Aromaty z vapelab.pl

spidy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: śr sty 11, 2017 5:51 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 103 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: spidy » czw sie 08, 2019 7:03 pm

:bry:
Kto zamówił wieczorem aromaty no ja,kto zapłacił też ja :)
A teraz akcja:

7 Sie 2019, 22:57 Przygotowana przez Nadawcę.

To ja się pytam czy ten człowiek nie śpi,może cierpi na bezsenność hmmm, podejrzewam że Pan Piotr czatuje przy kompie z czerwonymi oczami i wyłapuje każde zamówienie ;)
A tak na poważnie dzięki za expresową wysyłkę i życzę dużo zdrowia i sił do prowadzenie własnego biznesu .
arturbig
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 17, 2017 9:01 pm
Lokalizacja: Chrzanow
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: arturbig » czw sie 08, 2019 5:59 pm

VapeLab pisze:@arturbig Jestem leń, więc wrzucam cytat odnośnie Cherry Cheroot:
Yes, we still have Cherry Cheroot, lovely tobacco :smile:

Tak więc przy następnym zamówieniu biorę :ok:

Są realne szanse na ten aromat?
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lesstro » śr sie 07, 2019 7:16 am

:jupi: Zamówione! Z tymi cenami, nie jest aż tak tragicznie, jakby się wydawało. Wręcz przeciwnie, przy tych stężeniach, moja matematyka wykazuje, że bilans, jak zwykle wychodzi na zero. :lol:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt sie 06, 2019 8:40 pm

@
Awatar użytkownika
lesstro
Na początek tylko 3 rodzaje tytków, z tego względu, że dodatkowe dwa, które chcieliśmy nie były jeszcze wyprodukowane (tzn. nie mieli na stanie od ręki) i byśmy pewnie czekali na nie nie wiadomo ile a trzeba było dla każdego coś dobrego dorwać (czyt. owoce, desery) :smile: Za półtorej godziny wrzucam na stan, oczywiście z czasem będę uzupełniał o dodatkowe pozycje. Jeszcze raz przepraszam za ceny, ale ściąganie z USA przy sporej wadze do tego te cholerne cło, które jest zawsze ruletką i inne koszta wymusiły takie a nie inne rozwiązanie jakie będzie na stronie, czyli 5 ml butelki w szkle (90% koncentratów od nich robi się na 1 - 5 % max) oraz superkoncentrat w pojemności 1 ml (dawkowanie max 1%). No dobra, co ja tak tajemniczo piszę, bo i tak wiadomo, że chodzi o Flavoraha :cool: Ufff, 2 miesiące zajęło rozplanowanie wszystkiego logistycznie więc tak czy siak uważam to za jakiś tam mały sukces (przy wsparciu kolegi oraz pomocy "przepisów na liquid PL"). Dobra, dobra, kończę marudzenie, wracam przeliczać ilości i obiecuję, że koło północy będzie wszystko dostępne :mrgreen:
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lesstro » wt sie 06, 2019 8:55 am

@VapeLab - z Tobą nie można się nudzić. Patrzę na repertuar "tytoniowy" tego Amerykanina i znów czeka mnie zabawa w "wybierz najlepszy smak" :D
Obrazek
Awatar użytkownika
OneOfDragons
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 12:55 am
Lokalizacja:
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: OneOfDragons » ndz sie 04, 2019 12:49 am

Dostałem w czwartek właśnie wiadomość, że wszystko będzie dostarczone na spokojnie. To ja od tych 8 szt. Sampli haha
Pozdrawiam, OneOfDragons
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » ndz sie 04, 2019 12:44 am

Dzień dobry wieczór!
Właśnie wróciłem z urlopu a raczej koszmaru bo oczywiście pierwszego dnia się rozchorowałem a po powrocie wyzdrowiałem :ble:
Tak więc jeśli klasycznie urlop nie wyszedł (a to już 3 z rzędu taki) to chociaż tutaj znajdę pocieszenie :ok:
Na samym początku chciałbym powiedzieć, że na dniach pojawi się kolejna firma od aromatów.
Właściwie jest to w pewnym sensie owoc współpracy z nową firmą kolegi, gdyż samemu od A do Z bym już tego nie uciągnął, dlatego etykiety będą znajome lecz
dane na nich będą inne. Powiem tylko, że wszystko szło z USA, koszt wysyłki to był koszmar i klasycznie nie obyło się bez dramatów na cle,
niemniej jednak mimo nieciekawej ceny myślę, że było warto. Wszystko jest już prawie gotowe, pozostają ostatnie szlify i gdzieś w tym tygodniu odpalam ...
Ufff, przyznam szczerze że całość zajęła nam 2 miesiące i wyssała ze mnie resztki energii. Obserwujcie zatem, bo nie powiem nic :silent:
Oczywiście w miarę upływu czasu dochodzić będą nowe pozycje :mrgreen:

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy
- Jak dojdę do siebie to postaram się coś wykombinować i poszukać, bo temat aromatów podobnych do Dinnerów wraca jak bumerang :smile:
@
Awatar użytkownika
OneOfDragons
- Dzięki, o ile instalacja tego wszystkiego to nie problem, to po prostu moje lenistwo do robienia backupów spowodowało dramaty. Na szczęście już wszystko wysłałem i zrobiłem co wymagali ode mnie z mojego kochanego Urzędu i teraz wszystko leci do chmury, bo gdybym miał to robić jeszcze raz gdzieś w przyszłości to prędzej spakuję walizki i ucieknę na Islandię (przynajmniej pogoda w sam raz dla mnie i mało ludzi :lol: ).

Aha i wszystkie zamówienia złożone w czasie mojej nieobecności właśnie zostały spakowane i są gotowe do wysyłki w poniedziałek tak więc bez obaw,
tym bardziej, że muszę iść do lekarza rano i zdobyć milion skierowań. Czas się jakoś naprawić...
Udanej niedzieli zatem i jakby co jestem już pod ręką :cool:
Awatar użytkownika
OneOfDragons
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 12:55 am
Lokalizacja:
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: OneOfDragons » ndz lip 28, 2019 10:27 pm

Co do Windows @VapeLab i jego instalacji to można pomóc. Jednak dane radzę przechowywać w chmurce. To najprostszy sposób.
Pozdrawiam, OneOfDragons
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » ndz lip 28, 2019 3:22 pm

*czajniczek* Spotkał się ktoś z aromatem od Piotra, który jest niemal 1:1 smakowo z Berry Tart od Dinnerów? No, może nawet nie koniecznie, po prostu zależy mi na świetnej deserówce z owocami, najlepiej jakby w kwestii smaku właśnie owoc grał pierwsze skrzypce, no i jakoś tak mnie naszło głównie na jakieś jagódki, czy porzeczki no wiecie, z tej kategorii eghem... Powiedzmy Berry :wtf:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt lip 23, 2019 11:10 am

@
Awatar użytkownika
Paweu
Haha w telefonie już dawno się nauczyłem, że backup muss sein :mrgreen: Teraz przerabiam to z komputerem... Dzięki za pocieszenie :lol:

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości