Vandy Vape Kylin M RTA

Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Szymon » śr cze 19, 2019 8:02 pm

Tomba pisze:Trochę nie kumam skąd więc takie rozczarowanie.


Ja w zasadzie też. Powiem tak, po naprawie Zeusa X (porównywalnego do Rabbita) smak zdecydowanie się polepszył, a jednak jest różnica we wrażeniach smakowych na rzecz UP Mesh (porównywalnego do Kylina M). Nie jest to oczywiście deklasacja, ale różnicę jednak czuć.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tomba » śr cze 19, 2019 9:32 am

@
Awatar użytkownika
kanonier92
- odczucia masz inne, bo porównujesz do innego parownika. Ja i chyba większość tym temacie porównywaliśmy do Wotofo Profile Unity.
kanonier92 pisze: po 6 miesiącach użytkowania Dead Rabbita RTA śmiem twierdzić, że dobrze zrobiony na nim setup jest porównywalny z możliwościami smakowymi Kylina M

Tak, czy siak jeżeli na Twoim najlepszym parowniku (przypuszczam, że porównywałeś do swojego najlepszego) możliwości smakowe są porównywalne, to chyba jest to też na plus dla Kylima M.
Plusem Kylima jest jeszcze to, że w zasadzie każdy setup jest dobrze zrobiony, bo nie sposób go skopać.

Trochę nie kumam skąd więc takie rozczarowanie.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
kanonier92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 21, 2018 5:43 pm
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: kanonier92 » wt cze 18, 2019 9:00 pm

Ja również od kilku dni posiadam ten parownik i u mnie odczucia są nieco inne :lol:
Wizualnie sprawia on dobre wrażenie. Jest solidnie wykonany, nie cieknie no i smak oddaje dobrze jednak po 5 dniach użytkowania postanowiłem wrócić do króliczka z sensownym drutem *czajniczek*.

Moje oczekiwania względem Kylina M i mesha były chyba były zbyt duże, spodziewałem się małej rewolucji, a tak naprawdę zakupiłem drobną ewolucję w postaci połączenia górnego wlotu powietrza i grzałki mesh. Może wyjdę na szaleńca ale po 6 miesiącach użytkowania Dead Rabbita RTA śmiem twierdzić, że dobrze zrobiony na nim setup jest porównywalny z możliwościami smakowymi Kylina M (chyba że po 7 latach chmurzenia muszę zainwestować w nowe kubki smakowe :smile:). Pewnie dam mu jutro jeszcze jedną szansę ale obecnie rozczarowanie jest spore więc raczej pożegnam tego zawodnika. :bry:
Drag 2 + Dead Rabbit RTA
Awatar użytkownika
Linek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: śr lut 13, 2019 7:39 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Linek » wt cze 18, 2019 8:19 pm

I w moje ręce trafił ten Kyline :smile: i ogólnie tak, ostatnio głównie korzystam z Profile RDA. Dla mnie pod względem samku bomba :smile: Przekonałem się do grzalek meschowych i stwierdziłem, że nic więcej póki co nie potrzebuje :D No i kolega zakupił Kylina, jak się nim nacieszył pożyczyłem go na testy, i jest naprawdę fajny pod względem smaku. Co prawda do Profile RDA się nie równa, ale jest blisko :smile: I tak stwierdzam, że chyba królika będzie trzeba nim zastąpić i zostać z dwoma meschami :cool:
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Szymon » sob cze 15, 2019 5:41 pm

Tomba, dzięki za recencję :smile:

Sprawdziłem ten nowy sub-ohm tank, to nie RTA, tylko zwykły na wymienne grzałki, zatem też nie dla mnie :smile:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tomba » sob cze 15, 2019 5:46 am

_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tomba » pt cze 14, 2019 6:47 pm

trusiu pisze:Odnośnie różnic Kylina M i Profile Unity wydaje mi się, że w tym pierwszym chmura jest bardziej wilgotna.

No to mamy odmienne odczucia.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
trusiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 12:26 pm
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 199 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: trusiu » pt cze 14, 2019 5:38 pm

Odnośnie różnic Kylina M i Profile Unity wydaje mi się, że w tym pierwszym chmura jest bardziej wilgotna. Sprawdzałem jeden po drugim na tym samym boxie i liqudzie. Powoduje to większe zużycie soczku płynu.

Wysłane z mojego SM-J610FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tomba » czw cze 13, 2019 11:59 am

Szymon pisze:
Ps. teraz jeszcze został Ci nexMesh Sub Ohm tank od OFRF :smile:

Nie – to nie dla mnie.
60N20 pisze:To jak już tak testujesz, to zamień między nimi drip i sprawdź wrażenia akustyczno-smakowe :)

Zamieniłem – bez różnicy.
KaciPL pisze:@Tomba pod jakim względem WPU jest lepszy od Kylin M RTA? Który według Ciebie mniej cieknie? Zastanawiam się który atomizer wybrać :/

Tobie polecam Kylina z tego powodu o którym napisał Kol. Vukotich:
Vukotich pisze:WPU nie cieknie, ale tylko pod warunkiem wykonania prawidlowego setupu. A z tym wiele osob ma problem. Natomiast Kylin M to gorny airflow, wiec nawet jak sie zrypie setup szanse na wyciek sa baaardzo male.

@
Awatar użytkownika
Vukotich
- jak masz ochotę na drugi parownik meshowy, to możesz śmiało brać Kylina.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Vukotich » czw cze 13, 2019 11:39 am

KaciPL pisze:@Tomba pod jakim względem WPU jest lepszy od Kylin M RTA? Który według Ciebie mniej cieknie? Zastanawiam się który atomizer wybrać :/


WPU nie cieknie, ale tylko pod warunkiem wykonania prawidlowego setupu. A z tym wiele osob ma problem. Natomiast Kylin M to gorny airflow, wiec nawet jak sie zrypie setup szanse na wyciek sa baaardzo male.

Swoja droga odkad mam WPU Kajtki V5 glownie zbieraja kurz, to chyba przestawie sie na meshe w ogole i.. coz... trzeba bedzie zakupic tego Kylina :)
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości