Inawera czyli bazy i aromaty

Specjalna salonowa sofa dla firmy Inawera
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: Raz2trzy » wt kwie 30, 2019 8:22 am

Eh szkoda *merytoryczny komentarz*
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: inawera » wt kwie 30, 2019 8:20 am

Raz2trzy pisze:Świetny pomysł. Popieram. Od siebie tylko dodam, że warto byłoby zapanować nad chaosem na stronie www. Obecnie jest 170 aromatów i są wrzucone do jednego worka. Podział na tytonie, owoc pojedynczy, mieszanki owocowe i desery ułatwiłby wybór.


Temat strasznie drażliwy. Blisko dwa lata trwa "produkcja" nowego sklepu i ponad rok jak użeramy się z firmą informatyczną.
Takiego zwykłego sklepu działającego na prostych platformach już nie chcemy. Nowy sklep ma współpracować z programem XL Comarchu.
Pozdrawiam.
Irek.
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: inawera » wt kwie 30, 2019 8:19 am

Pelikan2 pisze:
Raz2trzy pisze:Moim zdaniem warto by było przemyśleć wariant powiększenia objętości butelek 100 ml baz, tak aby miały tam 20-30ml wolnego miejsca na dolanie bazy z mg oraz zakropienie aromatem.


Nie powiększymy pojemności 100 ml butelek bo jak pisałem powyżej koszt nowej formy to wydatek ponad 100.000 zł.
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: inawera » wt kwie 30, 2019 8:13 am

iron64 pisze:Szczerze powiem, że na sofę Inawery czekałem. Kupuję w Inawerze od dawna i jestem wierny, chociaż to może złe słowo, pasują mi te produkty. Można sobie ekperymentować. Ale często trafiam na tak zablokowane pojemniki, że muszę je rozcinać. Wiem, czytałem, początkowe partie blebleble, ale to zdarza się przy każdym zamówieniu, nawet ostatnim z tego miesiąca. Morning Raina nie mogę odkręcić, muszę rozcinać flaszkę. Może czas najwyższy coś z tym zrobić?


Za mocno zakręcone butelki przepraszam. Produkujemy je w dwu różnych zakładach, w dwóch niby jednakowych formach, ale niestety są niewielkie różnice. Lubelskie butelki są o ułamek milimetra większe stąd problem nie dopasowania ich od nakrętek produkowanych w drugiej firmie. Form poprawiać nie będziemy. Jest to wydatek ponad 100.000 zł za formę.
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: inawera » pt kwie 26, 2019 10:21 am

Dziękuje Tomkowi za stworzenie naszego subforum i możliwość kontaktu z Wami.
Dzisiaj jeszcze nie mam czasu na odpowiedzi na Wasze posty.
Postaram się na początku przyszłego tygodnia zacząć odpisywać.
Pozdrawiam.
Irek Gęca.
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: Pelikan2 » pt kwie 26, 2019 9:25 am

Raz2trzy pisze:Moim zdaniem warto by było przemyśleć wariant powiększenia objętości butelek 100 ml baz, tak aby miały tam 20-30ml wolnego miejsca na dolanie bazy z mg oraz zakropienie aromatem.

Świetny pomysł. Popieram. Od siebie tylko dodam, że warto byłoby zapanować nad chaosem na stronie www. Obecnie jest 170 aromatów i są wrzucone do jednego worka. Podział na tytonie, owoc pojedynczy, mieszanki owocowe i desery ułatwiłby wybór.
Obrazek
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: Raz2trzy » pt kwie 26, 2019 7:44 am

Moim zdaniem warto by było przemyśleć wariant powiększenia objętości butelek 100 ml baz, tak aby miały tam 20-30ml wolnego miejsca na dolanie bazy z mg oraz zakropienie aromatem. Moim zdaniem było by to mega komfortowe dla użytkowników, bo nie trzeba kombinować z innymi naczynami. Sam osobiście używałem inawerowskiej bazy, jednak gdy zobaczyłem bazę jakiejś nieznanej mi marki z odpowiednią ilością miejsca, bez najmniejszego namyślunku ją nabyłem
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: iron64 » czw kwie 25, 2019 6:48 pm

Szczerze powiem, że na sofę Inawery czekałem. Kupuję w Inawerze od dawna i jestem wierny, chociaż to może złe słowo, pasują mi te produkty. Można sobie ekperymentować. Ale często trafiam na tak zablokowane pojemniki, że muszę je rozcinać. Wiem, czytałem, początkowe partie blebleble, ale to zdarza się przy każdym zamówieniu, nawet ostatnim z tego miesiąca. Morning Raina nie mogę odkręcić, muszę rozcinać flaszkę. Może czas najwyższy coś z tym zrobić?
Obrazek
Awatar użytkownika
shrack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: pn lip 13, 2015 7:09 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 121 razy
Otrzymał podzięk.: 266 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: shrack » czw kwie 25, 2019 4:51 pm

Miło powitać sąsiada na forum.
Mam nadzieję, że będzie udzielał się osobiście i napisze kilka ciekawych postów.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: Tommy Black » czw kwie 25, 2019 2:35 pm

Obrazek

Inawerę wszyscy znają więc ja ograniczę się tylko do powitania. A zatem witamy kolejną firmę na naszej salonowej sofie. Mam zapewnienie od szefa, też Wam znanego Irka, że będzie tu zaglądał sam, przyprowadzał współpracowników i w miarę możliwości odpowiadał na wszelkie pytania. Będą także pisać o nowościach i nie tylko...
Staramy się dzielić naszą sofę z kimś kto na to zasługuje. Vapelab i Inawera zasługują na pewno. :yes:

Wróć do „Inawera w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości