Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 23 kwie 2019, 11:07:04

jamrug pisze:Czyli studiowanie filologii angielskiej jednak pozostawia trwały ślad w psychice...


Even more durable in the form of written words, even on the walls ... O papierze nie wspomnę bo oszczędzamy róże żeby rosnąć mogły lasy. ;)
Awatar użytkownika
jamrug
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:29:01
Punkty reputacji: 21
Lokalizacja: Podkarpacikejszyn
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: jamrug » 23 kwie 2019, 10:47:39

Dziękuję za miłe powitanie ciesząc się faktem bycia częścią społeczności o tak wyróżniającej się (in plus!) kulturze dyskusji ;)

Tommy Black pisze:
jamrug pisze: Krótki rys historyczny


Ano rzeczywiście był krótki, taki angielski typowy historical overview. ;)


Czyli studiowanie filologii angielskiej jednak pozostawia trwały ślad w psychice... :lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 23 kwie 2019, 08:38:28

jamrug pisze: Krótki rys historyczny


Ano rzeczywiście był krótki, taki angielski typowy historical overview. ;)

jamrug pisze:Obecnie powrót do analogów już na pewno mi nie grozi...


Człowiek, jak powiadają mądre ludzie, jest najgroźnieszy sam dla siebie.Od łacińskiego devolutio powrót jest działaniem i skutkiem powrotu.
Skutek jest w Salonie zakazany. Nie jakikolwiek skutek ale ten akurat czyli powrót do palenia papierosów.A rozważałeś kiedyś powrót pod gilotynę?

jamrug pisze:Ten zestaw jest ze mną do dziś ale od czasu do czasu "skaczę w bok" jeśli chodzi o atomizery.


Wyposażenie tego zdania w trzy wyrazy następujące po "jeśli" czyni Cię człowiekiem pragmatycznym i myślącym a nadto ostrożnym i może nawet przewidującym.
– Napijesz się wódki? – pyta Rosjanin przyjaciela.
– Nie, bo za tydzień mam ważne spotkanie.

Witaj zatem w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2377
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3067
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 261 razy
Otrzymał podzięk.: 137 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » 23 kwie 2019, 07:44:21

Witam nowego kolegę, fajnie się przywitałeś,na naszym forum znajdziesz nie tylko informacje dotyczące ein ale również inne tematy interesujące naszą społeczność. Co do sprzętu którego używasz, nikt tu nie będzie nikogo krytykował ani się naśmiewał, każdy ma swoje preferencje i chmurzy na tym co lubi. Pozdrawiam i zachęcam do czynnego udziału na forum.
Awatar użytkownika
jamrug
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:29:01
Punkty reputacji: 21
Lokalizacja: Podkarpacikejszyn
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: jamrug » 22 kwie 2019, 22:53:17

Witam!
Jakiś czas czytam forum i zdecydowałem się zarejestrować. Jeśli będę miał coś ciekawego do wniesienia w danej kwestii, to z chęcią to zrobię ;) Krótki rys historyczny: chmurzę od około 3 lat, zaczynałem od egona "Vivo", bez zamiaru rzucenia fajek, chciałem spróbować co to w ogóle jest. Spodobało się, aczkolwiek czasami przyjmowałem nikotynę hybrydowo. Obecnie powrót do analogów już na pewno mi nie grozi :) Następnie upodobałem sobie sticki od Joyetecha: AIO i CuAIO D22 po czym złożyłem sobie zestaw, który może wielu forumowiczów nieco przerazić, tudzież rozbawić, ale na moje potrzeby, na ten moment jest po prostu idealny. Mowa o starym, dobrym Cuboidzie 150W na ArcticFoxie/MyEvic (wciąż nie mogę się zdecydować, który soft wolę skacząc z jednego na drugi), oraz czajniku od... Volish Alpha. Dlaczego ten atomizer? Bo w przeciwieństwie do kitu, w którego skład wchodzi, na boxie zachowuje się lepiej niż dobrze, fajnie oddaje smak i nie powoduje zawału u przewrażliwionych domowników zbytnią objętością chmury - rozsądny czajnik, którego jedyną wadą jest konieczność napchania kabzy koncernowi BAT przy jego kupnie. Za to w sytuacji awaryjnej grzałki kupię wszędzie, również w 30 tysięcznej mieścinie gdzie mieszkam. Ten zestaw jest ze mną do dziś ale od czasu do czasu "skaczę w bok" jeśli chodzi o atomizery. Co będzie później, czas pokaże, na ten moment kusi Smok Morph 219, na którego dostępność w PL czekam. Tymczasem kończę przydługawy wywód, ale jak pewnie zdążyliście zauważyć o sprzęcie mogę gadać godzinami ;) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i... nie zjedzcie mnie za tą Alphę, naprawdę lubię ten czajnik.
Awatar użytkownika
Glorrow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 08 kwie 2019, 22:25:37
Punkty reputacji: 20
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Glorrow » 21 kwie 2019, 23:20:49

Na swoim przykładzie powiem, że jak mam głowę w chmurce, to smutny jestem. :(
Ale jak głowa w chmurach, to od razu mi wesoło.
*mrgreen* *czajniczek*

Witaj na Salonach w Salonie.
:czajniczek: Thelema Solo 100W + ReCurve RDA
Kiedyś (chronologia odwrócona):
Aegis Solo + Intake RTA
Teslacigs Poker 218W + ZEUS X
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2377
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3067
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 261 razy
Otrzymał podzięk.: 137 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » 18 kwie 2019, 20:17:52

andy69 pisze:Dziekuję za miłe powitanie :) Jest mi miło, że Ktoś się pofatygował i skrobnął literki... dziekuję :) Już dawno miałem rzucić palenie, ale nie mogłem bez "zamiennika "....i co - ten maluch cuAIO jest ok. Smak ok, chmurka ok...ja pale wapuję jako MTL i daję radę. Jestem zadowolony, ale...mało ma energii..i mało "herbatki"... ale cóż, może coś zmienię ...choć nie mam pomysłów, na co zmienić. Pozdrawiam serdecznie Salonowców :)


Witam imiennika, czuj się tutaj jak u siebie w domu albo jeszcze lepiej, spotkasz tu samych przyjaznych ludzi, sympatycznych i inteligentnych, normalnych i zakręconych :D :D, jedno jest pewne wszyscy mamy głowy w chmurkach a niektórzy w chmurach;-)
Awatar użytkownika
andy69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2019, 21:29:01
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: andy69 » 18 kwie 2019, 18:06:55

Dziekuję za miłe powitanie :) Jest mi miło, że Ktoś się pofatygował i skrobnął literki... dziekuję :) Już dawno miałem rzucić palenie, ale nie mogłem bez "zamiennika "....i co - ten maluch cuAIO jest ok. Smak ok, chmurka ok...ja pale wapuję jako MTL i daję radę. Jestem zadowolony, ale...mało ma energii..i mało "herbatki"... ale cóż, może coś zmienię ...choć nie mam pomysłów, na co zmienić. Pozdrawiam serdecznie Salonowców :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 17 kwie 2019, 14:47:11

andy69 pisze: Na wstępie napisze ze nie jestem vaperem...ja tylko rzucilem palenie i kupilem CuAIO ot wszystko...


Jestes prekursorem nowej metody rzucania palenia! Brawo! :brawo:
Obrazek
Czyli można? Można! Wystarczy kupić jakieś fajne zasialnie z atomizerem, postawić na biurku, od czasu do czasu odkurzyć, pooglądać coś na YT, popatrzeć, odkurzyć...super!

andy69 pisze:...ogólnie trochę się zainteresowałem tematem e - papierosów.


Bardzo słusznie.Tu są w większości praktycy.Wszysy chmurzą. Brakuje nam teoretyków. Jak wiadomo teoria jest niezbędna.Przy umiejętnie podanej i przyswojonej teorii nie trzeba już nawet praktykować.To się najlepiej sprawdza w kraju gdzie pannuje surrealizm, czyli u nas.Prosty przykład:
Pytanie: Ilu surrealistów potrzeba, żeby wymienić żarówkę?
Odpowiedź: Trzech. Dwóch trzyma żyrafę, a trzeci siedzi w wannie.

Witaj zatem w wannie w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
andy69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2019, 21:29:01
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: andy69 » 17 kwie 2019, 14:38:59

Witam. ;)
Na wstępie napiszę, ze nie jestem vaperem... ja tylko rzuciłem palenie i kupiłem Joyetech CuAIO, ot wszystko. Oczywiście zacząłem dużo na te tematy oglądać na YT i ogólnie trochę się zainteresowałem tematem e-papierosów. Pozdrawiam i życzę duuuuużej chmury. *yes*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 60 gości