Zamglony pokój a w nim...

Używamy naszych e-papierosów odpowiedzialnie! Wszystko, co warto wiedzieć o bezpieczeństwie...
Awatar użytkownika
Lazarus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: wt cze 11, 2019 7:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Zamglony pokój a w nim...

Postautor: Lazarus » ndz cze 30, 2019 1:19 pm

Paliłem w czterech ścianach robiąc Londyn z pokoju do czasu aż mój laptop przestał działać. Oddany na gwarancje, okazało się że jest zalany (cała płyta główna i wszytko co w środku było w mieszance gliceryny z glikolem) lepka, tłusta i słodka para powoli kondensowała się w laptopie który ją zasysał i zasysał przez dwa lata aż w końcu przestał działać. Oczywiście laptop przeznaczony do grania tak więc pracując był stale gorący. Od tamtej pory pełen przeciąg latem jak palę w pokoju, zimną ograniczam się do szpary w oknie przez którą wydmuchuję dym. *czajniczek*

PS. Kolega wspomniał o osadzaniu się na oknach, u mnie tylko zimą kiedy w mieszkaniu jest cieplej niż na zewnątrz.
Aegis Legend + Kylin M
Vandy Vape Swell + Kylin M
DOVPO Blotto RTA
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Zamglony pokój a w nim...

Postautor: Tomba » ndz cze 30, 2019 12:51 pm

Nie mają żadnego wpływu. Tak samo jak na trzęsienia ziemi, ocieplający się klimat, łysienie czy dziury w zębach.

Edit: No dobra. Po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że jednak mają wpływ na ocieplanie się klimatu, bo produkcja i transport wszelakich dóbr ma na to wpływ.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
mrkilusion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: sob mar 16, 2019 9:29 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zamglony pokój a w nim...

Postautor: mrkilusion » ndz cze 30, 2019 12:04 pm

Wiesz co, chmurzę dość często i dużo w mieszkaniu (dzięki Bogu kobieta się aż tak o to nie czepia, mimo że pali zwykłe papierosy), i zauważyłem tylko jeden niuans, a odnosi się on do osadzania się na oknach, stają się delikatnie jakby zamglone, jakby brudnawe, ale sprzęt elektroniczny chodzi bez zarzutów i już od dłuższego czasu nie było z tym problemów. Szybę wystarczy przetrzeć i wszystko bangla jak banglało. ^^
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Zamglony pokój a w nim...

Postautor: Raz2trzy » ndz cze 30, 2019 11:52 am

Może to znacie. Wasze przytulne cztery ściany, siedzicie wygodnie w miejscu wam bliskim, czujecie że to wasza ostoja spokoju. Lokum, w którym w końcu możecie odetchnąć.Macie czas dla siebie. Jedni czytają książki, drudzy dziergają na drutach, malują, a innych z kolei dopadł znak czasu - siedzą na kompach, przeglądając salon, ogrywają nowe tytuły na konsolach z uporem maniaka, albo oglądają dobry film bądź po prostu kolejny smętny program w telewizji (o co nas, waperów bym oczywiście nie osądzał. Nie od dziś wiemy, że jesteśmy kastą oświeconą, i trudne sprawy oglądamy co najwyżej w sytuacjach, kiedy to widzimy kolejnego człowieka z analogiem w paszczy, który to wieści nam - '' przestań się tym truć! '' ) A jedni są gdzieś pomiędzy. No ale ja nie dokładnie o tym, po prostu chciałem zrobić drobny wstęp. :lol: :D Zastanawia mnie, jaki wpływ na naszą elektronikę mają unoszące się kłęby gilceryny i glikolu. Wiadomo, po szybach widać, że się to w pewnym stopniu osadza. Nie chciałbym pewnego dnia odpalając PS z zamiarem rozkwaszenia kilku pikselowych wrogich ryjków w sposób bezpośredni dowiedzieć się, że sprzęt dokonał żywota.Może lepiej nie wapować przy konsoli, pc czy innej elektronice? *no_2* :bry:

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości