Niezbędne i szybkie informacje...

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » pn cze 03, 2019 12:17 pm

@
Awatar użytkownika
Risto
Dzięki, już poprawiam :-P Czasami przy kopiowaniu zapominam o zmienianiu niektórych rzeczy stąd takie babole się pojawiają... A co do FRM'a - kisić jak najdłużej! Czym dłużej tym lepiej. Ja swój trzymam od momentu jak się pojawił i już jest prawie taki jaki powinien być ;)
A jeśli chodzi o butelki to czekam aż na stanie pojawią się 60tki i nic nie pomieszałeś z tymi hurtowniami, to jest pokręcone ale działa. A czekam tym bardziej, gdyż robię zbiorowe zamówienie z zaprzyjaźnioną firmą, bo ja potrzebuję czegoś mniej, on więcej a pakowane są po 100 szt, więc jest łatwiej to podzielić później.

@
Awatar użytkownika
lesstro
Ooo pewnie długo nie zagości w sklepie, jak już Ty o nim wspominasz. A tak przy okazji odnoszę wrażenie, że coś skopali w zamówieniu, jeszcze nie wiem co, ale spać mi to nie daje :? DPD podesłało mi zresztą rano smsa, że jutro paczka będzie u mnie, tak więc będę gonił kuriera z rana, żeby do południa było wszystko wrzucone na stan! Tylko to złe przeczucie mnie prześladuje... czas chyba zadzwonić do telewizyjnej wróżki :lol:

No i zaczęły się upały, ja nie funkcjonuję normalnie w temperaturze powyżej 20 st., więc wybaczcie za moje koślawe i niezrozumiałe pisanie w okresie letnim :mrgreen:
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: lesstro » pn cze 03, 2019 10:15 am

Zdecydowanie wytrawny ciężki smak może minimalne nutki deserowe. Nie odważę się na rozbijanie i nazywanie konkretnych nut smakowych, jestem zwolennikiem całokształtu, albo mi coś smakuje albo nie; w tym przypadku, to pierwsze i będzie to jeden z moich ulubionych smaków w osobistym topten.
Obrazek
elb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 07, 2018 2:12 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: elb » sob cze 01, 2019 4:51 pm

lesstro pisze:Wow *yes* nasze terytorium zaatakuje Marcomir. Mocarny i wyrazisty wojownik, właśnie testuję. Podpowiem, że przy 50/50 stężenie w okolicach 10% w zupełności wystarczy.

Możesz coś więcej o nim powiedzieć? Jakieś dodatkowe nuty smakowe, słodki czy raczej wytrawny?
Awatar użytkownika
Risto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 09, 2019 9:27 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Risto » sob cze 01, 2019 12:29 pm

Panie Piotrze, bardzo dziękuje za miły gift, którym jest buteleczka aromatu Tabac FRM od Aroma Sense. Tak jak zawsze pakuje Pan towar i ta buteleczka również była owinięta w folię bąbelkowa, ale z dołączoną informacją: "Do potestowania jako ciekawostka :)".

Czy i kiedy będą dostępne butelki "Chubby Gorilla V3 60ml i 120ml", te oryginalne z USA, a kupowane przez Pana w hurtowni na Litwie...... chyba niczego nie pokręciłem?

PS: Zauważyłem błąd w opisie aromatu Fredegonde od 814. W opisie tego aromatu zamiast "Francuski aromat Brunehaut od 814" winno być "Francuski aromat Fredegonde od 814". :papa:
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: lesstro » czw maja 30, 2019 8:44 am

Wow *yes* nasze terytorium zaatakuje Marcomir. Mocarny i wyrazisty wojownik, właśnie testuję. Podpowiem, że przy 50/50 stężenie w okolicach 10% w zupełności wystarczy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Raz2trzy » czw maja 30, 2019 6:24 am

Pełny profesjonalizm, przedwczoraj zamówione i dziś już jestem umówiony z kurierem na odbiór. Po wymianie paru wiadomości muszę przyznać, że Pan Piotr to mój ulubiony sprzedawca. Mieszał ktoś Big Mouth'y albo Pinkmana albo Nuages das Less na różnych bazach? Zastanawiam się czy na 70/30 będzie najlepiej, czy może Pinkmana na 50/50?
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » wt maja 28, 2019 11:49 pm

Chyba muszę częściej narzekać na życie, bo zauważyłem taką zasadę, że jak coś nie funkcjonuje a po tym publicznie pozbędę się nadmiaru tej żółci nienawiści, całej tej frustracji to nagle wszystko działa :D
Po milionie korekt jeden faktury, po sprostowaniu rzeczy z goła nienaprostowalnych, po ilości mejli, która sugeruje, że ktoś jest wariatem... udało się!
W sumie już dzisiaj 814 łaskawie wyśle mocno zdezaktualizowane zamówienie na ten moment, ale już psychicznie nie dałem rady całkowicie tego zmieniać i bawić się w ten
cały cyrk na nowo. Jeden plus, że przynajmniej miła atmosfera była :mrgreen:
Tak więc następnym razem na pewno sklei się to lepiej. Jeśli dam radę jeszcze w ciągu dwóch godzin powrzucam do sklepu co ma przyjść, ale sądząc po ilości pracy, mogę nie dać rady i zrobię to ciut później :(
Chciało by się już tylko powiedzieć - amen.

@
Awatar użytkownika
elb
- Ooo widzę, że wchodzimy w temany Don Cristo. Myślę, że do kwestii A&L dojdziemy niebawem, tylko auto jakoś posklejam do kupy :lol: Sporo tego mają ogólnie, pewien minus jest pojemności 30 ml, bo różnie bywa z dużymi pojemnościami jak coś jest nowe, ale najwyżej oszukamy system i jakoś może pokroimy to na 10tki? Ale nie poruszam tych zagadnień na chwilę obecną, bo nie ta pora na przemyślenia w sumie :kawa2: Ale jak już wrócę do tych spraw, to pewnie klasycznie będzie lista etc. bo to jest zawsze najrozsądniejsza forma zamawiania.

Dobrej nocki!
P.
elb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 07, 2018 2:12 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: elb » wt maja 28, 2019 1:15 pm

Panie Piotrze z @VapeLab jeżeli już mowa o A&L to czy jest możliwość przyjrzenia się bliżej aromatowi z ich strony o nazwie Don Cristo Concentrate autorstwa PGVG Labs?
Chodzi mi o to czy jest taka opcja, aby ten aromat zagościł u Pana na stronie ? :ok:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » wt maja 28, 2019 12:00 pm

@
Awatar użytkownika
lesstro
- Nie niszcz mi moich marzeń :lol: Ja nadal liczę na to, że opis jest niekompletny i na pewno to będzie klon 5P! A przy okazji zamówię, a co mi tam, najwyżej rzucę kurom sąsiadki na pożarcie :mrgreen:

I teraz smutna wiadomość a raczej bardziej irytująca niż smutna:
Jeżeli kiedyś będę we Francji (co raczej się nie zapowiada) to na pewno wiem, gdzie wyleję benzynę i podpalę, wszak to element ich kultury narodowej.
Co ja mogę powiedzieć - przepraszam za obsuwę z 814, ale właśnie wczoraj po ponad tygodniu od złożenia zamówienia dostałem fakturę dopiero no i... nic się nie zgadza :evil:
Nie dość, że nie uwzględnili w niej serii -52aV to na dodatek za paczkę 3 kg policzyli sobie 80 Euro! I to jeszcze dla paczki międzynarodowej doliczyli VAT...
Ja nie wiem, oczywiście wysłałem od razu gromy z jasnego nieba, żeby to poprawili. 80 Euro... to taniej wychodzi paczka ponad 30 kg UPS Express...
Nie, że się czepiam ale są pewne granice. Na szczęście przy okazji ogarniania A&L dorwałem kontakt w sprawie 814 i są też duże (aktualnie nie mają jak na złość Bathildy 50ml)
więc jeśli w ciągu dwóch dni nie pójdą po rozum do głowy (814) to całość załatwię przez Aromes-et-Liquides.
Obiecuję, że jak w końcu dojdę do konsensusu z nimi to od razu domawiam Atmosy i Decadenty.

No nic, udanego dnia życzę chociaż :)
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: lesstro » pt maja 24, 2019 7:25 am

Piotrze, obawiam się, że łączy je tylko "zamek" w nazwie. *konik*
Nova: "Dulce leche cake with its butter milk cream, accompanied by caramel syrup and French vanilla custard"
5P: "A combination of the dark, refined spirit of Kentucky Bourbon, accented with toasted coconut, roasted almond, Madagascar vanilla bean, and laced with a caramelized brown sugar"
Chyba znów się nie uda zdobyć tego Gralla. *no_2*
Obrazek

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość