Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
mzurawblue
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 15, 2019 6:34 pm
Lokalizacja: Lublin
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mzurawblue » pn lip 15, 2019 6:48 pm

Siema, jestem Marcin. Też jestem uzależniony.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz lip 14, 2019 6:38 pm

smiglo92 pisze:Mieszkam w Norwegii co jest dla mnie małym problemem z wapowaniem ale daję radę.


Nie martw się. Też mieliśmy w Norwegii małe problemy dopóki nie oswoiliśmy fiordów i nie zaczęły nam jeść z ręki.

Jeśli chodzi o pogłębianie wiedzy to dobrze trafiłeś. My bardzo dużo pogłębiamy i przyda nam się nowy pogłębiacz.

Witaj w Salonie! *wino*

OneOfDragons pisze:Witam, jestem poczatkującym waperem, mam dwa zestawy.


Hmmm...jeśli masz dwa zestawy to już nie jesteś tak bardzo początkujący tylko tak oneoftrochę...ale my zrobimy z Ciebie oneofmore!

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
OneOfDragons
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 12:55 am
Lokalizacja:
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: OneOfDragons » ndz lip 14, 2019 6:20 pm

DooshPastesh pisze:Witaj @
Awatar użytkownika
OneOfDragons
! Cieszymy się, że postanowiłeś do nas dołączyć! Chciałbym jednak byś przeczytał regulamin Salonu, a w szczególności pkt. 4. Poprawianie twoich długich postów zajmuje trochę czasu... Mam szczerą nadzieję, że znajdziesz w naszym przytulnym miejscu odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Służymy pomocą, radą, pociechą i jeszcze wieloma rzeczami o których zapomniałem albo nie chciałbym ich z odmętów pamięci wynurzać. Pozdrawiam!


Tak chyba zauważyłem o co chodzi po korekcie "ogonków", miałem ustawioną klawiaturę angielską stąd ten powód.
Przepraszam za utrudnienia i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: DooshPastesh » ndz lip 14, 2019 4:23 pm

Witaj @
Awatar użytkownika
OneOfDragons
! Cieszymy się, że postanowiłeś do nas dołączyć! Chciałbym jednak byś przeczytał regulamin Salonu, a w szczególności pkt. 4. Poprawianie twoich długich postów zajmuje trochę czasu... Mam szczerą nadzieję, że znajdziesz w naszym przytulnym miejscu odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Służymy pomocą, radą, pociechą i jeszcze wieloma rzeczami o których zapomniałem albo nie chciałbym ich z odmętów pamięci wynurzać. Pozdrawiam!
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
OneOfDragons
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 12:55 am
Lokalizacja:
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: OneOfDragons » ndz lip 14, 2019 4:16 pm

Witam, jestem poczatkującym waperem, mam dwa zestawy. Jeden w standardzie miał 0.6Ohma, a drugi zestaw 0.15Ohm.
W czym jestem dobry? Wyszukuję problemy czegokolwiek gdy tylko mogę.
Jednak gdyby był jakiś spec od grzałek to proszę o radę. Mam problem z dobraniem grzałki do Smoka V9 Max, którego niedawno zakupiłem. Zauważylem że ludzie chcą stosować Baby V2 A1 bądź A2, czy K1 czy K4, ale jak zauważyłem chodziło o parownik jednak w zestawie typu box z możliwością zmiany watów.

Pozdrawiam wszystkich
smiglo92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 12, 2019 9:55 pm
Lokalizacja: FOSNAVÅG
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: smiglo92 » ndz lip 14, 2019 1:39 pm

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Arkadiusz. Mieszkam w Norwegii co jest dla mnie małym problemem z wapowaniem ale daję radę. Rzuciłem papierosy po 10 latach i od 09.11.2018 jestem użytkownikiem Draga z Zeusem oraz Ammitem. Mam nadzieję nauczyć się sztuki robienia samogonów oraz pogłebiać swoą wiedzę na temat wapowania. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: slaviop » pt lip 12, 2019 10:50 am

Adwokatka Diabla pisze:Dzień dobry.
Tommy Black oczywiście skierował mnie we właściwe miejsce.
Salon podczytuję od dawna i właściwie nie wiem jak to się stało, że nie udało mi się zarejestrować do tej pory. Zwalę wszystko na wrodzoną nieśmiałość.
Wapuję od kilku lat, mieszkam na Śląsku i to chyba tyle. ;)
Zaiste Ave i bądż pizdrowiona kak mawiali starożytni po wypiciu miodu pitnego. Znajdziesz na salonie wielu znajomych. Poznasz nowych. Nie raz uśmiejesz się z tego co przeczytasz. Na łzy w salonie nie ma miejsca. Baw się dobrze...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » czw lip 11, 2019 6:29 pm

Adwokatka Diabla pisze:Tommy Black oczywiście skierował mnie we właściwe miejsce.


No, to oczywiste. Ja jestem jako ten drogowskaz który wskazuje kierunek ale nigdy nim nie podąża.

Adwokatka Diabla pisze: ...właściwie nie wiem jak to się stało, że nie udało mi się zarejestrować do tej pory. Zwalę wszystko na wrodzoną nieśmiałość.


Nie miałaś takiego imperatywu moralnego, jasnej wskazówki, światełka w tunelu tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Ale teraz to się wszystko zmieni. Rola advocatus diaboli będzie Cię obligować do walki ze mną. Masz szansę sprawić że jednak nie zostanę beatyfikowany... :-P

Witaj w Salonie! *wino*
Adwokatka Diabla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 11, 2019 10:39 am
Lokalizacja: Bytom
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Adwokatka Diabla » czw lip 11, 2019 4:39 pm

Dzień dobry.
Tommy Black oczywiście skierował mnie we właściwe miejsce.
Salon podczytuję od dawna i właściwie nie wiem jak to się stało, że nie udało mi się zarejestrować do tej pory. Zwalę wszystko na wrodzoną nieśmiałość.
Wapuję od kilku lat, mieszkam na Śląsku i to chyba tyle. ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » wt lip 09, 2019 6:43 am

dar.jusz pisze: Mam na imię Dariusz. Po długich namysłach, postanowiłem wkroczyć na Salon/y/.


I dobrze, bo Twój protoplasta Dariusz I Wielki też zanim gdzieś wkroczył to dobrze to przemyślał.Potem już myśleli inni...

dar.jusz pisze:O rany czyżbym pomylił fora .... Nieee spoko - jestem tu gdzie potrzeba.


Spoko, my się nie poddajemy tak łatwo... :-P

Witaj w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości