E-papieros jak shisha -pomoc w doborze sprzętu

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

E-papieros jak shisha -pomoc w doborze sprzętu

Postautor: Wampir z Pniew » pn cze 24, 2019 8:53 pm

@
Awatar użytkownika
kristo1982
- A spróbuj powiedzieć, że nie *bicz* :ed:
kristo1982
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:13 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 61 razy
Płeć: Mężczyzna

E-papieros jak shisha -pomoc w doborze sprzętu

Postautor: kristo1982 » pn cze 24, 2019 1:48 pm

Chyba niezbyt dużo tu użytkowników sziszy:-P Dzięki @
Awatar użytkownika
feromonowa bomba
, @
Awatar użytkownika
Szymon
, @
Awatar użytkownika
mario_79
za porady. Idąc w duchu tego co pisaliście, po konsultacjach jeszcze z @VapeLab, który jak się okazało w sziszach spore doświadczenie ma ;-), wybrałem ostatecznie Smok Morph 219 Kit opisywany na forum w wątku viewtopic.php?t=5432

We wszystkich recenzjach chwalą sprzęt, a ja chciałem ekran dotykowy i ma parownik o dużym przeciągu na gotowe grzałki meshowe, więc chyba na zastosowania "sziszopodobne" dla świeżaka powinien się sprawdzić. Teraz wybieram z @VapeLab płyny i postaram się za jakiś czas napisać czy udało się uzyskać efekt podobny do palenia sziszy.

Pozdrawiam! :ed:
kristo1982
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:13 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 61 razy
Płeć: Mężczyzna

E-papieros jak shisha -pomoc w doborze sprzętu

Postautor: kristo1982 » ndz cze 23, 2019 6:16 am

Dzięki Wszystkim za podpowiedzi i rady. Czytam od dłuższego czasu forum i myślałem o parowniku TFV8 Baby V2 na gotowe grzałki, było sporo pozytywnych opinii o nim. Zastanawiam się jaki mod do tego, wolałbym coś mniejszego jak polecony przez Mario_79 Aegis Solo, którego w sumie nie brałem pod uwagę, bo jest w Polsce dostępny tylko w kicie, ale chyba mu się jednak przyjrzę, jeśli to byłby dobry zestaw z podanym parownikiem? Wracając jednak do sedna, nie wiem ile watów będę potrzebował na zaciąganie się "ala sisza" i czy mod 85-100w wystarczy? Zmiana akumulatora co pewien czas mi nie przeszkadza, w sensie nie potrzebuje dużych zapasów mocy, bardziej stawiam na wygodę i ergonomię.

Co do liquidów - oczywiście planuję używać tylko zerówek, nie jestem uzależniony od nikotyny i wolałbym tego nie zmieniać ;-) Planuję wapować tak jak paliłem sziszę, weekendowo, wieczorkiem do piwka, relaksacyjnie, na pewno spróbuję czegoś z CBD :-)
Awatar użytkownika
mario_79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: sob maja 18, 2019 9:04 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 53 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-papieros jak shisha -pomoc w doborze sprzętu

Postautor: mario_79 » sob cze 22, 2019 9:44 pm

Zobacz Aegisa Solo w kicie za 250zł z Cerberusem.
Fajny mod, Cerberus też nie najgorzej oddaje smak. Powinieneś na poczatek być zadowolony, najwyżej później zmienisz parownik.
A i liquidy wapuj tylko zerówki, szkoda nikotyny dorzucać do organizmu jak nie potrzebuje.
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: E-papieros jak shisha -pomoc w doborze sprzętu

Postautor: Szymon » sob cze 22, 2019 5:40 pm

Jeżeli nie palisz papierosów, a tylko shishę od czasu do czasu, to nie wiem, czy jest sens zaczynać przyjmować nikotynę - no chyba, że będziesz palić zerówki
Awatar użytkownika
feromonowa bomba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 11:56 am
Lokalizacja: Zielona Gora
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

E-papieros jak shisha -pomoc w doborze sprzętu

Postautor: feromonowa bomba » sob cze 22, 2019 3:00 pm

Na sam początek nie warto wydawać aż 400 złotych. Myślę, że jeśli kupisz jakiegoś sticka pokroju iJust3 albo Smok P25 + TFV12, to w zupełności Ci wystarczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kristo1982
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:13 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 61 razy
Płeć: Mężczyzna

E-papieros jak shisha -pomoc w doborze sprzętu

Postautor: kristo1982 » ndz cze 16, 2019 9:25 pm

Hej,

proszę o pomoc w doborze pierwszego e-papierosa, z tym że jak w temacie, chciałbym uzyskać efekt podobny do palenia shishy, tzn. oddanie smaku, duża, gęsta i chłodna chmura. Nie palę papierosów, kilka razy próbowałem, ale mi nie pasowało, za to palenie shishy lubię bardzo. Chciałbym dla wygody tradycyjną shishe zastąpić czymś elektronicznym, nigdy wcześniej nie miałem e-papierosa. Chcialbym, żeby sprzęt był prosty w obsłudze tzn. możliwość wykorzystania gotowych grzałek, żeby nie zakładać waty bawełny. Chciałbym wydać do ok. 400 zł. Będę wdzięczny za rady :smile:

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości