Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Postautor: salto » czw maja 23, 2019 4:57 pm

d33p pisze:Właśnie w tym problem że:
(A) nie znam się na tym, nie wiem gdzie i czego szukać
(B) to że popatrze na necie na RANDOMOWE (dla mnie) kity
(C) nie oznacza że znajde coś wartego uwagi,
(D) nie wiem na jakie firmy patrzeć,
(E) na jakich stronach szukać etc.
Dlatego zgłosiłem się tutaj żeby ktoś mi doradził co kupić etc


A: my też nie znamy się na zestawach do 200 zł, dodatkowo sądzimy, że - poza >>tym<<kitem - nie ma nic wartego uwagi w tej cenie;
B: znajdź losowo, rzecz w tym, aby zestaw {atomizer, zasilanie, ogniwo} ksztował <= 200 zł;
C: tym się nie martw, podpowiemy Ci co wybrać;
D: na dowolne, w tej cenie nie ma to zupełnie znaczenia;
E: na każdej, której sklep masz w okolicy;

:beer:
Obrazek
d33p
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 20, 2019 3:27 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Postautor: d33p » czw maja 23, 2019 4:34 pm

Właśnie w tym problem że nie znam się na tym, nie wiem gdzie i czego szukać to że popatrze na necie na RANDOMOWE (dla mnie) kity nie oznacza że znajde coś wartego uwagi, nie wiem na jakie firmy patrzeć, na jakich stronach szukać etc. Dlatego zgłosiłem się tutaj żeby ktoś mi doradził co kupić etc
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Postautor: salto » czw maja 23, 2019 4:23 pm

d33p pisze:Kwota 200 zł to jest kwota którą chce wydać na sam początek, wiadomo że z czasem dokupie ładowarke, drugi aku ale chce żeby w pierwszym zakupie zamknąć się w granicy 200zł z pełnym kitem (góra, dół + aku)

Wypisz zestawy, które znajdziesz do 200 zł (wraz z ceną) a my Ci podpowiemy, który jest najlepszy.
Obrazek
d33p
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 20, 2019 3:27 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Postautor: d33p » czw maja 23, 2019 3:09 pm

Ogólnie z dostępem do prądu nie będzie problemu bo często mam przy sobie powerbanka 10000mah ale jednak nie chciałbym przekraczać tego budżetu jak na pierwszy raz. Dalej chce zostać przy MAX 200zł + jakieś olejki ale to nie w cenie. Co do ładowarki/drugiej baterii to zapewne dokupię po miesiącu czasu jeśli już oswoję się z e-fajką i przyswoję trochę więcej wiedzy, nie jest tutaj problemem kasa tylko granica którą sobie postawiłem już chwilę temu i chcę się jej trzymać.
Chce możliwie najlepszego e papierosa wybrać w tej kwocie ale też chce żeby mi posłużył jakiś czas.

#edit.
Kwota 200 zł to jest kwota którą chce wydać na sam początek, wiadomo że z czasem dokupie ładowarke, drugi aku ale chce żeby w pierwszym zakupie zamknąć się w granicy 200zł z pełnym kitem (góra, dół + aku)
Awatar użytkownika
GeciKowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: pt maja 03, 2019 12:02 pm
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 145 razy
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Postautor: GeciKowy » czw maja 23, 2019 2:59 pm

Dwie bardzo rozsądne propozycje już padły i myślę, że powinieneś się w ich kierunku ukłonić. Propozycja od Tommy Black i Azgar, jedna jak i druga jest słuszna.
W tym pierwszym faktem jest, że musisz doskrobać nieco więcej budżetu i dokupić najlepiej zewnętrzną ładowarkę jak i akumulator, opcja druga natomiast jest bliższa budżetowi natomiast może być problem aby bateria wytrzymała cały dzień co też nie koniecznie stanowi problem, bo wystarczy ładowarka od telefonu i gniazdko w pobliżu.
Sam osobiście wybrałbym opcję Wismec + Ello Duro. Na start kupisz jeden akumulator i najtańszą ładowarkę zewnętrzną np. z E-Dymu. Z czasem wyrwiesz z czeluści portfela na drugi akumulator, który będziesz mógł mieć w kieszeni, gdyby gdzieś w plenerze zbrakło Ci prądu. W zamian za niekoniecznie duże pieniądze dostaniesz naprawdę fajny zestaw. Grzałki do Ello Duro, to prawie połowa kosztu - przykładowo grzałki do atomizerów Smoka a są równie dobre jak i nie lepsze :)
Aktualne parowniki: Fat Rabbit Solo, Berserker Mini V2
Aktualne zasilania: LostVape Thelema DNA 250C, iStick Pico Plus
d33p
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 20, 2019 3:27 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Postautor: d33p » czw maja 23, 2019 2:44 pm

Ogólnie chciałem znaleźć coś w sklepach stacjonarnych, żeby przejść się zobaczyć czy będzie mi to odpowiadało etc. Dalej jednak nie wiem, na co zwracać potencjalnie uwagę. Chciałbym coś z wymienialnym akumulatorem, żebym w razie awarii mógł wymienić tylko aku a nie całą e fajke.

+ pytanie do kogoś kto posiadał/posiada lub używał iJusta 21700 - jak się sprawował, czy jest wart swojej ceny i jak z żywotnością?
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Postautor: Pelikan2 » pn maja 20, 2019 8:57 pm

Azgar pisze:@Pelikan2, jeśli dobrze pamiętam to ten atomizer jest jednorazowy....


Ooo, widzisz nawet nie zauważyłem, że jest tam inny atomizer, niż ten co jest w opisie.
No nic, kolega może się rozejrzeć na ciga też za atomizerem, wtedy w 200zł się zmieści, ale to musi ktoś kto korzysta z gotowców poradzić.
A ten Mistq za 100 to nawet jak sam box to tak dobra okazja.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Postautor: Azgar » pn maja 20, 2019 8:31 pm

Aegis mini kit. Niecałe 220zł W E- *czajniczek* z tym że ma wbudowany akumulator 2200mAh. To nie dużo ale sprawę łagodzi szybkie ładowanie.
d33p
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 20, 2019 3:27 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Postautor: d33p » pn maja 20, 2019 8:20 pm

Jeśli miałbym dołożyć powiedzmy do 250 zł ale w cenie musi być wliczone minimum 5x liquid po 10ml (4/5zł sztuka) coś znajdzie się sensownego?
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w wyborze starter kita do 200 zł.

Postautor: Azgar » pn maja 20, 2019 8:18 pm

@
Awatar użytkownika
Pelikan2
, jeśli dobrze pamiętam to ten atomizer jest jednorazowy....

Dobre rozwiązanie na chwilę jeśli np. za miesiąc chcesz dokupić Atomizer.

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości