Aromaty z vapelab.pl

Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw kwie 25, 2019 11:44 am

@
Awatar użytkownika
Haze
- Oddaje Ci hołd i masz tutaj rację :) El Toro to jednak klasa sama w sobie, niemniej jednak kiedyś, daaawno daaawno temu, kupowało się liquidy za 20 zł za 10 ml i do dziś są takie miejsca, gdzie można takie spotkać :lol: Ale przy aktualnej przepustowości naszych parowników, jest to chyba tylko dodatek co by popufać sobie przy kominku podczas jakieś doniosłej okazji raz na rok. Jeśli chodzi natomiast o Berto, to jest wybredny, czasami jak księżniczka, w sumie niech się poobraża - @
Awatar użytkownika
bertoVapes
:lol:

Dzisiaj rano dzwonili do mnie z Hellasa i tak się zastanawiali, czemu mam tak niską cenę na nie. Na szczęście sytuacja opanowana, powiedziałem, że to tylko kwestia dopasowania ceny do rynku i statystycznie (bla bla bla)... Czasami nie lubię jak traktują nas jako część Europy, bo wtedy myślą, że u nas są szklane domy już a każdy ma willę z basenem :lol:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » śr kwie 24, 2019 11:09 pm

Panowie, NETy to jest HARDKOR :mrgreen: o Tabakowni pisałem mi. TUTAJ, i dodam tylko, że nawet powszechnie znany tytoniowy MANIAK ;) Berto uznał, że mu "nie podeszły" (TUTAJ).
Powiedzmy sobie szczerze: na dzień dzisiejszy JEDYNĄ marką, która robi liquidy zbliżone do prawdziwego, aromatyzowanego tytoniu jest Absolute Toro, ich Cigarillos potrafi zwalić z nóg :D Tylko kto u nas kupi liquid po 25zł za 10ml??
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » śr kwie 24, 2019 10:27 pm

@
Awatar użytkownika
salto
No jedyny minus jest taki, że latem się nie wysmarujesz nim zamiast płynu do opalania :)
Też odnoszę przy okazji takie wrażenie, że jest to właśnie taka swoista hybryda, przy czym mi właśnie odpowiada coś takiego. Same NETy jednak dla mnie osobiście są za ciężkie, stąd Hellas fajnie łagodzi te wszystkie niuanse. Jeśli chodzi o NETy to może kiedyś uda się wziąć te na mały stock -> La Tabaccheria. Ale to ze spokojem, w tym temacie poproś Haze co by polecił, gdyż krąży legenda, że w jego piwnicy znajdują się beczki z NETami :twisted:
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » śr kwie 24, 2019 2:59 pm

Wyczerpuje dobitnie, dzięki (!) @VapeLab :beer:. Tym samym Lacky Straike został moją ulubioną tytoniówką.

Oraz zacząłem rozglądać się za innymi tzw. NET-ami, poczynając od innych Heliasów. To chyba nawet formalnie jest hybrydą NET-a (absolutu) i "normalnego" liquidu, innymi słowy absolutem po tunningu.

PS Nowy SDS, z odnośnikami numerycznymi do bazy Chemical Abstracts Service, jest bardzo czytelny.
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » śr kwie 24, 2019 11:40 am

@
Awatar użytkownika
salto
@
Awatar użytkownika
Haze
No i mam odpowiedź od Hellasa :) Nie wiem czy wyczerpuje temat ale mam nadzieję, że w jakiś stopniu tak:
Hello Piotr,

We have received your request for the flavor Lacky Straike.
According to the CLP Regulation this mixture classified with the following hazard statements:
Η225 Highly flammable liquid and vapour( ghs02 flame)
Η302 Harmful if swallowed,(ghs07 exlamation mark)
Η310 Fatal in contact with skin.( ghs06 skull and crossbones)
Η412 Harmful to aquatic life with long lasting effects.( no pictogram)


The mixture is classified as fatal for skin by Fats and Glyceridicoils, tobacco seed (5,91%)( CAS 8037-19-2) and not from smoke ketone.
For this reason the pictogram skull and crossbones is obligatory.
You can find the attached safety data sheet with the content of all ingredients.

Should you have any question, do not hesitate to contact us
Thank you.

Klimentia Kordonouri
Lab eCig Hellas


Tutaj raz jeszcze SDS, który mi podesłali, może zrobili jakąś aktualizację? Hmmm...
SDS - Lacky Strike - eCig Hellas

Pozdrawiam i byle do weekendu :bender:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt kwie 23, 2019 12:28 am

Drodzy Koledzy, zacznę od kwestii greckiej - odpowiedź z ich strony trochę potrwa, Atmos Lab zrobił sobie na przykład 2 tygodniowy urlop świąteczny a Hellasi nie mogą być bierni w swojej narodowej tradycji więc zapewne zrobili sobie 3 tygodnie wolnego, za resztą zapłaci Unia :lol:

W kwestii historii powiem szczerze, że nigdy się nie spodziewałem, że mi się przyda praktycznie :mrgreen: A niby skąd pojawiły się tak szybko najnowsze wypociny od Halo w styczniu? Godziny rozmów z ówczesnym przedstawicielem handlowym z Rumunii i bynajmniej nie o aromatach ale o dyktaturze Ceaușescu, stosunku do Mołdawii i takie tam a przy okazji załatwiło się preorder :cool: Właściwie niewiele jest firm, z którymi nie poruszam tych kwestii, tu się o coś człowiek zaczepi, to coś innego i jakoś tak przyjemniej się gada :lol: Jedynie 814 nie ucieszyło się na polecenie z mojej strony zrobienia nowej serii Ius Primae Noctis, gdyż tyle pamiętam z historii wczesnośredniowiecznej Francji (czy tam państwa Franków) :-P Tak więc lata spędzone na studiowaniu nie poszły na marne :ed:

A jeśli chodzi o moje pozaziemskie powiązania to jest ich sporo. Osobiście pochodzę z czarnej dziury, przy czym inaczej to wygląda w rzeczywistości niż na ostatnich zdjęciach opublikowanych tu i tam (zdjęcie przedstawia jedynie wejście od zaplecza a że ciemno i brudno? Gomorra i jej neapolitański system wywozu śmieci dotarł również i do nas) :twisted:
Niestety na chwilę obecną jednak system mi się zawiesił i mam wirusa, tak więc najbliższe dni spędzę na leczeniu się przy pomocy strukturyzatora wody, odwiedzeniu kółka scjentologicznego żeby sprawdzić jak tam moje thetany oraz wysłuchiwaniu żony jaki jestem nieprzydatny w tej chwili a to tylko walka o życie :lol: A gdyby potrzebny był Wam algorytm życia to szybko coś machniemy w html'u, wszak to on odpowiedzialny jest za funkcjonowanie każdej żywej istoty na ziemi. No to zaczynamy: <p align="center" ... (ach te podstawówki lat 90-tych, gdy komputery były na pokaz a informatyka polegała na pisaniu w zeszycie formułek)...

No to podsumowując: Święta, Święta i po Świętach :mrgreen: Dobrej nocki zatem, lecę przyjąć morfinę, potajemnie ukraść coś z lodówki, poczytać i do spania 0:-)
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » pn kwie 22, 2019 9:53 pm

Haze pisze:@VapeLab, powziąłem poważne podejrzenie, że jesteś ... kosmitą

To ma sens! Nie potrzbuje snu; śledzi zamówienia, pakuje przesyłki, pisze sms-y, pisze na forum, korespnduje z dostawcami, robi sample, ..., ogólnie robi zbyt dużo rzeczy na raz jak na dwie ręce oraz jedną parę, sterowanych synchronicznie oczu; być może namnaża się przez podział i jest ich tam już kilkunastu; oraz wszyscy o nim słyszeli, ale nikt go nie widział. Twoja hipoteza @
Awatar użytkownika
Haze
wiele wyjaśnia. Dodatkowo, mając na uwadze to, kiedy powstał sklep oraz
https://www.youtube.com/watch?v=PYxhxUik5PY
wszystko zaczyna się jakoś "dziwnie" dodawać do siebie.

VapeLab pisze:A tak na poważnie, to zobaczymy czy uda się uzyskać jakąś nową wiedzę w tym zakresie.

To jest teraz zupełnie nieistotne. Kolego @VapeLab, na pewno już analizowałeś nasze książki do biologii, więc zpaytam wprost. Czy Twój program DNA opiera się na podobnych mechanizmach jak nasz? Pytam, bo my tu jeszcze - nie tylko w Salonie - nie wiemy, czy algorytm Życia jest uniwersalny.

:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » ndz kwie 21, 2019 11:41 pm

VapeLab pisze:... zobaczymy czy uda się uzyskać jakąś nową wiedzę w tym zakresie. O odpowiedzi ze strony producenta niezwłocznie powiadomię Szanowne Grono.

@VapeLab, powziąłem poważne podejrzenie, że jesteś ... kosmitą :mrgreen: Standardowa odpowiedź na takie wątpliwości brzmi: "produkt dopuszczony do obrotu więc spadaj" ;) Duże uznanie :beer:

VapeLab pisze:... ale jednak to historia jest nauczycielką życia :mrgreen:.

Taa, tylko że NIKT się z niej nie uczy (poza paroma wybitnymi wyjątkami).

PS. A Grecy jak to Grecy, odpowiedzą Ci nigdy...
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » ndz kwie 21, 2019 8:50 pm

@
Awatar użytkownika
salto
Właśnie na czaszkę nie zwróciłem uwagi *shock* Przyznam szczerze, że dość sporo związków musiało zostać wyeliminowanych przez uprzednią ustawę tak więc zgodnie z tym co napisałeś, jest w tym jakiś haczyk.. Pytanie jaki? MSDS nie zawsze do końca rozwiewa wszelkie wątpliwości i tu się zgadzam, tak więc niech się wypowie producent. Zatem za chwilę napiszę do Hellasów i pewnie jak to Grecy kiedyś tam odpiszą :lol: A tak na poważnie, to zobaczymy czy uda się uzyskać jakąś nową wiedzę w tym zakresie. O odpowiedzi ze strony producenta niezwłocznie powiadomię Szanowne Grono. Faktycznie, technicznie jest wykonany perfekcyjnie, szkoda tylko, że musieli coś dodać nieokiełznanego i szkoda, że tym czymś nie mogła być po prostu nikotyna ;) Zatem dość marudzenia, zaraz skrobnę list i ślę gołębia w kierunku Jugosławii.

@
Awatar użytkownika
Haze
Też mam wrażenie, że ten Pan wyżej coś kręci :twisted: Skończyłem biol-chem w liceum (raczej za karę) ale kompletnie nie przypominam sobie takich tematów tym bardziej, że "facetka" (nie wiem, czy to określenie w tych czasach jest poprawne politycznie) od chemii raczej należała do tych mniej ugodowych, że tak to elegancko ujmę. A tak przy okazji przypominam, że może majma/chemia/fizyka/przysposobienie obronne jest/są królowymi (matkami etc.) nauk ale jednak to historia jest nauczycielką życia :mrgreen: (ech tyle lat studiów a ja tu aromaty ludziom wciskam :lol: ).

No nic, lecę pisać i pakować, może do rana nie wypluje płuc, bo mi się zapalenie oskrzeli za karę przyplątało :ble:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » ndz kwie 21, 2019 7:59 pm

salto pisze:Nie, ale uważałem w szkole na chemii.

Jasne jasne :mrgreen: to powiedz mi w jakiej szkole (nie mówię o studiach) uczą o odrywaniu grup karbonylowych od aldehydu? Poślę tam swoje dziecko :smile: W końcu Chemia to matka wszystkich nauk... jakby powiedzieli chemicy. Fizycy powiedzą to samo o Fizyce, a jak jeszcze w okolicy znajdzie się jakiś matematyk to będzie dym taki, że klękajcie kibole Legii :lol:
No ale to jakby trochę off-top...
Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości