Jaką moc płynów chmurzysz?

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: 8A5HUD4 » śr lip 10, 2019 6:10 pm

EIN zacząłem od stick'ów z Volisha - chwilowy epizod, chmurzyłem 18 mg / ml. Wróciłem do analogów, później ponownie EIN na jakimś Joyetechu i Just S i 11 mg / ml. Znowu analogi, później pierwszy Smok TFV4 - początkowo 9 mg / ml. Od czasu Smoka TFV4 zostałem przy EIN i stopniowo schodziłem z mocą aż do stanu obecnego - około 2 mg / ml.

Ma Luba chmurzy EIN od stycznia tego roku, zdążyła w tym czasie zejść z 8 mg / ml na około 2, tak jak ja.
Ma Mamuśka tak samo jak Ma Luba.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Tomba » śr lip 10, 2019 6:06 pm

Z reguły osoby rozpoczynające swoją przygodę z e-p, zaczynają od wysokich mocy liquidów.
Kiedyś miało to większy sens, bo sprzęt był mało wydajny. Zresztą każdy po rzuceniu analogów myśli przede wszystkim o zaspokojeniu głodu nikotynowego.
Z czasem nasze preferencje się zmieniają i nie chodzi już o zawartość nikotyny, a raczej czerpanie przyjemności ze smaków.
Oczywiście wydajność naszego sprzętu (czyli wielkość i jakość chmury) też nie pozwala na korzystanie z liquidów o dużej zawartości nikotyny, bo po prostu byśmy ją przedawkowali i się truli.

Osobiście chmurzę od ponad 10 lat. Zszedłem poniżej 3mg. tj robię bazę na 3mg, a potem dodaję aromaty, które jeszcze obniżają moc.
Niewykluczone, że w najbliższej przyszłości będę jeszcze schodził z mocą.

Wpisujcie z jakiej mocy liquiudów korzystacie i jak długo chmurzycie. Da to jakiś obraz przede wszystkim nowym userom.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości