji. Czyżby nie wyrabiał transport pomimo wielkich otworów w grzałce?
- Smak nie jest lepszy niż w Shield'dzie.
- Chmura bardzo solidna.
- Można spokojnie korzystać od 50W. Ja siedzę na 110.

Zestawiając z GV Shield z meshem od smoka, wygrywa dla mnie GV. Mniej pije, mniej prądu a chmura i smak na tym samym poziomie.

Zobaczymy jak będzie dalej, jak się grzałka dobrze wygrzeje.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Linek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: śr lut 13, 2019 7:39 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Smok TFV8 Baby V2

Postautor: Linek » pt mar 08, 2019 12:49 pm

No to poczekam na niego. :) Mam pierwszą wersje Baby i jestem zadowolony, wiec z chęcią przetestuję i tę :)
Asmodus Minikin V2 + Dead Rabbit RTA / Kyline M / Zeus X
Asmodus Luna + Profile RDA / Recurve
SMOK Nord

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość