Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: Vlad » wt lip 09, 2019 10:13 pm

Reasumując, na premixach umówmy się wszytkie firmy robią konkretną kasę. Uważam, że tu zadział wyśmienicie marketing. Zawsze się przyznaje do tego że jako krakowski lajkonik wszystko zazwyczaj liczę, przynajmniej się staram. Wiem że szybko, fajnie bez babrania się strzykawkami itp, ale bez urazy, przecież chmurzenie ma być tanie, toż to nałóg przecież, przyjemne jest, ale po kiego grzyba wydawać 10 razy więcej na premix nie wiadomo jakiej jakości, bo wszyscy marudzą że sfajdane grzałki. Parę razy kupiłem z nadzieją że może coś nowego, jakiś nowy fajny smaczek, a tu za każdym razem lipa. Z gotowców kupuje tylko esencje Dillonsa, nie ma opcji żeby to udało się odtworzyć z poszczególnych aromatów, ale np. Kapitan Jack u mnie cały czas No1. A największą satysfakcję mam jak znajdę coś nowego np. na przepis na liquid albo e-liquid recipes.

Zastanawiam się czy może mieć to związek z brakami podstawowych aromatów np w edymie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: kaper » wt lip 09, 2019 9:44 pm

Nie wiem, ja tam problemu z butelkami od Inawery nie miałem, może dlatego że ten dzióbek się odkręca a nie na chamca wyrywa :P.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: DooshPastesh » wt lip 09, 2019 7:20 pm

Pamiętaj, że kupujesz aromat. Nie butelkę. Butelka jest tylko nośnikiem tego dobra co jest w środku. Butelki nie wapujesz, możesz raz otworzyć młotkiem i przecinakiem i przelać. Dla mnie, jeżeli aromat jest dobry, to mógłby przychodzić nawet w nasączonej chusteczce, i tak bym sobie z tym poradził. Wolę przyjąć Inawerę jako ostatni bastion bezcukrowych aromatów i dziękować że tylko butelki mają spier...
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: iron64 » wt lip 09, 2019 7:02 pm

No właśnie, Inawera. Nie tak dawno skusiłem się na jeden premix z Inawery, zresztą za namową Tommego i był bardzo dobry. Wywapowałem całe 120ml na jednej grzałce i tej samej bawełnie i była w takim dobrym stanie, że jeszcze ze dwa tygodnie używałem jej na swoje samogony. Nie robie reklamy firmie (zresztą większość salonowych waperów i tak omija Inawerę, twierdząc że zachód to zachód, a nie jakas tam Inawera), stwierdzam jedynie fakt.
Niemniej spie... s... no zepsutych butelek z Inawery nie da się naprawić ;) (To jest antyreklama Inawery, aby była równowaga).
Obrazek
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: 8A5HUD4 » wt lip 09, 2019 6:07 pm

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
podejrzewam, że nie. Choć powiem Ci szczerze, że nie przyglądałem się, bo od wszelkiej maści premixów i gotowych liquid'ów uciekłem dawno temu. Ale to "Mango Smoothie" pamiętam aż za dobrze, gdzie tam tylko jakiś aromat z brzoskwini jest i sama chemia. A ja się dawno temu zastanawiałem, czemu nie mogę tego smaku odtworzyć.
Mi premixy przypominają trochę rosyjskie papierosy, których u mnie w pracy jest aż nadto. Czasem zdarzy się, że ktoś kupi "dobrą" (o ile taka paczka papierosów istnieje) i nie natrafi na żadne cuda w postaci łodygi czy kawałka drewna w papierosie. Ale to czasami. Tak jak z premixami - zdarzą się i te w miarę normalne, typu Inawera, a czasem trafi Ci się coś pokroju Horny Flava, w czym jedyne co czujesz to cukier i kandyzowaną grzałkę.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: Tommy Black » wt lip 09, 2019 6:03 pm

8A5HUD4 pisze:polecam Ci sprawdzić sobie kiedyś smak "Mango Smoothie" od Liqueen, ulubiony smak mojego kolegi z pracy. Najlepsze jest to, że tam nawet aromatu mango nie ma


A w innych premixach masz aromat maliny na przykład. I ten aromat jest uzyskany z pięknej, pachnącej, maliny z krzaków rosnących wzdłuż lasu pachnącego i szumiącego?
Czy może stado chromatografów i spektrometrów wyprodukowało go z kilku, kilkudziesięciu substancji których nazw nie pamięta nawet dyplomowany chemik?
Dobrze że są premixy acz bardzo źle że nie ma żadnych norm i nie ma żadnej kontroli nad tym. Niektóre premixy powinny natychmiast zniknąć z półek sklepowych. Dotyczy to także tych drogich i zagranicznych które pozwalają cieszyć nam się smakiem kandyzowanych grzałek o smaku dowolnego owoca.
To że ktoś podaje skład chemiczny i ostrzega alergików to jeszcze nic nie znaczy.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: DooshPastesh » wt lip 09, 2019 5:30 pm

Ja czasami kupię jakiegoś premixa, tak dla zróżnicowania diety. Zawsze wybieram coś innego, raz tańsze, raz droższe. Wszystkie one są słodkie a niektóre nie nadają się do wapowania. Mam parę ulubionych, tak mi się wydaje... Są to takie które wybiorę w ostateczności jeżeli zabrakło by mi moich ulubionych aromatów. Premiksy właściwie dla zwyklego amatora nie są złe, to po prostu pójście na łatwiznę.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: 8A5HUD4 » wt lip 09, 2019 4:49 pm

@
Awatar użytkownika
DooshPastesh
polecam Ci sprawdzić sobie kiedyś smak "Mango Smoothie" od Liqueen, ulubiony smak mojego kolegi z pracy. Najlepsze jest to, że tam nawet aromatu mango nie ma :lol:

Chociaż powiem wam Moi Mili, że ostatnio wziąłem na spróbowanie premix Momo od znajomka z pracy, zalałem sobie tym Shielda na spróbowanie. Wlałem tam może z 3 ml (niecały tank), po czym po wychmurzeniu połowy zbiornika tak mnie brzuch bolał, że masakra. Po godzinie wróciłem do swojego Heisenberg'a na Horusie i żadnych negatywnych efektów.
Może to przypadek? A może jednak oznaka, że premixy to zło? Przynajmniej dla mnie :>:
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: DooshPastesh » wt lip 09, 2019 4:42 pm

Każdy z tych opisów wygląda jak ulotka fabryczna radzieckich rakiet SCUD przenoszących broń bio-chem.
Chemia jest niesamowita. Jakiś mózg w laboratorium mieszał probówki z tymi etylo śmetylo enami aż mu wyszedł arbuz.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
matgruz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: ndz lut 24, 2019 11:18 am
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: matgruz » wt lip 09, 2019 2:57 pm

@
Awatar użytkownika
Pelikan2
zgadzam się co do zdrowia. Zgadzam się co do syfienia grzałek i tak, chodzi głównie o słodziki. Natomiast nie zgadzam się że producenci nie dają opisu tego co jest w składzie. Jasne, część z nich tego nie robi, ale niech przykładem „dobrego producenta” będzie Dinner Lady. Oni do każdej zamówionej w hurcie butelki dodają ulotkę informującą o zawartych składnikach które potencjalnie mogą wywoływać różnego typu reakcje. Ja sprzedając ten premix muszę taką ulotkę wydać, ale większa część sklepów zapewne te ulotki wyrzuca razem z kartonem z dostawy. Gotowe liquidy w mojej firmie również posiadają w opakowaniu ulotkę z wypisanymi składnikami.
Żeby nie pozostać gołosłownym

Obrazek
Obrazek

I tak jako sprzedawca tego typu produktów jestem za tym by robić samogony. Jednak nie każdy ma na to czas/ochotę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości