Jaki premix z E-dymu?

Miejsce na szybkie pytania (nie tylko) początkujących waperów...
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4
Otrzymał podzięk.: 58 razy

Re: Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Vlad » 24 cze 2019, 00:00

Pierwszy rzut Virtusa był w miarę ok
Później nawet gorille były takie że się lało z nich po zakręceniu. O smaku już nie wspomnę.
Mam nadzieję że ostatni raz się dałem namówić na w ogóle jakieś premixy. Nie mówię że wszystkie takie są, bo pewnie Halo jest ok.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

DrOOcik
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 18
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 8 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: DrOOcik » 07 lip 2019, 21:27

Dżuma i cholera to pikuś, znajomy się skusił, przy imprezce "poczęstował" mnie tym czymś chyba z truskawkami - hmm, truskawki? Nie, to może coś innego? Tak, truskawki... zdechłe i bez smaku.
Dałem mu swój podrasowany Pinkman i potem #tag z colą (nic specjalnego toto, ale fajnie czuć colę z kooladą i ze smakiem) - krótko: tamte coś z Pra nie ma smaku i tyle. To jakieś badziewie. A teraz muszę robić mu swoje premixy, bo przyznał, że nie wiedział iż mogą być takie dobre smaki. Człowiek się uczy całe życie...
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Vlad » 12 lip 2019, 01:12

Wiem że jestem hipokrytą w tym momencie, ale skusiłem się znów. W pogoni za ostatnią sztuką w Krakowie Bavarian Cream Tpa, nie wiem dlaczego to zostało wycofane, zostanę z ręką w nocniku bez tego.
Kupiłem dwa, chyba rodem z UK. Piszę chyba, bo tak pisze na opakowaniu. Toffi z popcornem, zawsze chciałem spróbować jak popcorn się chmurzy i mango z czymś tam. Obydwa bardzo zachęcająco pachną. Dziś zalane jutro chmurzenie i zobaczymy co to warte. Z melonem. Chce się trochę na owocówki przerzucić. Bo serniki i karmele już mi się przejadły. Reszta z tej firmy co mango pachniała acetonem, ale może po rozbełtaniu tragedii by nie było.

jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 266
Otrzymał podzięk.: 112 razy

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: jaro1959 » 12 lip 2019, 07:33

Kupiłem w końcu po sztuce z "najwyższej półki", owszem, w smaku może i nie najgorsze, ale w zasadzie wszystkie syfią grzałki strasznie, dwa baniaki i bawełna na śmietnik. Na moich mieszankach wymieniam raz w tygodniu.
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Vlad » 12 lip 2019, 23:33

U mnie smak ok. Fajnie czuć mango, melona raczej słabo. Ale 9/10 dam. Popcorn też ok, bardziej tak jakby na syfiastym oleju smażony, toffi prawie nie wyczuwalne. 7/10. Na grzałki nie patrzę, bo rzadko wcześniej niż po tygodniu zmieniam wate. Dopiero po tygodniu smak słabnie bez względu na to co używam. A używam raczej wszystkiego słodkiego łącznie z tytoniówkami.

Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik

Jaki premix z E-dymu?

Postautor: Vlad » 14 lip 2019, 00:04

Naprawdę myślałem że przesadzacie, wczoraj wymiana bawełny, wychmurzone jakieś 10mlObrazek

Jakby nie zaczął bobrzyć, nawet byłbym nie świadomy co tam się stało.

Wróć do „Szybkie pytanie”