Niezbędne i szybkie informacje...

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » pn kwie 08, 2019 10:41 pm

Garść informacji na szybko i wracam klepać papierzyska :(
- Halo dzisiaj wysłało paczkę w końcu, pewnie doleci gdzieś w okolicach czwartku,
- Atmos Lab zamówiony, pewnie w połowie przyszłego tygodnia gołąb pocztowy zrobi desant.

I na sam koniec obrazek podglądowy, przed chwilą sklepałem sobie testowo :)
Obrazek
Ostatecznie nic lepszego chyba nie wymyślę. Jak już wszystko ogarnę zabieram się za sample :) Przeraża mnie tylko 3 tysiące butelek, które leżą obok mnie, gdzie ja to upcham a co gorsza! Kiedy ja to wszystko obrobię :lol:
Nie macie serca :ed:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » ndz kwie 07, 2019 11:49 pm

lukiboss pisze:Łoo jak będą sample to zamawiam siatę ;)


Obiecuję zapakować w siatkę z Biedronki :lol:
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: lukiboss » ndz kwie 07, 2019 9:16 pm

Łoo jak będą sample to zamawiam siatę ;)
SX Mini G Class + Kylin M PRO
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » sob kwie 06, 2019 11:51 pm

@
Awatar użytkownika
Sixtysix
Oj będą :) Dzisiaj odebrałem drukarkę Dymo i próbuję jakoś sensownie ją ustawić, do tego testuję jak bardzo mogę operować clip artami logotypów na niej, żeby było czytelnie i nie wyglądało jak to w czym robi ten Pan ---> :mario: Na szczęście pomaga mi w tym Pan James Morgan, który twierdzi, że jest blendowanym Szkotem :twisted:

@
Awatar użytkownika
slaviop
- testerów to ja tu mam aż nadto :lol: Zresztą forumowicze radzą sobie 100 razy lepiej niż ja bym był w stanie to zrobić :cool:

@
Awatar użytkownika
salto
- Ogólnie najśmieszniejsze jest to, że kiedyś bym nie powiedział, że ktokolwiek spojrzy na 814. Ogólnie to jest wieeeelki przypadek, że je mam. Śmieszna historia bo dostałem nie swoje zamówienie (wtedy jeszcze kombinowałem z hurtowniami, żeby poszukać tego i owego zanim rzuciłem się bezpośrednio do producentów). Jak najbardziej będę uzupełniał 814 o kolejne pozycje oraz tworzył zapasy magazynowe. Na chwilę obecną funkcjonuję z nimi na zasadzie "zima zaskoczyła drogowców" :mrgreen:
Tak nawet w wolnej chwili mnie naszło, czy nie poprosić ich o coś bardziej przeznaczonego dla wschodniego odbiorcy, tylko nie wiem, czy by się nie obrazili...
South european oak blend with a turkish undertones
:ed:
Obrazek

No nic, w tym tygodniu koniecznie zamawiam Atmosa, bo już Grecy grożą, że od połowy kwietnia zaczynają przerwę świąteczną do końca tegoż miesiąca (podliczyłem ich przerwy to jest tego dobre ponad miesiąc, ach ten kryzys...).
Udanego weekendu zatem moi Drodzy, wracam katować drukarkę :cool:
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: salto » pt kwie 05, 2019 6:27 am

*OFFT* A ja wyszukałem obiecujące tytki:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: slaviop » pt kwie 05, 2019 5:29 am

Mogę zostać testerem. Mam pewne doświadczenie w recenzowaniu płynów...

Pisane mobilnie...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Sixtysix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: czw gru 27, 2018 4:30 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Sixtysix » pt kwie 05, 2019 2:58 am

Nooooo w końcu będą sampelki !!! *friends*
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » pt kwie 05, 2019 12:07 am

Jest prawie środek nocy a ja pozwoliłem sobie zakłócić ten spokój moim wpisem, a co mi tam! Nie ma spania *mrgreen*

Tak więc mały harmonogram na pierwszą część kwietnia, żeby było mniej więcej wiadomo - co? gdzie? kiedy? *shock*
- wczoraj (czyt. w czwartek) zamówiłem ostatecznie Halo (chwilę to potrwało ale przesyłkę policzyli mi tak, że chyba z tym kartonem przyszłoby całe poselstwo, dzieci sypałyby kwiaty, Minister od Niczego Istotnego przemówiłby do narodu a na koniec zagrał by koncert Rolling Stones, tak więc zmuszony byłem trochę ostudzić ich temperament *bicz* )
- w przyszłym tygodniu domawiam aromaty od Atmos Laba, w tym nieobecną ostatnio Bebecę :wow:
- na przełomie przyszłego tygodnia z jeszcze "przyślejszym" tygodniem domawiam Decadenty, bo chyba się jednak sprawdziły a to był tylko eksperyment 0:-)

Oczywiście w międzyczasie nie będę wspominał już o pomniejszych domówieniach, tutaj tylko była kwestia takich większych domówień, więc bez obaw!

Prócz tego wszystkiego zamówiłem dymodrukarkę do etykiet, parę tysięcy butelek 10 ml (hurra...) no i sami wiecie już zapewne o jaki dział chodzi :ed:
Przyznam szczerze, że do końca nie jestem zadowolony, miałem trochę inną wizję no ale jakoś nie chce się ziścić, tak więc nie wybrzydzając już więcej
i nie przedłużając tej gehenny poszedłem na kompromisy. Zanim się z tym wszystkim uporam (pogonię również żonę co by się nie nudziła za bardzo) to jeszcze trochę czasu minie, ale na ten moment możecie być spokojni, bo podstawowe materiały udało się załatwić :P
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » wt kwie 02, 2019 10:54 pm

Bardzo dziękuję @
Awatar użytkownika
Tommy Black
oraz moderatorom za mój kąt :cool:
Wszystko nadal w stanie deweloperskim, jeszcze czuć świeży tynk, choć już widzę fuszerkę, o tam! :lol:
No nic, jak już ogarnę się na ten miesiąc to zaczynam dłubać ale najpierw parapetówka :bender:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Tommy Black » wt kwie 02, 2019 8:26 am

Obrazek

Piotr i Vapelab w końcu w pełnej krasie Salonu z osobną sofą. A co? Zasłużyli sobie a i my zasłużyliśmy na taki Dział. :-P

Jak będzie to wyglądało to zależeć będzie teraz od Piotra i moderatorów, bo Oni będą musieli jakoś poukładać te klocki. Co pewnie zajmie im trochę czasu. Prosimy więc o wyrozumiałość.
Sądzę że ten post i kilka innych które się zapewne tu pojawią, w odpowiednim momencie znikną.

A więc niechaj będzie aromatycznie... *wino*

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości