eVic VTC Mini Update v.2.0

jch-root
Płeć: nieokreślona

Re: eVic VTC Mini Update v.2.0

Postautor: jch-root » sob lis 14, 2015 8:25 am

Różnic smakowych nie odczuwam, jedynie spadek mocy względem drutu ni200. Myślę, że problem leży w oprogramowaniu - jak programiści w kolejnych wersjach "firmware", dodadzą możliwość ręcznego ustawienia współczynnika TCR, wszystkie problemy znikną :beer:
Awatar użytkownika
ernorator
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 02, 2015 4:20 pm
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTC Mini Update v.2.0

Postautor: ernorator » czw lis 12, 2015 9:28 pm

Mi tytanowy drucik zmienia smak nie mówiąc już od wątpliwościach co do bezpieczeństwa stosowania tego materiału. Zdecydowanie drut ss rządzi w moim odczuciu.
leży mi na sercu szerzenie prawdy o urządzeniu jakie uratowało moje życie
jch-root
Płeć: nieokreślona

Re: eVic VTC Mini Update v.2.0

Postautor: jch-root » czw lis 12, 2015 8:06 pm

Dobry wieczorek :) Bawił się ktosik tutaj drucikiem tytanowym, podłączonym pod w/w zasilanie? Mam jeszcze 9,5 m drutu "tytanów" i bardzo mieszane odczucia :zakrecony:
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTC Mini Update v.2.0

Postautor: DamianGR » pn lis 09, 2015 5:59 pm

Mam i ja:) mały zgrabny - tylko troszkę cięższy (bez baterii) od Smoka X PRO M65 z baterią- to na minus.
Update zrobiony - jutro testy ze SS.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTC Mini Update v.2.0

Postautor: Tommy Black » ndz lis 08, 2015 6:16 pm

shrack pisze: ...szczególną uwagę zwróć na różnice w budowie przy górnym i dolnym magnesie.Te różnice właśnie powodują, że magnesy zostały tak dobrane, że klapki nie możemy założyć odwrotnie.


No tak masz rację, odwrotna polaryzacja magnesów musi czemuś slużyć, podobnie jak lupa,która pozwoliła mi dostrzec dwa mikroskopijne otworki.
:)
Jestem tak spokojny że teraz już mogę spać z tym Eviciem!Bradzo Ci dziękuję ! :)
Awatar użytkownika
shrack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: pn lip 13, 2015 7:09 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 121 razy
Otrzymał podzięk.: 266 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTC Mini Update v.2.0

Postautor: shrack » ndz lis 08, 2015 6:07 pm

Tommy staruszku załóż okulary i popatrz uważnie na budowę tylnej klapki do VTC szczególną uwagę zwróć na różnice w budowie przy górnym i dolnym magnesie.
Te różnice właśnie powodują, że magnesy zostały tak dobrane, że klapki nie możemy założyć odwrotnie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTC Mini Update v.2.0

Postautor: Tommy Black » ndz lis 08, 2015 5:45 pm

AdamDz pisze:Nie popadajmy w paranoję eVic VT ma widoczne otwory odpowietrzające bo to obudowa typu unibody, w przypadku eVic VTC Mini nie ma takiej potrzeby by wiercić taką ilość otworów, ale i tak są dwa podłużne otwory w dolnej części klapki po obu stronach neodymu, jeśli dodać do tego gniazdo USB to odpowietrzenia jest dość, a bezpiecznikiem jest sama klapka która nawet w silikonie się podda i wypuści gazy w razie wybuchu baterii


Jestem daleki od paranoi,dopóki nie rozmawiamy o MZ. ;) Ja tylko się werbalnie zastanawiałem nad świeżo,przy okazji,odkrytym faktem.
Jednak żadnych owtorów ,nawet podłużnych,w pobliżu neodymów nie widzę.Nie chcialbym też mieć w ręku tego Evica w silikonowym etui,w momencie wybuchu... :) Dziwi mnie ten fakt, braku odpowietrzania,ale mam zaufanie do tego producenta.Poza tym, lubię adrenalinę... :lol:

PS
Dużo mniejszy Wismec i to 40 W ma 8 otworów odpowietrzających.
chomik
Płeć: nieokreślona

Re: eVic VTC Mini Update v.2.0

Postautor: chomik » ndz lis 08, 2015 5:28 pm

Wtrącę swoje trzy grosze...

Istotnie, producent zaleca usunięcie akumulatora i atomizera w przypadku problemów z upgrade'm.

2)If the program gets stuck while upgrading, please try: taking off the cell and atomizer first and then start the upgrade process.


Źródło: http://www.joyetech.com/steps-on-vt-software-win/ w części Note
AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: eVic VTC Mini Update v.2.0

Postautor: AdamDz » ndz lis 08, 2015 4:23 pm

Gdzieś to wyczytałem, ale skoro się da bez wyciągania to O.K ja wolałem dmuchać na zimne :)
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: eVic VTC Mini Update v.2.0

Postautor: Irek » ndz lis 08, 2015 4:18 pm

AdamDz pisze:Bardzo ważne: Przed update zanim połączymy USB z komputerem, wyjmujemy baterię oraz odkręcamy atomizer.
Dlaczego Adamie? Czym miałoby grozić nie wyjęcie baterii i nie odkręcenie atomizera?
Nie znalazłem takiego zalecenia na stronie - Joyetech, ale biorę poprawkę na mój angielski..
Swojego Evica zaktualizowałem z baterią i atomizerem nim napisałeś swój post. Na szczęście jest ok.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości