Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Glorrow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: pn kwie 08, 2019 8:25 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Glorrow » ndz kwie 21, 2019 9:20 pm

Na swoim przykładzie powiem, że jak mam głowę w chmurce, to smutny jestem. :(
Ale jak głowa w chmurach, to od razu mi wesoło.
*mrgreen* *czajniczek*

Witaj na Salonach w Salonie.
:czajniczek: Thelema Solo 100W + ReCurve RDA
Kiedyś (chronologia odwrócona):
Aegis Solo + Intake RTA
Teslacigs Poker 218W + ZEUS X
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » czw kwie 18, 2019 6:17 pm

andy69 pisze:Dziekuję za miłe powitanie :) Jest mi miło, że Ktoś się pofatygował i skrobnął literki... dziekuję :) Już dawno miałem rzucić palenie, ale nie mogłem bez "zamiennika "....i co - ten maluch cuAIO jest ok. Smak ok, chmurka ok...ja pale wapuję jako MTL i daję radę. Jestem zadowolony, ale...mało ma energii..i mało "herbatki"... ale cóż, może coś zmienię ...choć nie mam pomysłów, na co zmienić. Pozdrawiam serdecznie Salonowców :)


Witam imiennika, czuj się tutaj jak u siebie w domu albo jeszcze lepiej, spotkasz tu samych przyjaznych ludzi, sympatycznych i inteligentnych, normalnych i zakręconych :D :D, jedno jest pewne wszyscy mamy głowy w chmurkach a niektórzy w chmurach;-)
Awatar użytkownika
andy69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 13, 2019 7:29 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: andy69 » czw kwie 18, 2019 4:06 pm

Dziekuję za miłe powitanie :) Jest mi miło, że Ktoś się pofatygował i skrobnął literki... dziekuję :) Już dawno miałem rzucić palenie, ale nie mogłem bez "zamiennika "....i co - ten maluch cuAIO jest ok. Smak ok, chmurka ok...ja pale wapuję jako MTL i daję radę. Jestem zadowolony, ale...mało ma energii..i mało "herbatki"... ale cóż, może coś zmienię ...choć nie mam pomysłów, na co zmienić. Pozdrawiam serdecznie Salonowców :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr kwie 17, 2019 12:47 pm

andy69 pisze: Na wstępie napisze ze nie jestem vaperem...ja tylko rzucilem palenie i kupilem CuAIO ot wszystko...


Jestes prekursorem nowej metody rzucania palenia! Brawo! :brawo:
Obrazek
Czyli można? Można! Wystarczy kupić jakieś fajne zasialnie z atomizerem, postawić na biurku, od czasu do czasu odkurzyć, pooglądać coś na YT, popatrzeć, odkurzyć...super!

andy69 pisze:...ogólnie trochę się zainteresowałem tematem e - papierosów.


Bardzo słusznie.Tu są w większości praktycy.Wszysy chmurzą. Brakuje nam teoretyków. Jak wiadomo teoria jest niezbędna.Przy umiejętnie podanej i przyswojonej teorii nie trzeba już nawet praktykować.To się najlepiej sprawdza w kraju gdzie pannuje surrealizm, czyli u nas.Prosty przykład:
Pytanie: Ilu surrealistów potrzeba, żeby wymienić żarówkę?
Odpowiedź: Trzech. Dwóch trzyma żyrafę, a trzeci siedzi w wannie.

Witaj zatem w wannie w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
andy69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 13, 2019 7:29 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: andy69 » śr kwie 17, 2019 12:38 pm

Witam. ;)
Na wstępie napiszę, ze nie jestem vaperem... ja tylko rzuciłem palenie i kupiłem Joyetech CuAIO, ot wszystko. Oczywiście zacząłem dużo na te tematy oglądać na YT i ogólnie trochę się zainteresowałem tematem e-papierosów. Pozdrawiam i życzę duuuuużej chmury. *yes*
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Pelikan2 » ndz kwie 14, 2019 1:51 pm

Matrosky pisze:Siemanko, jestem Damian, 24 lata. Zaczynałem od jakiś tam egonów x lat temu, a teraz jadę na Smoant Cylon + TFV12 Prince, a od jutra z Intake RTA. Długi czas leciałem hybrydowo, próbowałem też IQOSa, ale jednak to szajs. Od tygodnia znowu tylko EIN.

Witaj
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz kwie 14, 2019 1:36 pm

Matrosky pisze:Siemanko, jestem Damian, 24 lata. Zaczynałem od jakiś tam egonów x lat temu, a teraz jadę na Smoant Cylon + TFV12 Prince, a od jutra z Intake RTA. Długi czas leciałem hybrydowo, próbowałem też IQOSa, ale jednak to szajs. Od tygodnia znowu tylko EIN.


Wstęp jak u braci Grimm... :)
W pewnym mieście, gdzie tęcza kończy się a zaczyna nowy świat, dawno temu młody rycerz porzucił krnąbrne egony i wspólnie z robotem Cylonem oraz 12 Księciem TFV, poprzez hybrydową krainę, walcząc ze śmierdzącym iQosem herbu Szajs, dotarli do Salonu, gdzie panuje tylko ein oraz jasna strona mocy. Nawet sceny nabijania na pal i łamania kołem członków drużyny Big Tobacco, pokazane są na najwyżej malowanych freskach. Nikt tu tak wysoko głowy nie nosi więc hektolitry czerwonej farby nie robią wrażenia.Zresztą, chyba nie mieliśmy czerwonej...to nie jest istotne i tak nie było u nas nikogo podobnego choćby, do Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni. No ale teraz skoro już jesteś...

Pamiętaj że teraz jesteś z Salonu! No i witaj w tym Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Matrosky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 6:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Matrosky » ndz kwie 14, 2019 12:38 pm

Siemanko, jestem Damian, 24 lata. Zaczynałem od jakiś tam egonów x lat temu, a teraz jadę na Smoant Cylon + TFV12 Prince, a od jutra z Intake RTA. Długi czas leciałem hybrydowo, próbowałem też IQOSa, ale jednak to szajs. Od tygodnia znowu tylko EIN.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: slaviop » ndz kwie 14, 2019 10:45 am

Ja przywitam wszystkim tradycyjnym powiedzeniem - Aloha...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz kwie 14, 2019 10:43 am

Gajos1000 pisze:Żądny wiedzy natknąłem się na Salon gdzie znalazłem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania...


I Nie mogło się stać inaczej, aczkolwiek zostało jeszcze najważniejsze pytanie: Wielkie pytanie o życie, wszechświat i całą resztę.
Z angielskiego: Ultimate Question of Life, the Universe and Everything.
„Wielkie pytanie” zostało zadane przez wybitnie inteligentne istoty z innego wymiaru bardzo zblżonego do Salonu.Jest to wszystko opisane w jednej z książek Douglasa Adamsa pt. "Autostopem przez galaktykę".Książki Adamsa są równie pasjonujące jak Salon ale nie ma tam tylu odpowiedzi.

A póki co witaj w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości