Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5825
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:29:29
Punkty reputacji: 10343
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 209 razy
Otrzymał podzięk.: 191 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tomba » 16 cze 2019, 17:15:01

Witaj w Salonie.
Maciejko pisze: jednak nie wszystko poszło po mojej myśli i obecnie zażywam nikotynę we wszystkich możliwych postaciach, choć już nie palę tak dużo jak kiedyś. Oprócz e-papierosa, duże ukojenie znajduję również w fajce tradycyjnej (takiej drewnianej, oldschool). Poza tym ... pasjonat .... zapalniczek ...

Czyli e-p traktujesz jako kolejne źródło dostarczania nikotyny ???
Raczej nic dobrego z tego nie będzie.
Jak palisz hybrydowo, to są minimalne szanse, że zostaniesz przy samym e-p.
Jak chcesz się pozbyć najbardziej szkodliwego nałogu, to musisz odstawić wszystkie jego atrybuty - w tym fajki i zapalniczki, a przynajmniej nie celebrować ich z namaszczeniem.
Nałogowy alkoholik też nie powinien zbierać ładnych flaszek ;)
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: 16 cze 2019, 13:36:04
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 108 razy
Otrzymał podzięk.: 235 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Maciejko » 16 cze 2019, 13:46:52

W końcu przyszedł czas, żeby założyć konto. Doczytałem się tutaj wielu pomocnych rad, za co serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że teraz i mi uda się udzielić komuś takiej porady. Słów kilka o mojej osobie: przygodę z e-papierosami zacząłem jakieś +/- 8 lat temu. Na początku był to sposób na odstawienie analogowych papierosów, jednak nie wszystko poszło po mojej myśli i obecnie zażywam nikotynę we wszystkich możliwych postaciach, choć już nie palę tak dużo jak kiedyś. Oprócz e-papierosa, duże ukojenie znajduję również w fajce tradycyjnej (takiej drewnianej, oldschool). Poza tym z wykształcenia inżynier mechatroniki, pasjonat gry na gitarze, zapalniczek i mechanicznych zegarków. Dziękuje za możliwość dołączenia do zacnego grona i pozdrawiam wszystkich! :smile:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 16 cze 2019, 08:18:48

Vergil pisze:W końcu zebrałem się na odwagę zarejestrowania po przeczytaniu tyłu ciekawych artykułów :).



Indianie z mojej wioski mawiają:
Kiedy raz spróbowałeś wody z tej rzeki, nie będziesz już mógł żyć szczęśliwie z dala od niej.
Czyli skazałeś się sam Vergilu. Witaj zatem w Salonie! *wino*
Vergil
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2019, 20:34:33
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Vergil » 15 cze 2019, 20:40:31

W końcu zebrałem się na odwagę zarejestrowania po przeczytaniu tyłu ciekawych artykułów :).

Dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 14 cze 2019, 20:37:15

pstan pisze:Mam na imię Patryk i dopiero zaczynam tę przygodę.


A umiesz zaśpiewać: Ahoj przygodo trwaj wiecznie ?

Bo jeśli nie, to musisz się jak najszybciej nauczyć. My tu w Salonie dużo chmurzymy ale i dużo śpiewamy i na dodatek czas jest tu pojęciem dość względnym, albowiem, „tempora labuntur tacitisque senescimus annis”, jak mawiali starożytni Rzymianie, czas upływa i nieznacznie starzejemy się z latami”. Skoro się tu zarejestrowałeś to sam wiesz co Cię czeka...

A póki co, witaj w Salonie! *wino*
pstan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2019, 19:57:34
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: pstan » 14 cze 2019, 20:02:29

Cześć Wszystkim,
Mam na imię Patryk i dopiero zaczynam tę przygodę.
Liczę na pomoc w wyborze sprzętu.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 12 cze 2019, 20:23:08

k4mil pisze:Vapowałem iJusta S, ale postanowiłem zmienić na coś lepszego, więc zamówiłem Vaporesso Armour Pro + Smok Baby v2.


No nie ma się co tak spinać na początek. Z iJustem S też byśmy Cię z Salonu nie wyrzucili ale dobrze że pomyślałeś o jakimś wyglądzie rejestrując się tu.
Smok Baby V2 jest bardzo twarzowy dla nowych waperów w Salonie dlatego Cię s(c)mokowato witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
k4mil
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:28:25
Punkty reputacji: 14
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: k4mil » 12 cze 2019, 15:48:53

Witam Wszystkich! Jestem Kamil. Vapowałem iJusta S, ale postanowiłem zmienić na coś lepszego, więc zamówiłem Vaporesso Armour Pro + Smok Baby v2. Brakuje mi tylko aku, ale myślę, że do czasu przyjścia paczki, znajdę wszystko na forum oczywiście ;). Pozdrawiam! *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 12 cze 2019, 08:19:04

Lazarus pisze:Witam wszystkich, Krzysiek z tej strony, mam 20 lat i od 4 lat bawię się w e-papierosy...


No to umówmy się że te pierwsze dwa lata to byłeś tylko szpiegiem orków co pozwoliło Ci poznać oręż...znaczy sprzęt. :-P

Lazarus pisze:Moim jedynym problemem jest to, że swoje zabawki zmieniam często jak rękawiczki bo mało co jest dla mnie idealne.


Nic na świecie nie jest idealne. Nic na świecie nie jest warte, żeby człowiek odwrócił się od tego, co kocha. To Albert Camus akurat który nie dożył Salonu. Ty @
Awatar użytkownika
Lazarus
czuj się tu wskrzeszonym nowym dobrym człowiekiem. I zostaw te rękawiczki. Tu każdy ma gumowe, jeden komplet na twarz i je szanuje.
Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Lazarus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2019, 21:17:25
Punkty reputacji: 57
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Lazarus » 11 cze 2019, 23:42:31

Witam wszystkich, Krzysiek z tej strony, mam 20 lat i od 4 lat bawię się w e-papierosy, które zresztą dawno już stały się moim hobby a sprzętu w swoich łapskach miałem już na prawdę sporo. Moim jedynym problemem jest to, że swoje zabawki zmieniam często jak rękawiczki bo mało co jest dla mnie idealne. Dołączyłem do forum bo chciałbym żeby te cztery lata mojego zbierania doświadczenia komuś pomogły, poza tym uważam że sam mam jeszcze wiele nauki przed sobą!

Obecnie śmigam na Aegis Legend, Kylin M, LGhg2.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości