Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: sob maja 05, 2018 11:00 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Paweu » wt lip 23, 2019 5:29 am

VapeLab pisze:Jako że Windows postanowił miesiąc temu
zaliczyć samobójstwo, wywiało mi wszystkie te deklaracje, JPK i inny szajs, więc tworzę praktycznie całość od nowa.


Bo ludzie, Panie Piotrze dzielą się na dwie grupy... Ci którzy robią backup, i Ci którzy zaczną robić backup.. ;)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt lip 23, 2019 12:59 am

@
Awatar użytkownika
sylwusia
No cóż, niektórzy do dziś poszukują swojego ideału a niektórzy już go znaleźli :) Tak więc do testowania i szukania, może na podstawie tego co smakowało uda się stworzyć jakiś koncept :ok:

Moi Drodzy,
od 29/07 do 4/08 (tak na prawdę 03, ale zaszaleję i będzie do 04) zabieram sandały, skarpety i tytkę z Biedronki i ruszam na podbój naszego wybrzeża :lol:
W niedzielę 28 lipca do północy przyjmuję zamówienia a reszta, przykro mi, opuści Pniewską Republikę Ludową w kolejny poniedziałek, czyt. 5 sierpnia.


Przepraszam za brak udzielania się ostatnio ale mam na głowie US i za karę poprawiam wszystkie błędy liczone od stycznia 2018 roku. Jako że Windows postanowił miesiąc temu zaliczyć samobójstwo, wywiało mi wszystkie te deklaracje, JPK i inny szajs, więc tworzę praktycznie całość od nowa. Ot tak, żeby mieć rozrywkę :jupi:
Tak więc czym prędzej odwalę to tym szybciej wrócę do żywych...

I właściwie czekamy na premierę nowych Dampflionów i zaraz jak się pojawią w opcji "do zamówienia" zgarniam pulę i czym prędzej ładuję do sklepu :)
Borówka i anyż, czyli coś dla mnie się szykuje :ed:

No nic, wracam klepać lipiec zeszłego roku... *konik*
sylwusia
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: czw cze 20, 2019 11:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Kobieta

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: sylwusia » wt lip 16, 2019 3:45 pm

Żaden aromat ze Smoking Bull mi nie podszedł :( Testujemy dalej :|


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » sob lip 13, 2019 2:05 am

Tematu o Vampire Vape nie było, wszystko zrobione, są i 10tki oraz sample :mrgreen: Czas chyba iść spać... :kawa2:

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Ja prywatnie robię Bathilde na zasadzie 50 ml bazy i 10 ml aromatu dla 70VG30PG (czyli 16,667% dla ułatwienia :lol: ) i dla mnie jest idealnie :smile: Choć smakowo lepiej mi wypada jak użyję bazy z mniejszą ilością gliceryny niemniej jednak ostatnio jakoś tak wróciłem do nieco gęstszych zapraw. Kiedyś popełniłem błąd i zrobiłem na 10% i jednak było czuć gdzieś w tle przebłyski niearomatyzowanej bazy, więc wolę zostać przy sprawdzonym dawkowaniu :smile:
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » pt lip 12, 2019 6:54 am

Mam pytanie do fanów Bathildy. Ciekawi mnie jakie są wasze przepisy na nią? Jakie stężenie, i na jakiej bazie, no i ile dajecie mu czasu aby nabrał charakteru. Jestem ciekaw po prostu. Może większość stosuję się do zalecanych ze strony, czy może ktoś odnalazł się eksperymentując? Drodzy salonowicze, proszę o odpowiedzi :beer:
sylwusia
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: czw cze 20, 2019 11:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Kobieta

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: sylwusia » czw lip 11, 2019 10:50 pm

O super :D to czekamy chociażby na te 10tki. Tak jak Heisenberg średnio mi podszedł wiec może Pinkman prędzej będzie pasował i inne smaki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw lip 11, 2019 10:44 pm

@
Awatar użytkownika
sylwusia
Oj, sample to czasochłonne zajęcie, zwłaszcza jak się robi wszystko samemu, ale przy okazji np. tworzenia 10tek myślę, że od razu bym się zajął samplami, więc i wilk syty i owca cała :ok:
sylwusia
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: czw cze 20, 2019 11:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Kobieta

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: sylwusia » czw lip 11, 2019 10:20 pm

VapeLab pisze:Dzień dobry wieczór :)
Ja tu tylko z takim pytaniem, gdyż tutaj będzie łatwiej uzyskać odpowiedź niż w moim dziale...
Tak sobie myślałem, czy może poprzerabiać Vampire Vape 30tki na 10tki?
Produkują tylko Pinkmana i Heisenberga i w sumie trochę smutno, że trzeba od razu robić zapasy jak na wojnę...
Ja czasem też chciałbym sobie po prostu wymieszać 60 ml liquidu niż od razu robić go cały galon :mrgreen:
Mam sporo jeszcze butelek szklanych 10 ml, etykiety z datami i serią wykonam na Dymo, wszak liczy się
zawartość a nie wygląd :lol:
Tak więc zostawiam Was z tym pytaniem i zabieram się za mój mały Amazon... *konik*

Jestem za, w ogóle szkoda, że z tej marki nie ma sampli :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw lip 11, 2019 8:57 pm

Dzień dobry wieczór :)
Ja tu tylko z takim pytaniem, gdyż tutaj będzie łatwiej uzyskać odpowiedź niż w moim dziale...
Tak sobie myślałem, czy może poprzerabiać Vampire Vape 30tki na 10tki?
Produkują tylko Pinkmana i Heisenberga i w sumie trochę smutno, że trzeba od razu robić zapasy jak na wojnę...
Ja czasem też chciałbym sobie po prostu wymieszać 60 ml liquidu niż od razu robić go cały galon :mrgreen:
Mam sporo jeszcze butelek szklanych 10 ml, etykiety z datami i serią wykonam na Dymo, wszak liczy się
zawartość a nie wygląd :lol:
Tak więc zostawiam Was z tym pytaniem i zabieram się za mój mały Amazon... *konik*
Jupiter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: czw cze 06, 2019 8:00 pm
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 127 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Jupiter » śr lip 03, 2019 11:54 am

sylwusia pisze:
Tommy Black pisze:
sylwusia pisze:Mnie gryzie w gardło 20mg soli wiec myśle rozcieńczyć nie wiem do 15-12mg


Dobrze, rozcieńcz, pozwalam ci, tylko już nie myśl. :-P
A może zamiast soli użyj zwykłej nikotyny, na początek 18 mg?
Sole nikotyny to dość specyficzny związek i mogą wywoływać reakcje alergiczne.

Reakcja szybko wyjdzie? Wapuje 3 tydzień albo dłużej i nic nie zauważyłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie zauwazyłaś u siebie np wzmożonej aktywności na forach internetowych? Ja po solach tak mam. :mrgreen:
Podpisz petycję!

Obrazek http://chng.it/DNQykYmh Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: przemi666 i 6 gości