Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2437
Rejestracja: 03 mar 2016, 12:41:34
Punkty reputacji: 6416
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podzięk.: 124 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: slaviop » 12 lip 2019, 12:50:11

Adwokatka Diabla pisze:Dzień dobry.
Tommy Black oczywiście skierował mnie we właściwe miejsce.
Salon podczytuję od dawna i właściwie nie wiem jak to się stało, że nie udało mi się zarejestrować do tej pory. Zwalę wszystko na wrodzoną nieśmiałość.
Wapuję od kilku lat, mieszkam na Śląsku i to chyba tyle. ;)
Zaiste Ave i bądż pizdrowiona kak mawiali starożytni po wypiciu miodu pitnego. Znajdziesz na salonie wielu znajomych. Poznasz nowych. Nie raz uśmiejesz się z tego co przeczytasz. Na łzy w salonie nie ma miejsca. Baw się dobrze...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 11 lip 2019, 20:29:54

Adwokatka Diabla pisze:Tommy Black oczywiście skierował mnie we właściwe miejsce.


No, to oczywiste. Ja jestem jako ten drogowskaz który wskazuje kierunek ale nigdy nim nie podąża.

Adwokatka Diabla pisze: ...właściwie nie wiem jak to się stało, że nie udało mi się zarejestrować do tej pory. Zwalę wszystko na wrodzoną nieśmiałość.


Nie miałaś takiego imperatywu moralnego, jasnej wskazówki, światełka w tunelu tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Ale teraz to się wszystko zmieni. Rola advocatus diaboli będzie Cię obligować do walki ze mną. Masz szansę sprawić że jednak nie zostanę beatyfikowany... :-P

Witaj w Salonie! *wino*
Adwokatka Diabla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2019, 12:39:33
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Bytom
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Adwokatka Diabla » 11 lip 2019, 18:39:38

Dzień dobry.
Tommy Black oczywiście skierował mnie we właściwe miejsce.
Salon podczytuję od dawna i właściwie nie wiem jak to się stało, że nie udało mi się zarejestrować do tej pory. Zwalę wszystko na wrodzoną nieśmiałość.
Wapuję od kilku lat, mieszkam na Śląsku i to chyba tyle. ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 09 lip 2019, 08:43:09

dar.jusz pisze: Mam na imię Dariusz. Po długich namysłach, postanowiłem wkroczyć na Salon/y/.


I dobrze, bo Twój protoplasta Dariusz I Wielki też zanim gdzieś wkroczył to dobrze to przemyślał.Potem już myśleli inni...

dar.jusz pisze:O rany czyżbym pomylił fora .... Nieee spoko - jestem tu gdzie potrzeba.


Spoko, my się nie poddajemy tak łatwo... :-P

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
dar.jusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 08 lip 2019, 20:37:30
Punkty reputacji: 108
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Wałbrzych
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: dar.jusz » 08 lip 2019, 22:30:10

Dobry wieczór Państwu :bry: Mam na imię Dariusz. Po długich namysłach, postanowiłem wkroczyć na Salon/y/. :oops: . Wapuję od sześciu lat, nieco sprzętu "przerzuciłem", mnóstwo LQ wychmurzyłem. Będę pewnie typem :silent:, jestem bardziej obserwatorem, niż aktywatorem... O rany czyżbym pomylił fora :cycki: .... Nieee spoko - jestem tu gdzie potrzeba.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 08 lip 2019, 08:55:47

Krytyk na kacu pisze:Dlaczego obrazy mają ramy? Szczerze, to nie słyszałem tego. Oświeć mnie Żeby poza nie nie wychodzić?


Brawo! :brawo:
Malarz ma ramy aby nie malował po ścianach no i są przypadki kiedy ramę można dobrze sprzedać, z obrazem bywa gorzej.Rama to też ważny atrybut krytyków.I tancerzy.
W Salonie ramy również odgrywają ważne role. :-P
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1239
Rejestracja: 03 lip 2019, 14:42:23
Punkty reputacji: 3563
Lokalizacja:
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podzięk.: 65 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Krytyk » 08 lip 2019, 08:48:00

Tommy Black pisze:
Krytyk na kacu pisze:Wapuję od 3 lat. Założyłem konto, żeby skorzystać z Waszych porad i podzielić się swoją wiedzą. Anonimowe przeglądanie to za mało


Bardzo szlachetnie. Mało kto się z nami chce dzielić. Ludzie coraz mniej piją. To nie to co kiedyś. No ale skoro przybyłeś się dzielić wiedzą to kac Twój wielki być musi i krytyka nam nie grozi, prawda?
A pewnego krytyka kiedyś zapytano czemu obrazy mają ramy? Wiesz?

Witaj w Salonie! *wino*


Jeżeli będę krytykował, to co najwyżej kiepskie parowniki ;)

Dlaczego obrazy mają ramy? Szczerze, to nie słyszałem tego. :D Oświeć mnie ;) Żeby poza nie nie wychodzić?

Dzięki za powitanie. Pozdrawiam. :bender:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 08 lip 2019, 08:22:11

krissjoy pisze:
Tommy Black pisze:
krissjoy pisze:(np. jak nie używasz samodzielnie kręconych grzałek powyżej 1,5 Ohma to do piachu z Tobą)


Ten fragment to musisz nam nieco objaśnić, dotyczący grzałek czy raczej ich rezystancji, bo co do piachu, to po licznych pobytach pod celą, to my wiemy.


Są portale dotyczące e-palenia, gdzie jedyną słuszną drogą są grzałki samodzielnie kręcone, gdyż inne nie zapewnią takich walorów smakowych (chociaż Haze ładnie w swoich testach to nieco obalił). A już najgorzej takie 0,2 Ohma bo na pewno chodzi Ci wtedy tylko o dużą chmurę, więc cecha charakterystyczna dla gimbusów :)


Niczego nie wyjaśniłeś ale nie jest to takie istotne wobec problemów z kulistością Ziemi i ocieplaniem się klimatu pomiędzy zwaśnionymi plemionami północnej Transylwanii.
Już nie wyjaśniaj. ;) :-P
krissjoy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2019, 15:12:59
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: krissjoy » 07 lip 2019, 22:29:48

Tommy Black pisze:
krissjoy pisze:(np. jak nie używasz samodzielnie kręconych grzałek powyżej 1,5 Ohma to do piachu z Tobą)


Ten fragment to musisz nam nieco objaśnić, dotyczący grzałek czy raczej ich rezystancji, bo co do piachu, to po licznych pobytach pod celą, to my wiemy.


Są portale dotyczące e-palenia, gdzie jedyną słuszną drogą są grzałki samodzielnie kręcone, gdyż inne nie zapewnią takich walorów smakowych (chociaż Haze ładnie w swoich testach to nieco obalił). A już najgorzej takie 0,2 Ohma bo na pewno chodzi Ci wtedy tylko o dużą chmurę, więc cecha charakterystyczna dla gimbusów :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 07 lip 2019, 21:09:33

krissjoy pisze:(np. jak nie używasz samodzielnie kręconych grzałek powyżej 1,5 Ohma to do piachu z Tobą)


Ten fragment to musisz nam nieco objaśnić, dotyczący grzałek czy raczej ich rezystancji, bo co do piachu, to po licznych pobytach pod celą, to my wiemy.



Fajnie że mylisz Salon Rozchmurzonych z New York Timesem, gdzie Tommy Black jest stałym felietonistą. Tu też się uczy dopiero...

Witaj w Salonie! *wino*


brodacz001 pisze: E-palę od sześciu lat. Jestem z Inowrocławia.


Taka figura stylistyczna jak e-palę od sześciu lat się już dawno zestarzała. Czas ją zastąpić i dość łatwo znajdziesz w Salonie czym.

Witaj w Salonie! *wino*

Krytyk na kacu pisze:Wapuję od 3 lat. Założyłem konto, żeby skorzystać z Waszych porad i podzielić się swoją wiedzą. Anonimowe przeglądanie to za mało


Bardzo szlachetnie. Mało kto się z nami chce dzielić. Ludzie coraz mniej piją. To nie to co kiedyś. No ale skoro przybyłeś się dzielić wiedzą to kac Twój wielki być musi i krytyka nam nie grozi, prawda?
A pewnego krytyka kiedyś zapytano czemu obrazy mają ramy? Wiesz?

Witaj w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 61 gości